مهلت ثبت نام آزمون كارشناسی ارشد سال 1403 تمدید شد

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در آزمون كارشناسي‌ارشد ناپيوسته سال 1403 در تمام دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و غير‌دولتي، دانشگاه آزاد اسلامي و بيست و نهمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور تا 17آبان ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر عبدالرسول پورعباس با اعلام این خبرگفت: ثبت نام درآزمون کارشناسی ارشد از 7 آبان ماه آغاز شده و تا به امروز 13 آبان ماه ادامه دارد که تاکنون بیش از 240 هزار متقاضی، در این آزمون ثبت نام کردند.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: براي  داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، ترتيبي اتخاذ شده كه پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز،  بتوانند تا روز چهار‌شنبه  17 آبان به درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني  www.sanjesh.org  مراجعه کرده و اقدام به ثبت‌نام نمایند.

وی تاکید کرد: ثبت‌نام داوطلبان فقط زمانی تکمیل شده است که در انتهای مراحل ثبت نام شماره پرونده ۷رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت کنند که باید هر داوطلب یک نسخه پرینت از تقاضانامه ثبت نام خود، تهیه و تا اعلام نتایج نهایی نزد خود نگهداری کند.

دکتر پورعباس افزود: متقاضیانی که تاکنون در این آزمون ثبت نام کرده و کدپیگیری دریافت کردند، درصورت لزوم، صرفاً در بازه زمانی فوق می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

 15 آبان 1402
فرم ها
فهرست