اولین کنفرانس بین المللی حقوق، علوم سیاسی، سیاست اسلامی و فقه اسلامی

اولین کنفرانس بین المللی حقوق، علوم سیاسی، سیاست اسلامی و فقه اسلامی روز جمعه، 28 اردیبهشت، 1403 توسط موسسه آموزش عالی ادیب مازندران, مرکز علمی تقدیس و تحت حمایت سیویلیکا در شهر ساری برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

تاریخ برگزاری:  28 اردیبهشت 1403

مهلت چکیده: 21 اردیبهشت 1403
مهلت ارسال اصل مقالات: 24 اردیبهشت 1403
محل برگزاری:مازندران - ساری
شناسه ملی این کنفرانس: LPPJ01

 

 
 

 

 
29 فروردین 1403
ادامه مطلب

روز ارتش جمهوری اسلامی ایران مبارک

غیرت و مردانگی شما ارتشیان که دل در گروی عشق به ایران دارید، در دفاع از سرزمینمان مثال‌زدنی است. به پاس دلاور مردی‌های شما عزیزان صمیمانه از شما سپاسگزاریم. همیشه در پناه حق سلامت باشید.

روز ارتش گرامی باد.

 

 
29 فروردین 1403
ادامه مطلب

همایش اعتلای هویت ایرانی و اسلامی در معماری، شهرسازی و مدیریت پروژه های ساختمانی در عصر نوین

همایش اعتلای هویت ایرانی و اسلامی در معماری، شهرسازی و مدیریت پروژه های ساختمانی در عصر نوین روز دوشنبه، 21 خرداد، 1403 توسط دانشگاه خوارزمی و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

تاریخ برگزاری: 21 خرداد 1403

مهلت چکیده: 18 فروردین 1403
مهلت ارسال اصل مقالات: 15 اردیبهشت 1403
محل برگزاری: تهران - تهران
شناسه ملی این کنفرانس: CIPAUM01

 

 
 

 

 
25 فروردین 1403
ادامه مطلب

سازمان امور دانشجويان اولین دوره جشنواره سرای دانش را با هدف معرفی جاذبه‌های تحصیلی در جمهوری اسلامی ایران را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، با هدف تولید محتوای فاخر و ماندگار درباره جاذبه‌های تحصیل در دانشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران و مستندسازی تجربۀ زندگی و تحصیل دانشجویان بین‌المللی در ایران و در راستای کشف استعدادها و نمایش آثار ارزشمند در این حوزه، سازمان امور دانشجویان اولین دوره جشنواره سرای دانش را با هدف معرفی جاذبه‌های تحصیلی در جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌کند.

بنابراین گزارش گفتمان‌سازی و افزایش آشنایی دانشجویان بین‌المللی با جاذبه‌های تحصیلی و ظرفیت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور در عین یادآوری ضرورت افزایش هدفمند جذب دانشجویان بین‌المللی در ایران از مهمترین اهداف این جشنواره علمی فرهنگی خواهد بود. 

در این جشنواره دانش، فرهنگ، تمدن و مفاخر مردمان ایران‌زمین به مثابه «سرایی برای دانش‌اندوزان» به نمایش گذاشته می‌شود. 

این جشنواره در سه سطح ویژه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، دانشجویان و دانش‌آموختگان بین‌المللی دانشگاه‌های ایران و دانشجویان و دانش‌آموختگان صاحب ایده و آثار فرهنگی و هنری درباره جاذبه‌های تحصیلی دانشگاه‌های ایران برگزار خواهد شد.

محورهای جشنواره:
🔹معرفی دانشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران
🔹معرفی جاذبه‌های تحصیل در جمهوری اسلامی ایران
🔹زندگی مفاخر و اساتید ایران 
🔹زندگی دانشجویان بین‌المللی در ایران
🔹جذابیت‌های زبان و ادبیات فارسی برای دانشجویان بین‌المللی

علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام
اینجا کلیک کنند.
 

 
19 فروردین 1403
ادامه مطلب

بیست و دومین کنفرانس ملی علوم و مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات

بیست و دومین کنفرانس ملی علوم و مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات روز پنجشنبه، 30 فروردین، 1403 توسط گروه علمي علم آوران دانش و تحت حمایت سیویلیکا در شهر بابل برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

- تاریخ برگزاری: 30 فروردین 1403

- مهلت ارسال اصل مقالات: 25 فروردین 1403
- محل برگزاری: مازندران - بابل

 

- شناسه ملی این کنفرانس: CECCONF22

 

 
 

 

 
19 فروردین 1403
ادامه مطلب

اولین کنفرانس ملی مدیریت در عصر تحولات با تاکید بر فناوری، علم و عمل

اولین کنفرانس ملی مدیریت در عصر تحولات با تاکید بر فناوری، علم و عمل روز پنجشنبه، 27 اردیبهشت، 1403 توسط دانشگاه محقق اردبیلی و تحت حمایت سیویلیکا در شهر اردبیل برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

- تاریخ برگزاری : 27 اردیبهشت 1403

- مهلت ارسال اصل مقالات: 31 فروردین 1403

- تاریخ اعلام داوری مقالات: 8 اردیبهشت 1403

- مهلت ثبت نام در کنفرانس: 10 اردیبهشت 1403
- محل برگزاری: اردبیل - اردبیل
- شناسه ملی این کنفرانس: MTECONF01
 
 
 
 
 
19 فروردین 1403
ادامه مطلب

روز جهانی قدس گرامی باد.

جنایات رژیم سفاک صهیونیستی در کشتار مردم بی‌دفاع و مظلوم غزه، فلسطین را به نخستین مساله و دغدغه همه آزادگان و آزادی‌خواهان جهان از هر ملت و دین و مکتبی درآورده و ماهیت درونی و نیرنگ و فریب رژیم غاصب را آشکار ساخته است و امروز ابراز انزجار از این رژِیم فاسد ضرورتی مهم است.
روز جهانی قدس آخرین جمعه‌ ماه مبارک رمضان، یادآور شکل گیری یک حماسه بزرگ برای نابودی رژیم غاصب صهیونیستی و میراث جاودانه‌ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) است. این روز بزرگ نماد اعلام همبستگی جهانی با آرمان های مردم فلسطین و ابراز انزجار به اقدامات ضد انسانی رژیم غاصب صهیونیستی است.

 
18 فروردین 1403
ادامه مطلب

اولین همایش ملی محیط زیست شهری

اولین همایش ملی محیط زیست شهری روز دوشنبه، 7 آبان، 1403 توسط دانشگاه تهران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

 

تاریخ برگزاری: 7 آبان 1403

مهلت ارسال اصل مقالات: 19 مهر 1403

محل برگزاری: تهران - تهران

سال برگزاری: 1403
شناسه ملی این کنفرانس: URBANEVCONF01
 

 

 
15 فروردین 1403
ادامه مطلب

سومین کنفرانس بین المللی دانشجویان معماری و شهرسازی ایران

سومین کنفرانس بین المللی دانشجویان معماری و شهرسازی ایران روز شنبه، 30 تیر، 1403 توسط مرکز توسعه علمی و فناوری دانشجویان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

تاریخ برگزاری: 30 تیر 1403

مهلت ارسال اصل مقالات: 22 تیر 1403

مهلت ثبت نام در کنفرانس: 28 تیر 1403

محل برگزاری: تهران - تهران

سال برگزاری: 1403

شناسه ملی این کنفرانس: ARCUC03

 
16 اسفند 1402
ادامه مطلب

اولین همایش بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، حقوق، علوم انسانی و کارآفرینی

اولین همایش بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، حقوق، علوم انسانی و کارآفرینی روز دوشنبه، 29 مرداد، 1403 توسط دبیرخانه دائمی همایش و تحت حمایت سیویلیکا در شهر استکهلم-سوئد برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

 

تاریخ برگزاری: 29 مرداد 1403

مهلت ارسال اصل مقالات: 20 اسفند 1402
تاریخ اعلام داوری مقالات: 22 اسفند 1402
مهلت ثبت نام در کنفرانس: 25 اسفند 1402
سال برگزاری: 1403
شناسه ملی این کنفرانس: ICMLJE01
 

 

 
16 اسفند 1402
ادامه مطلب

جلسه دفاع کارشناسی ارشد

دفاعیه ارشد: جلسه دفاع کارشناسی ارشد با موضوع :

عوامل تاثیرگذار تحلیل رویکرد فیس‌بوک بر تغییر نام تجاری متا و تمرکز استراتژی آن بر ایجاد متا از دیدگاه مدل کسب و کار و کارآفرینی

 

گردآورنده : خانم متین میرزاپور

استاد راهنما : آقای دکتر ابوذر عرب سرخی

 

چکیده:

پژوهش حاضر با هدف بررسی شناسایی عوامل تاثیرگذار تحلیل رویکرد فیس‌بوک بر تغییر نام تجاری متا و تمرکز استراتژی آن بر ایجاد متا از منظر مدل کسب و کار و کارآفرینی صورت گرفته‌است. این پژوهش بر اساس هدف، کاربردی و به لحاظ ماهیت، جزء مطالعات توصیفی- تحلیلی است. جامعه آماری این پژوهش کلیه متخصصان سازمان فناوری اطلاعات است. روش نمونه‌گیری به صورت نظری است. همچنین روند انتخاب مصاحبه‌شوندگان تا اشباع نظری تداوم خواهد یافت. ابزار جمع‌آوری داده‌های این پژوهش مصاحبه نیمه‌ساختار یافته است. به منظور تحلیل داده‌های پژوهش حاضر، به صورت کیفی   صورت می‌گیرد.

 

 

 

 
15 اسفند 1402
ادامه مطلب

📌 کتاب " اقتصاد کلان برای کسب و کار "

 

 

 

کتاب " اقتصاد کلان برای کسب و کار: راهنمای مدیر برای درک اقتصاد جهانی " توسط انتشارات موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی، چاپ و منتشر شد. درک و استفاده از تحلیل اقتصاد کلان در محیط اقتصاد جهانی و فهم ابزارهای استفاده از آن، مبنایی برای تصمیم‎های درست مدیریتی است. این کتاب با فرض نبود هیچ پیش‌زمینه اقتصادی و با پررنگ کردن کاربردهای بین‌المللی، کتابی مرجع برای درک و آموزش اقتصاد کلان به فعالان اقتصادی، علاقه‌مندان به مباحث مدیریتی و اقتصادی، و دانشجویان رشته‌های مرتبط است و با ارائه نمونه‌های موردی واقعی در جهان، به آنان توضیح می‌دهد که چگونه توسعه، سیاستگذاری، و داده‌های مربوط به محیط اقتصاد کلان ملّی و جهانی را درک کنند.

هر فصل از این کتاب، تمرین‌ها و نمونه‌های موردی متعددی دارد که همگی آنها با کاربرد بین‌المللی تحلیل‌های ارائه‎شده مرتبط هستند. به دلیل ارائه نمونه‌ها و تمرین‌ها با مثال‌های واقعی و بین‌المللی، کتاب حاضر برای علاقه‎مندان، صاحبان کسب‌وکار و دانشجویان رشته‌های مرتبط مناسب است.نویسندگان: لارنس اس دیویدسون، آندریاس هاوسکرشت، یورگن فون هاگنترجمه: علی درویشان، مهدی نوری

 
20 آبان 1402
ادامه مطلب
فرم های نور طوبی
فهرست