موسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی نور طوبی، در نامه دکتر منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری به جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور که تصویرآن عیناً در ذیل این نوشته قرار گرفته، صراحتا اعلام شده است که ظرفیت و اعتبار مدارک دانش آموختگان موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ، همپایه سایر دانشگاه ها و موسسات دولتی است و از حیث ارزش تحصیلی از نظر وزارت علوم، قانونی و دارای اعتبار یکسان است و دارندگان مدارک مذکور برای استخدام و استقرار در پست های سازمانی در ادارات و دوایر دولتی (اعم از مراکز دانشگاهی، صنعتی و......) متناسب با رشته و مقطع تحصیلی خود، از ظرفیت و قابلیت کافی برخوردارند.

در مؤسسه آموزش عالی نور طوبی، آموزش از طریق ابزارهای الکترونیکی به روز در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. مؤسسه آموزش عالی مجازی نور طوبی که تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سال 1384 فعالیت خود را آغاز نموده است، این امکان را برای دانشجویان عزیز موسسه فراهم نموده است تا بتوانند بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاسها، در هر زمان و هر مکان که بخواهند، دروس خود را مطالعه نمایند.
از مزایای آموزش الکترونیکی می توان به انعطاف پذیری ، کاهش هزینه ها، کاهش زمان برای جا به جایی درون و برون شهری، انتخاب و برنامه ریزی زمان مطالعه و . . . اشاره نمود.در موسسه آموزش عالی نور طوبی، دانشجویان می توانند بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس، از منزل یا محل کار خود در کلاس های مجازی که با حضور مجرب ترین اساتید تشکیل می شود، شرکت نموده و بهره ببرند. همچنین می توانند محتوای ضبط شده این کلاس ها را در هر زمان از شبانه روز که مایل باشند، بر روی رایانه خود به صورت آف لاین مشاهده کنند. از بزرگ ترین مزایای این کلاس ها تکرارپذیری آنها است. شما میتوانید یک کلاس را بارها تکرار کنید و تا زمانی که به طور کامل، مطالب آن را درک نکرده اید، به این کار ادامه دهید.به منظور حفظ رابطه بین استاد و دانشجو، مؤسسه آموزش عالی نور طوبی، اقدام به تشکیل کلاس های حضوری برای هر درس در روزهای آخر هفته نیز می نماید. بدین ترتیب شما دانشجویان عزیز می توانید مطالب درسی را پس از مطالعه محتوای لوح های فشرده، فایل های PDF و مشاهده کلاس های آنلاین، برای کسب توضیحات بیشتر و رفع اشکالات و ابهامات درسی در این کلاس ها شرکت نمایید. برای دانشجویانی که به هر دلیل، امکان حضور در این کلاس ها را ندارند، محتوای صوتی آنها در صفحه شخصی آنها قرار داده می شود.


همچنین در سایت مؤسسه برای هر دانشجو، یک صفحه شخصی در نظر گرفته شده است که از طریق آن دانشجویان می توانند به منابع درسی و برنامه دروس خود دسترسی داشته باشند. گزینه های همچون اطلاعیه ها، درس نامه، گفتمان موضوعی و پیام ها، از جمله امکانات این صفحه است.

Ad.2


معاونت آموزشی مؤسسه، از واحدهای پشتیبانی آموزشی، آموزش و امور فارغ التحصیلان، تشکیل شده است. در واحد پشتیبانی آموزشی مؤسسه گروهی از زبده ترین تحصیل کردگان هر رشته جمع شده اند تا بتوانند پاسخگوی سؤالات دانشجویان از طریق تلفن یا گزینه پیام ها در صفحه شخصی هر دانشجو باشند یا نقش خود را به عنوان رابط بین دانشجو و استاد درس، ایفا میکنند. در واحد آموزش مؤسسه کارهای مربوط به آموزش از جمله انتخاب واحد و مکاتبات اداری و . . . دانشجویان پیگیری میشود. امور فارغ التحصیلان مسئولیت کارهای پس از فراغت از تحصیل، دریافت کد رهگیری مربوطه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در نهایت صدور دانشنامه دانشجویان را بر عهده دارد.

معاونت امور دانشجویی، در تمامی مراحل تحصیل دانشجو در کنار وی خواهد بود تا دانشجو بتواند با توجه به محدودیت های موجود، از مزایایی نظیر وام دانشجویی، دریافت کارت دانشجویی بین المللی و سایر مزایایی که به وی تعلق می گیرد، به موقع مطلع و از آن ها بهره مند گردد.

Ad 9

معاونت فناوری و تولید محتوا، از سه واحد تولید محتوا، طراحی و نگهداری سیستم مدیریت آموزش و واحد تحقیق و توسعه، تشکیل شده است. پس از انتخاب اساتید دروس، واحد تولید محتوا اقدام به تولید دروس نموده و آنها را به صورت فایل های تصویری، بر روی لوح های فشرده و همچنین از طریق صفحه شخصی هر دانشجو در اختیار وی قرار می دهد. محتوای تولید شده، قابلیت استفاده در انواع رایانه، گوشی و تبلت را دارد. وظیفه راهنمایی دانشجویان در زمینه نحوه استفاده از محتوا نیز بر عهده این واحد است و دانشجویانی که برای استفاده از محتوا نیاز به کمک دارند می توانند از طریق تماس تلفنی یا حضور در محل مؤسسه، مشکلات خود را حل نمایند.
واحد طراحی و نگهداری سیستم مدیریت آموزش مؤسسه، وظیفه نگهداری و توسعه نرم افزارهای مورد استفاده دانشجویان را بر عهده دارد.


واحد تحقیق و توسعه، وظیفه یافتن جدیدترین نرم افزارهای مورد استفاده در آموزش الکترونیکی و فراهم آوردن امکانات استفاده از آن در مؤسسه را بر عهده دارد.

Ad 7
هدف نور طوبی، پیشرفت مستمر در ارایه آموزش های مجازی در هر زمان و هر مکان

 به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی نور طوبی، در سال تحصیلی400-1399بیش از100 نفر از دانشجویان و دانش آموختگان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد موسسه آموزش عالی نور طوبی در مقاطع بالاتر(کارشناسی ارشد و دکتری) دانشگاهها و موسسات آموزش عالی داخل و خارج از کشور پذیرفته شدند.
خوشبختانه اسامی دانشجویان و دانش آموختگان این موسسه در معتبرترین دانشگاههای داخل و خارج کشور از جمله دانشگاه تهران، تربیت مدرس، شهید بهشتی، امیرکبیر، علم و صنعت، علامه طباطبایی، خوارزمی، قم، اصفهان و سایر دانشگاهها به چشم میخورد که این مهم در وهله اول با تلاش و کوشش خود دانشجویان و سپس وجود اعضای هیات علمی توانمند موسسه به دست آمده است.
این موفقیت بزرگ را به دانشجویان، اساتید و دست اندرکاران موسسه تبریک عرض می کنیم و آرزوی موفقیت روز افزون برای این عزیزان داریم.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی نور طوبی، این موسسه از سال تحصیل 1384 تا کنون در رشته های تحصیلی مقاطع کارشناسی( حقوق، مدیریت بازرگانی و مدیریت مالی) و کارشناسی ارشد (مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک، اقتصاد و تجارت الکترونیک، مدیریت کسب و کار (MBA) در چهار گرایش، حقوق خصوصی،حقوق جزا و جرم شناسی، مدیریت شهری، برنامه ریزی شهری، طراحی شهری، مدیریت پروژه و ساخت، مهندسی و مدیریت ساخت و رشته مدیریت صنعتی گرایش مدیریت پروژه) تعداد 4069 نفر دانش آموخته (فارغ التحصیل) داشته است  که از این تعداد حدوداً 2250 نفر دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد بوده اند که در این موسسه بصورت آموزشی - پژوهشی تحصیل نموده و با ارائه پایان نامه ها در زمینه های متنوع و کارآمد در حوزه کاری و رشته خود، فارغ التحصیل گردیده اند.
موسسه آموزش عالی نور طوبی با حدود 900 جلد پایان نامه، بزرگترین آرشیو را در بین موسسات آموزش عالی الکترونیکی ایران به خود اختصاص داده است .

بسم الله الرحمن الرحیم

همزمان با فرا رسیدن دوباره بهار علم و دانش، فرصت را مغتنم شمرده و حضور یکایک شما دانشجویان عزیز موسسه آموزش عالی نور طوبی را خیر مقدم و شادباش عرض نموده و امیدوارم درسال تحصیلی پیش رو، دانشجویان گرامی با تکیه بر توانمندی ها و استعدادهای خود، و با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، همراه با اساتید، مدیران، کارشناسان و کارکنان موسسه در محیطی پر نشاط به فعالیت علمی پرداخته و حضور حقیقی و تأثیر گذار خود را در عرصه های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات برسانند.
امسال آغاز سال تحصیلی دانشگاهها با شیوع بیماری کرونا، متفاوت از گذشته است ولی خوشبختانه باید به اطلاع شما برسانم که ما در این موسسه تمام زیرساخت های آموزش مجازی را طی سالیان گذشته، جهت خدمت به فرزندان برومند این مرز و بوم آماده کرده ایم و مفتخریم که در یکی از اولین و بزرگ ترین دانشگاه های مجازی کشور، میزبان شما دانشجویان فرهیخته باشیم.
سلامتی و موفقیت یکایک شما عزیزان و خانواده های محترمتان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

                                                                                                                                              دکترسعید میرزایی
                                                                                                                               رییس موسسه آموزش عالی مجازی نور طوبی

دوشنبه, 12 آبان 1399 03:38

سامانه فرهنگی

By


قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد مؤسسه با توجه به نامه شماره 16278/2 مورخ 99/08/05 معاونت محترم آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کلیه پذیرفته شدگان موظفند به سامانه http://smauni.ir/?page_id=1311 مراجعه و نسبت به تکمیل پرسشنامه طراحی شده توسط معاونت محترم فرهنگی اجتماعی وزارت علوم اقدام نمایند.

قابل توجه دانشجویان عزیز
بدین وسیله به اطلاع می رساند با توجه به به روزرسانی انجام شده در سیستم کلاس مجازی دانشجویان دیگر نیازی به نصب App برای ورود به کلاس ها نیست و صرفا مرورگر وب در تمامی سیستم های عامل کفایت می کند. البته دو Appمخصوص ویندوز 64بیتی و کامپیوتر های Appleدر قسمت برنامه های مفید قرار داده شده که امکانات بیشتری به شرکت کننده گان در کلاس ها می دهد. لذا در صورتی که از این دو سیستم عامل استفاده می کنید میتوانید آنها را دانلود کنید.
اساتید و پشتیبانان محترم باید حتما از App,مخصوص ویندوز 64بیتی استفاده کننده.
#مدیرlms #نورطوبی

دانشجویان عزیز برای اطلاع از نحوه دریافت کتب درسی، فایل پیوست را مطالعه فرمایید.

واحد تولید محتوا