موسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

جهت مشاهده برنامه امتحانات، فایل های پیوست را دریافت نمایید.

در مجموعه آرشیو اخبار

احتراماً بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد میرساند حذف و اضافه دروس طبق تقویم آموزشی مؤسسه از روز یکشنبه مورخ 98/07/14 لغایت روز چهارشنبه مورخ 98/07/17 از طریق سایت مؤسسه انجام خواهد پذیرفت. لذا کلیه دانشجویانی که قصد حذف و اضافه (ترمیم) واحدهای خود را دارند می باید در روزهای فوق الذکر به سایت مؤسسه مراجعه و نسبت به حذف و اضافه خود اقدام نمایند.

 

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
98/07/08

در مجموعه آرشیو اخبار

بر اساس گزارش سازمان سنجش آموزش کشور، پيرو اطلاعيه مورخ 98/09/10 بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام و شركت در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1399 در تمامي دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و غيردولتي و همچنين دانشگاه آزاد اسلامي و بيست و پنجمين المپياد علمي- دانشجويي كشور مي‌رساند ، ثبت‌نام  آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1399 از ساعت 16:00 (4 بعدازظهر) روز شنبه مورخ 98/09/16 آغاز و در روز پنج شنبه مورخ 98/09/28 پايان مي‌پذيرد. لازم به تاكيد است كه ثبت‌نام منحصراً به صورت اينترنتي و از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org انجام خواهد پذيرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=6352

در مجموعه آرشیو اخبار

بسمه تعالی

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان نهائی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398


اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی ضمن عرض تبریک، خیرمقدم و آرزوی موفقیت برای کلیه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته آزمون سراسری تحصیلات تکمیلی سال 1398 به اطلاع می رساند ثبت نام از پذیرفته شدگان براساس کد رشته قبولی آنان مطابق جدول ذیل درروز شنبه مورخ 98/09/16 از ساعت 9 صبح الی ساعت 16 در محل دفتر مرکزی مؤسسه واقع در تهران میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – نرسیده به خیابان نصرت کوچه مهر پلاک 3 انجام می پذیرد.

جدول رشته های تحصیلی مؤسسه به همراه کدرشته محل تحصیلی

1- رشته مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک: کد رشته: 22924
2- رشته مدیریت پروژه وساخت: کد رشته: 26271
3- رشته مهندسی عمران گرایش مهندسی و مدیریت ساخت: کد رشته: 21871
4- رشته مدیریت صنعتی گرایش مدیریت پروژه: کد رشته: 15608
5- رشته مدیریت شهری: کد رشته: 25686
6- رشته برنامه ریزی شهری: کد رشته: 25685
7- رشته حقوق خصوصی: کد رشته: 13664
8- رشته مهندسی فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم¬های اطلاعاتی: کد رشته: 22928
9- رشته مهندسی صنایع گراش مدیریت پروژه: کدرشته: 20936
10- رشته حقوق جزا و جرم شناسی: کدرشته: 13790
11- رشته مدیریت کسب و کار(MBA) گرایش بازاریابی: کد رشته: 16348
12- رشته مدیریت کسب وکار (MBA)گرایش رفتار سازمانی و منابع انسانی: کد رشته: 16349
13- رشته مدیریت کسب وکار (MBA)گرایش مدیریت مالی: کد رشته: 16350

 

مدارک لازم برای ثبت نام:
1- اصل و دو برگ تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس) مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که در آن معدل دوره کارشناسی(لیسانس) قید شده باشد و یا اصل مدرک دانشنامه کارشناسی و 2 برگ تصویر آن. پذیرفته شدگانی که مدرک دانشنامه خود را به عنوان مدرک کارشناسی ارائه می نمایند با توجه به اینکه معدل دوره کارشناسی در دانشنامه قید نمی گردد لازم است پذیرفته شدگان با مراجعه به محل تحصیل قبلی خود نامه ای مبنی بر تأییه معدل دوره کارشناسی دریافت و در روز ثبت نام ارائه نمایند. ضمناً پذیرفته شدگانی که مدرک کارشناسی خود را به صورت ناپیوسته اخذ
نموده اند تصویر گواهی مدرک کاردانی خود را نیز می باید به مؤسسه ارائه نمایند و یا گواهی معدل دوره کاردانی خود را ارائه نمایند.
تبصره1: پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نمی باشند دانشجویان سال آخر لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی (لیسانس) با محتوی فرم ذیل این اطلاعیه (فرم معدل2) را که تاریخ فارغ التحصیلی تا 1398/0631 و میانگین کل دانشجو تا تاریخ 1398/06/31 در آن قید شده باشد و به تأیید دبیرخانه و ممهور به مهر دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی مربوطه رسیده باشد را ارائه نمایند.
تبصره2: پذیرفته شدگانی که در نیمسالهای اول یا دوم سال تحصیلی 98-97 به تحصیل اشتغال داشته اند و دانشجوی سال آخر بوده اند لازم است فرم معدل دانشجویان سال آخر مندرج در صفحه 43 دفترچه راهنمای شماره (1) یا صفحه 323 دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی شماره 2 را از مؤسسه آموزش عالی محل تحصیلی دوره کارشناسی خود دریافت و آن را در زمان ثبت نام ارائه نمایند.
تبصره3: فارغ التحصیلان قبل از تاریخ 1398/01/01 الزاماً می باید مدرک فارغ التحصیلی خود را ارائه نمایند.
2- اصل شناسنامه به انضمام یک نسخه تصویر آن از تمامی صفحات.
3- اصل کارت ملی و یک برگ تصویر آن (پشت و رو)
4- دوازده (12) قطعه عکس پرسنلی تمام رخ 4×3 پشت نویسی شده و تهیه شده در سال جاری.
5- اصل مدارکی که وضعیت نظام وظیفه را با توجه به بند مقرارت سازمان وظیفه عمومی ناجا مندرج در صفحه 3 دفترچه شماره یک آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال 1398 مشخص کند (برای برادران) به انضمام تصویرمدارک. (تصویر صفحه 3 دفترچه شماره یک آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی پیوست این اطلاعیه می باشد )
تبصره: آن دسته از پذیرفته شدگانی که کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را جهت تعویض تحویل پلیس بعلاوه 10 داده اند ارائه اصل رسید درخواست تعویض کارت پایان خدمت الزامی می باشد.
6- ثبت نام (کارکنان پایور)پرسنل شاغل رسمی نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران فقط با ارائه موافقتنامه رسمی از یگان محل خدمت آنان امکان پذیر است. لذا قبل از مراجعه برای ثبت نام نسبت به اخذ موافقت نامه از یگان مربوطه اقدام و در زمان ثبت نام ارائه نمایند.
7- ارائه اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کارشناسی برای آن دسته از پذیرفته شدگانی که با امتیاز رتبه اولی پذیرفته شده اند مطابق فرم شماره 324 که پیوست این اطلاعیه می باشد.
8- اصل و تصویر فیش بانکی شهریه ثابت، متغیر، بسته آموزشی و بیمه دانشجوئی با توجه به رشته تحصیلی که به حساب شماره 3337385289 نزد بانک ملت شعبه چهار راه نصرت کد 67074 به نام مؤسسه آموزش عالی نورطوبی (قابل پرداخت درکلیه شعب بانک ملت) درسراسرکشورپرداخت شده باشد درهنگام ثبت نام به مؤسسه تحویل گردد. ضمناً پذیرفته شدگان به هیچ وجه شهریه خود را به صورت اینترنتی پرداخت ننمایند. شایان ذکر است که امکان پرداخت شهریه با پوز مؤسسه در زمان ثبت نام امکان پذیر است.
9- پذیرفته شدگان مشمول در حین خدمت لازم است قبل از ثبت نام جهت دریافت نامه ترخیص از خدمت وظیفه به دفتر مرکزی مؤسسه واقع در تهران خیابان کارگر شمالی نرسیده به خیابان نصرت کوچه مهر پلاک 3مراجعه نمایند بدیهی است ثبت نام این قبیل پذیرفته شدگان منوط به ارائه نامه ترخیص خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا می باشد.
10- پذیرفته شدگان رشته های مهندسی فناوری اطلاعات – گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی، مهندسی فناوری اطلاعات – گرایش تجارت الکترونیک ، مدیریت شهری ، برنامه¬ریزی شهری، طراحی شهری و مدیریت صنعتی گرایش مدیریت پروژه طبق برنامه مصوب رشته خود می باید الزاماً تعدادی واحد به عنوان واحد جبرانی بگذرانند. نظر به اینکه دروس جبرانی در اولین نیمسال تحصیلی به دانشجویان پذیرفته شده ارائه می گردد بدین لحاظ پذیرفته شدگان رشته های مذکور می باید نسبت به تهیه ریز نمرات تائید شده دوره کارشناسی خود از محل تحصیل دانشگاه دوره کارشناسی اقدام و در روز ثبت نام ارائه نمایند تا ضمن بررسی در صورت احراز شرایط طبق مصوبات شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی مؤسسه در رابطه با تطبیق دروس جبرانی بررسی و اعلام نظر گردد.
11 -پذیرفته شدگان اتباع خارجی می باید شرایط و ضوابط اتباع خارجی که در صفحات 3 و 4 دفترچه شماره یک آزمون ورودی سال 1398 اعلام گردیده را دارا باشند و مدارک لازم را در روز ثبت نام ارائه نمایند. (تصویر صفحات 3 و 4 دفترچه شماره یک پیوست این اطلاعیه میباشد).


تذکرات مهم

1- نظر به اینکه پس از ثبت نام ارتباط با دانشجویان گرامی از طریق پست الکترونیکی (E-mail) انجام می پذیرد بدین لحاظ پذیرفته شدگان موظفند تا روز ثبت نام نسبت به ایجاد پست الکترونیکی برای خود اقدام و در روز ثبت نام آن را در فرم مربوط (فرم نشانی) وارد نمایند.
2- کلیه پذیرفته شدگان مکلفند تا روز پنج شنبه مورخ 98/09/14 نسبت به واریز شهریه کامل خود اقدام و فیش واریزی را به همراه سایر مدارک در روز ثبت نام ارائه نمایند.
3- ثبت نام از پذیرفته شدگان براساس برنامه اعلام شده بر روی سایت مؤسسه و با حضور خود فرد پذیرفته شده و با ارائه اصل مدارک تحصیلی اصل شناسنامه و اصل کارت ملی صورت می پذیرد.
4- فقط از پذیرفته شدگانی ثبت نام بعمل می آید که حداکثر تا تاریخ 1398/06/31 فارغ التحصیل گردیده وگواهی فارغ التحصیلی تا تاریخ 1398/06/31 را ارائه نمایند.
5- شروع به تحصیل پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت از نیمسال دوم سال تحصیلی جاری 99-98 خواهد بود.

 

Untitled

توضیحات:
1- بابت هزینه بسته آموزشی و بیمه دانشجوئی مبلغ 620,000 (ششصد و بیست هزار ریال) به شهریه کل اضافه گردیده است.
2- رشته های برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری دارای دروس عملی می باشند که شهریه کل نیمسال براساس دروس تئوری و عملی محاسبه گردیده است.

 

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نورطوبی
1398/09/11

در مجموعه آرشیو اخبار

برگزاری اولین دوره آزاد اصول قرارداد نویسی و تحلیل قراردادها


به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی نورطوبی، اولین دوره آموزش های آزاد با حضور آقای دکتر محمد جعفری فشارکی یکی از اساتید بنام در حوزه مدیریت پروژه و ساخت برگزار گردید. این دوره در رابطه با انعقاد قرارداد بین صاحبكار و پيمانكار كل و در مراتب بعدي پيمانكار كل با پيمانكاران جزء است. قراردادی که بر آن است علاوه بر حفظ مصالح طرفین، تعهدات و الزامات حقوقی و قانونی لازم را برای اجرای قرارداد فراهم کند و از شفافیت لازم برخوردار باشد، فرصت اجرا و اتمام یک فعالیت را افزایش خواهد داد. قرارداد با این ویژگی‌ها نیازمند آگاهی طرفین یا نمایندگان آنان از اصول، قوانین و مقررات و نکات مرتبط بر قراردادهاي پيمانكاران است.


دوره كوتاه مدت اصول تنظیم و انعقاد قراردادهاي پيمانكاري سعی دارد ذينفعان ساخت و ساز را با نکات لازم در حوزه قراردادهای پيمانكاري آشنا سازد و قابلیت آنان را برای انعقاد قراردادهای بهتر با مسئوليت كمتر افزایش دهد.
محتوای مورد بحث در این دوره شامل آشنایی با انواع قراردادها و طبقه بندی آن، عناصر عرفی و حقوقی قرارداد، موضوع قرارداد و نکات پیرامون آن، احراز هویت طرفین قرارداد و نمایندگان آنها، تعهدات طرفین قرارداد، مدت قرارداد و شرایط پرداخت در قراردادها، کسورات و شرایط آن، شروط اجرای قرارداد، شرط خسارت ( انواع خسارت و ابزارهای تضمین قرارداد)، تضامین و شرایط استفاده و یا آزاد سازی آن ها، شرط فورس ماژور، شرایط حل اختلاف، داوری ها و قواعد تفسیر قراردادها، قطعیت یک قرارداد، ضمایم و پیوست‌های قرارداد، فسخ قرارداد و سایر شرایط مهم در قراردادها بوده است.


لذا پیرو استقبال دانشجویان عزیز در راستای افزایش آگاهی ، تجارب و بهبود عملکرد در بازارهای کاری، دوره مذکور به همراه دوره های دیگر در موسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی برگزار خواهد گردید.
شایان ذکر است در پایان دوره، به هر یک از شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر پایان دوره اعطا خواهد شد.


اطلاعات مربوط به برگزاری دوره ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

photo 2019 09 18 16 32 16

در مجموعه آرشیو اخبار

دانشجویان گرامی

جهت اطلاع از برنامه کلاس های حضوری جمعه 1 آذر 98 بر اساس رشته خود فایل پیوست را دریافت نمایید.

 

با احترام

روابط عمومی موسسه آموزش عالی نورطوبی