موسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی

زهتابیان

زهتابیان

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مؤسسه ورودیهای 1397 و ماقبل آن میرساند

ثبت نام نیمسال اول سال تحصیلی99-98 از روز یکشنبه مورخ 98/06/03 لغایت روز یکشنبه مورخ 98/06/10 از طریق سایت مؤسسه انجام می پذیرد. لذا کلیه دانشجویان می بایست در تاریخهای اعلام شده فوق نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. بدیهی است ثبت نام در یک مرحله صرفاً در تاریخ های یاد شده فوق انجام می پذیرد و مهلت مجدد برای ثبت نام دانشجویانی که در موعد مقرر اقدام به ثبت نام نکنند در نظر گرفته نخواهد شد.


اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
98/04/24

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی تقویم آموزشی مؤسسه برای نیمسال های اول و دوم سال تحصیلی 99-98 را اعلام کرد. بر مبنای این تقویم آموزشی نیمسال اول 99-98 از روز شنبه مورخ 30/ شهریور ماه آغاز می شود و تا روز چهارشنبه مورخ هجدهم دیماه ادامه خواهد داشت و امتحانات پایان ترم نیز طی دو هفته روزهای 21 دیماه تا چهارم بهمن ماه 98 برگزار خواهد شد.
*همچنین نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 از روز شنبه مورخ 19 بهمن ماه 98 آغاز می شود و تا تاریخ 21 خرداد ماه 1399 ادامه خواهد یافت. امتحانات نیمسال دوم نیز طی دو هفته از روز شنبه 24 خردادماه 99 تا 6 تیرماه 99 برگزار خواهد شد. برای دریافت تقویم آموزشی فایل های ذیل اطلاعیه را دانلود نمائید.


اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
98/04/24

جهت مشاهده تقویم آموزشی، فایل پیوست را دریافت نمایید.

 

 

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره کارشناسی می رساند براساس تصمیم شورای آموزشی مؤسسه در سال 98-97 ترم تابستانی در این مؤسسه برگزار نمی گردد. لذا آن دسته از دانشجویان که حداکثر 30 واحد از دروس دوره تحصیلی آنها جهت فراغت از تحصیل باقی مانده به دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مراجعه و در صورتی که ترم تابستانی در آن واحدهای دانشگاهی ارائه می گردد جهت دریافت معرفی نامه به صورت میهمان (فقط 6 واحد) از روز سه شنبه مورخ 98/04/18 شخصاً به مؤسسه مراجعه نمایند.


اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
98/04/17

photo 2019 07 16 15 11 06

 

 

Ad.2

 

 

آموزش الکترونیکی راه را برای شما هموار کرده است.


مؤسسه آموزش عالی نور طوبی افتخار دارد اعلام نماید که در حال حاضر در دو مقطع کارشناسی (رشته های حقوق، مدیریت مالی و مدیریت بازرگانی) و کارشناسی ارشد، در 5 شاخه و 17 رشته شامل مدیریت و بازرگانی (مدیریت بازرگانی، چهار گرایش از مدیریت کسب و کار)، فناوری اطلاعات (تجارت الکترونیک، مهندسی فناوری اطلاعات، اقتصاد و تجارت الکترونیک)، حقوق (حقوق خصوصی و حقوق جزا و جرم شناسی)، شهری (مدیریت شهری، برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) و پروژه و ساخت (مدیریت پروژه و ساخت، مهندسی و مدیریت ساخت، مدیریت صنعتی گرایش مدیریت پروژه و مهندسی صنایع گرایش مدیریت پروژه) مجوز پذیرش و آموزش دانشجویان را از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت نموده است. با توجه به کسب این مجوز، نور طوبی می تواند نسبت به جذب دانشجویان در مقطع کارشناسی، هم به صورت آزاد و هم به صورت سهمیه اعلام شده از کنکور سراسری اقدام نماید. پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد، بر اساس نتابج کنکور تحصیلات تکمیلی اعلام شده از طریق سازمان سنجش و گسترش آموزش، امکانپذیر است.

همچنین می توانید برای آشنایی با رشته های فوق الذکر بر روی نام آنها کلیک نمایید.

 

Ad 4

 

 

نحوه آموزش در نور طوبی

 

در مؤسسه آموزش عالی نور طوبی، آموزش از طریق ابزارهای الکترونیکی به روز که در اختیار اکثر اقشار جامعه قرار دارد، انجام می شود.
مؤسسه آموزش الکترونیکی نور طوبی که تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سال 1386 اقدام به آموزش و پرورش پویندگان علم نموده است این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون نیاز به حضور در کلاس های منظم و در خارج از زمان کاری خود بتوانید تحصیلات خود را تکمیل نمایید.
آنچه به صورت کلی می توان در مورد مزایای آموزش الکترونیکی بیان نمود، همان مواردی است که می توان در مورد دنیای امروز، دنیای اطلاعات، رایانه و اینترنت گفت: کاهش هزینه ها، کاهش زمان برای جا به جایی در شهر، انتخاب زمان انجام امور زندگی به دلخواه و . . .

در موسسه آموزش عالی نور طوبی شما می توانید بدون نیاز به حضور در کلاس، از منزل یا محل کار خود در کلاس های مجازی که با حضور مجرب ترین اساتید و سایر هم کلاسی های شما تشکیل می شود شرکت نموده و همان بهره حضور در کلاس را از کلاس مجازی (آن لاین) ببرید. همچنین می توانید محتوای ضبط شده این کلاس ها را در هر زمان از شبانه روز که مایل باشید، بر روی رایانه خود به صورت آف لاین مشاهده کنید. از بزرگ ترین مزایای این کلاس ها تکرارپذیری آنها است. شما می توانید یک کلاس را بارها تکرار کنید و تا زمانی که به طور کامل، مطالب آن را درک نکرده اید، به این کار ادامه دهید.

به منظور حفظ رابطه بین استاد و دانشجو، مؤسسه آموزش عالی نور طوبی، اقدام به تشکیل کلاس های حضوری برای هر درس در روزهای آخر هفته نموده است. بدین ترتیب شما می توانید مطالبی را که پس از مطالعه محتوای لوح های فشرده، فایل های PDF و مشاهده کلاس های آن لاین، همچنان برای درک آنها نیاز به پرسش از اساتید خود دارید، در این کلاس ها مطرح نموده و به جواب مناسب برسید. برای دانشجویانی که به هر دلیل، امکان حضور در این کلاس ها را ندارند، محتوای صوتی آنها در صفحه شخصی آنها قرار داده خواهد شد.
گذشته از کلاس های آن لاین و مجازی، تمامی راه های ارتباطی ممکن، برای دانشجو مهیا شده تا بتواند بهترین بهره را از دوره تحصیل خود ببرد. در سایت مؤسسه برای هر دانشجو، یک صفحه شخصی در نظر گرفته شده که از طریق آن می تواند به منابع درسی خود دسترسی داشته باشد. گزینه های همچون اطلاعیه ها، درس نامه، گفتمان موضوعی و پیام ها، از جمله امکانات این صفحه است.

 

Ad 6

 

 

معاونت آموزشی مؤسسه، از واحدهای پشتیبانی آموزشی، آموزش و امور فارغ التحصیلان، تشکیل شده است.در واحد پشتیبانی آموزشی مؤسسه گروهی از زبده ترین تحصیل کردگان هر رشته جمع شده اند تا بتوانند پاسخگوی سؤالات دانشجویان از طریق تلفن یا گزینه پیام ها در صفحه شخصی هر دانشجو باشند یا نقش خود را به عنوان رابط بین دانشجو و استاد درس، ایفا نمایند. همچنین این گروه با توجه به سوابق خود، وظیفه انتخاب و جذب بهترین مدرسین حال حاضر کشور و تأیید نهایی محتوای تولید شده را بر عهده دارند.
به منظور تسهیل در امور اداری دانشجویان، در واحد آموزش مؤسسه، گروهی دیگر از افراد با تجربه گرد هم آمده اند تا در مورد مسائلی همچون انتخاب واحد و نامه نگاری های اداری و . . . دانشجویان را راهنمایی نمایند.
پس از گذراندن واحدهای درسی هر رشته، وظیفه امور فارغ التحصیلان است که مراحل فراغت از تحصیل، دریافت کد رهگیری مربوطه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در نهایت صدور دانشنامه دانشجو را انجام دهد.

معاونت امور دانشجویی، در تمامی مراحل تحصیل دانشجو در کنار وی خواهد بود تا دانشجو بتواند با توجه به محدودیت های موجود، از مزایایی نظیر وام دانشجویی، دریافت کارت دانشجویی بین المللی و سایر مزایایی که به وی تعلق می گیرد، به موقع مطلع و از آن ها استفاده نماید.

معاونت فناوری و تولید محتوا، از سه واحد تولید محتوا، طراحی و نگهداری سیستم مدیریت آموزش و واحد تحقیق و توسعه، تشکیل شده است. 

پس از انتخاب اساتید دروس، واحد تولید محتوا اقدام به تولید دروس نموده و آنها را به صورت فایل های تصویری، بر روی لوح های فشرده و همچنین از طریق صفحه شخصی هر دانشجو در اختیار وی قرار می دهد. در نتبجه تلاش این معاونت، در حال حاضر، محتوای تولید شده، قابلیت استفاده در انواع رایانه، گوشی و تبلت را دارد. وظیفه راهنمایی دانشجویان در زمینه نحوه استفاده از محتوا نیز بر عهده این واحد است و دانشجویانی که برای استفاده از محتوا نیاز به کمک دارند می توانند از طریق تماس تلفنی یا حضور در محل مؤسسه، مشکلات خود را با پرسنل مجرب این واحد در میان گذاشته و اقدام به حل آن نمایند.

 

Ad 7

 

واحد طراحی و نگهداری سیستم مدیریت آموزش مؤسسه، وظیفه نگهداری و توسعه نرم افزارهای مورد استفاده دانشجویان را بر عهده دارد. باعث خوشبختی است اعلام نماییم که با توجه به تجربیات نفرات این واحد، نور طوبی تنها مؤسسه آموزش عالی، اعم از دولتی و خصوصی است که توانسته تمامی سیستم مدیریت آموزش خود را بدون نیاز به کمک خارجی، ایجاد و نگهداری نماید.


واحد تحقیق و توسعه، وظیفه یافتن جدیدترین نرم افزارهای مورد استفاده در آموزش الکترونیکی و فراهم آوردن امکانات استفاده از آن در مؤسسه را بر عهده دارد. خوشبختانه در حال حاضر، نور طوبی از جدید ترین، بهترین و ساده ترین، نرم افزارها بهره مند است.

 

 

 

 Ad 9

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تلفن 61017000 با مؤسسه تماس بگیرید.


هدف نور طوبی، پیشروی در آموزش مجازی، هر زمان، هر مکان است و امیدوار است در آینده نزدیک بتواند یکی از برترین دانشگاه های مجازی دنیا باشد.

صفحه1 از61