زهتابیان

زهتابیان

با توجه به تغییرات ایجاد شده در برنامه امتحانات، جهت مشاهده فایل های پیوست را دریافت و به دقت مطالعه نمایید.

به نام خدا

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به اطلاع  کلیه دانشجویان گرامی دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد موسسه می رساند که ساعات اداری موسسه در ماه مبارک رمضان از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح لغایت 14 بعد از ظهر خواهد بود. در نظر داشته باشید که تنها در ساعات یاد شده ارائه خدمات امکان پذیراست.

 

با تشکر

روابط عمومی موسسه آموزش عالی نورطوبی

 

بسمه تعالی

احتراماًّ بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره کارشناسی (رشته های حقوق و مدیریت مالی) میرساند حذف اضطراری نیمسال دوم سال تحصیلی جاری 97-96 (حذف فقط یک درس مشروط براینکه تعداد واحدهای انتخابی را حداقل واحد 12 کمتر نگردد) طبق تقویم آموزشی مؤسسه از روز یکشنبه مورخ 97/02/30 لغایت روز سه شنبه مورخ 97/03/01 از طریق سایت مؤسسه انجام خواهد پذیرفت. ضمناً تاریخ حذف اضطراری به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

اداره آموزش مؤسسه آموز عالی نور طوبی
97/02/24

به اطلاع متقاضیان وام شهریه دانشجویی که قبلا پیش ثبت نام انجام داده اند میرساند. به خاطر عدم تخصیص اعتبار لازم امکان پرداخت وام شهریه دانشجویی به کلیه متقاضیان فراهم نگردیده است. بر این اساس پرداخت وام صرفا به دانشجویان نامبرده در لیست ضمیمه امکان پذیر شده است.لازم است متقاضیان مذکور ترتیبی اتخاذ نمایند تا مدارک مورد نیاز ذیل را به صورت دستی و یا از طریق پست سفارشی حداکثر تا تاریخ 97/01/31 تحویل امور دانشجویی موسسه نمایند.


با توجه به محدودیت های زمانی برای ثبت نام نهایی متقاضیان در سایت صندوق رفاه، مهلت تعیین شده به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد و به مدارکی که بعد از تاریخ فوق الذکر ارسال گردد،ترتیب اثر داده نخواهد شد .


مدارک مورد نیاز:

 

 ب.دانشجویانی که قبلا وام دریافت نموده اند. ( ارسال از طریق فکس نیز امکان پذیر است
شماره فکس : 66958322 )
الف. دانشجویانی که تا به حال وام نگرفته اند.
 1.تکمیل فرم تعهد وام (فایل ضمیمه1)  .تکمیل فرم تعهد وام (فایل ضمیمه 1)
2.سند تعهد محضری که تعهد آن باید توسط ضامن معتبر صورت پذیرد.(فایل ضمیمه 2)

 

شایان ذکر است موعد واریز وام چند ماه دیگر می باشد که متعاقبا از طریق سایت اعلام خواهد گردید.خواهشمند است از تماس غیر ضروری با موسسه بپرهیزید.

صفحه1 از48