موسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

جهت دریافت آخرین نسخه برنامه امتحانی، فایل های پیوست را دانلود نموده و به دقت مطالعه نمایید.

در مجموعه آرشیو اخبار

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد به انضمام کلیه دانش آموختگان مؤسسه می رساند اداره آموزش مؤسسه و همچنین امور فارغ التحصیلان از روز شنبه مورخ 97/10/22 لغایت چهارشنبه مورخ 97/11/03 به علت برگزاری امتحانات تعطیل می باشد.

 

 

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مؤسسه ورودی های 1395 و بعد از آن می رساند؛ در اجرای تبصره بند اول فصل دوم نظام نامه یادگیری الکترونیکی در آموزش عالی مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تحت عنوان شیوه آموزشی و ساختار سازمانی، بدین وسیله، دستورالعمل تبدیل دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد از شیوه آموزشی به شیوه آموزشی – پژوهشی مصوبه 1391/05/24 شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی مؤسسه به شرح ذیل ابلاغ می گردد.


1- مؤسسه می تواند حداکثر30 % دانشجویان برتر ورودی هر سال تحصیلی را به شیوه آموزشی – پژوهشی تبدیل نماید.


2- دانشجوی متقاضی باید حداقل 12 واحد درسی (به جز دروس جبرانی) را گذرانده باشد.


3- معدل کل دروس گذرانده شده دانشجوی متقاضی (بدون احتساب دروس جبرانی) نباید از 17 کمترباشد.


4- در صورتی که بیش از 30 % دانشجویان متقاضی، شرایط فوق را داشته باشند ملاک انتخاب، داشتن معدل بالاتر است.


5- در شرایط برابر دانشجویانی که روزمه پژوهشی مناسب تری داشته باشند در اولویت قرار دارند.


6- دانشجوی متقاضی باید فرم درخواست تبدیل به شیوه آموزشی – پژوهشی را قبل از انتخاب واحد نیمسال سوم (حداکثر تا 15 مهر ماه) تکمیل نموده و به اداره آموزش مؤسسه ارائه نماید.


7- دانشجوی متقاضی باید ایده ها، علاقه ها، انگیزه های پژوهشی مورد نظر خود را در قالب فرم اولیه پشینهاد تحقیق تکمیل و به همراه سوابق کارهای تحقیقات قبلی، به گروه آموزشی ارائه نماید. فرم نهایی پیشنهاد تحقیق، پس از تبدیل وضعیت توسط دانشجو تکمیل می گردد.


8- دانشجوی متقاضی باید رزومه (خلاصه فعالیت های علمی و تخصصی) خودرا به همراه حداقل یک توصیه نامه علمی مبنی بر توانایی انجام پژوهش از یکی از اساتید به مؤسسه ارائه نماید.


لذا آن دسته از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که شرایط را احراز نموده و تمایل به تبدیل وضعیت خود به شیوه آموزشی-پژوهشی دارند درخواست می گردد، به منظور تکمیل فرم های مربوطه فایل های پیوست را دانلود نموده و پس از تکمیل فرم ها آن را جهت بررسی به اداره آموزش مؤسسه ارسال نمایید.
معاونت آموزشی مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

به گزارش امور دانشجویی موسسه ثبت نام بیست و دومین مراسم ازدواج دانشجویی در قالب دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی (همسفر تا بهشت) آغاز شد و تا پایان دی ماه سال جاری ادامه دارد.
زوج های واجد شرایط برای ثبت نام می توانند به سایت رسمی ستاد ازدواج به نشانی www.ezdevaj.org مراجعه نمایند
تاریخ عقد مجاز برای ثبت نام اولیه در این مراسم در بازه زمانی یکم فروردین ۹۶ تا یکم دی ماه ۹۷ اعلام شده است. در مواردی که هر دو زوج دانشجو هستند تنها یکی از آنها به عنوان داوطلب اصلی باید ثبت نام کند. دانشجویان تا یک هفته از ثبت نام، مدارک لازم را برای تائید به دفتر نهاد دانشگاه یا دفتراستانی مربوطه یا رابط امور دانشجویی فرهنگی ارائه کنند تا ثبت نام قطعی شود. ویرایش اطلاعات ثبت نام شده توسط خود داوطلب و تنها قبل از تائید ثبت نام مقدور است.
زوج های دانشجویی که در مراسم سال گذشته ثبت نام کرده و موفق به تشرف نشده‌اند و یا زوجی که سال گذشته ثبت نام کردند اما مدارکشان‌ مورد تایید نبود می‌توانند با ارائه مدارک خود به دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها و انتخاب کاروان به این سفر مشرف شوند.

 

در مجموعه آرشیو اخبار

به نام خدا

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان شركت در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1398 در تمامي دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و غير دولتي از جمله دانشگاه آزاد اسلامي و بيست و چهارمين المپياد علمي- دانشجويي كشور مي‌رساند با توجه به نكات ذيل و همچنين در نظر داشتن شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي شركت در آزمون، مي‌توانند در آزمون مذكور ثبت‌نام و شركت نمايند.


شرايط ثبت‌نام

ثبت‌نام براي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1398 از روز جمعه مورخ 97/09/16 آغاز و در روز يكشنبه مورخ 97/09/25 پايان مي‌پذيرد. لازم به تاكيد است كه ثبت‌نام منحصراً به صورت اينترنتي و از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org انجام خواهد پذيرفت.
علاقه‌مندان ضمن اطلاع از شرايط عمومي و اختصاصي، مقررات وظيفه عمومي، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غيرايراني و توضيحات مربوط به سهميه رزمندگان و ايثارگران (مندرج در دفترچه راهنماي شركت در آزمون كه در پايگاه اطلاع رساني اين سازمان قرار دارد)، در صورتي كه داراي شرايط مذكور باشند، مي‌توانند حداكثر در دو رشته امتحاني (طبق ضوابط از رشته‌‌هاي امتحاني مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام) متقاضي ثبت‌نام شوند.
دفترچه راهنماي ثبت‌نام همزمان با شروع ثبت‌نام در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی : www.sanjesh.org در دسترس خواهد بود.


این ثبت نام شامل کلیه مراکز آموزش عالی الکترونیکی نظیر موسسه آموزش عالی نورطوبی نیز می باشد.


موسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی در سال 1384 موافقت اصولی تأسیس و در سال 1385 با تأمین فضای کالبدی مناسب و تکمیل زیرساخت آموزشی، موافقت قطعی خود را از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اخذ نمود.
اولین پذیرش دانشجویان مؤسسه در مقطع کارشناسی در سال 1386 و در مقطع کارشناسی ارشد در سال 1387 صورت پذیرفت. این موسسه با هدف توسعه آموزش عالی و نهادینه کردن آموزش های الکترونیکی در کشور، همگام با توسعه این روش آموزشی در کشورهای پیشرفته دنیا تأسیس گردیده است.
توسعه آموزش الکترونیکی می تواند به دسترسی هرچه گسترده تر دانشجویان به منابع درسی معتبر و به روز و استادان مجرب، بدون توجه به بعد زمان و مکان بینجامد. خوشبختانه در حال حاضر ما به عنوان اولین و
بزرگ ترین مؤسسه آموزش عالی مجازی کشور بر خود می بالیم که توانسته ایم نقش مؤثری در فرهنگ سازی و نهادینه کردن آموزش الکترونیکی در کشور داشته باشیم؛ به طوری که امروزه جایگاه این روش آموزشی در نظام آموزش عالی کشور غیرقابل انکار است.

این موسسه در نخستین سال آموزش خود در دو دوره کارشناسی رشته های حقوق و مدیریت مالی و از سال بعد علاوه بر این دو دوره در دوره های کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت، مهندسی عمران گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، مهندسی صنایع گرایش مدیریت پروژه، مدیریت صنعتی گرایش مدیریت پروژه، مدیریت کسب وکار (MBA) در 4 گرایش، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک، اقتصاد و تجارت الکترونیک، برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری گرایش مدیریت شهری، برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری گرایش برنامه ریزی شهری، طراحی شهری، حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، دانشجو پذیرفته است.

مهم ترین مزایای تحصیل در مؤسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی

֍ امکان تحصیل در بهترین رشته های دانشگاهی،
֍ بهره گیری از بهترین اساتید؛
֍ دریافت مدرک مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛
֍ پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری؛
֍ استفاده از مزایای معافیت تحصیلی؛
֍ اعتبار مدرک جهت ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر؛
֍ اعتبار مدرک ترجمه شده جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور؛
֍ اعتبار مدرک دریافتی جهت استخدام؛
֍ اعتبـار مدرک دریافتی جهت کسب گواهینامه های حرفه ای بین المللی؛
֍ امکان همزمانی تحصیل و اشتغال؛
֍ مطالعه دروس در ساعات آزاد و مورد نظر دانشجو؛
֍ عدم نیاز به حضور در محل مشخص؛
֍ امکان انتخاب شیوه آموزشی (آموزش محور یا آموزشی ـ پژوهشی) با رعایت قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛
֍ برگزاری جلسه معارفه در ابتدای هر سال تحصیلی و آشنایی دانشجویان جدید با شیوه آموزشی و امکانات مؤسسه؛
֍ برخورداری مؤسسه از بالاترین سطح استاندارد آموزش مجازی با تکیه بر دانش و تجربه متخصصان امر؛
֍ حذف محدودیت های مرسوم شیوه آموزش حضوری به منظور اعتلای کیفیت آموزش؛
֍ دریافت محتوای دروس از قبل آماده شده؛
֍ بهره گیری از جلسات کلاس های حضوری (در روزهای تعطیل) و آن لاین (به صورت هم زمان یا ضبط شده)؛
֍ امکان دسترسی به به روزترین منابع الکترونیک درسی و پژوهشی دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی؛
֍ فراهم بودن بستر ارتباطی قوی به صورت آن لاین و آف لاین جهت پیشبرد امور تحصیلی؛
֍ حمایت مالی از پژوهش های دانشجویی؛
֍ کاهش هزینه های تحصیل، برخورداری از وام دانشجویی و تخفیف شهریه برای دانشجویان ممتار هر دوره؛
֍ صرفه جویی در زمان، به دلیل مجازی بودن؛
֍ تکرارپذیری کلاس ها و محتوای دروس؛

ما در موسسه آموزش عالی نورطوبی مفتخریم که با بروز ترین تکنولوژی های آموزشی در اختیار متقاضیان تحصیل با شرایط ویژه باشیم و با این مهم گامی در پیشرفت ایران عزیز اسلامی برداریم.

منتظر دیدار و خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

 

 

با احترام

روابط عمومی موسسه آموزش عالی نورطوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

جهت مشاهده جزئیات اطلاعیه، فایل های پیوست را دانلود نموده و به دقت مطالعه نمایید.