موسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

یَرْفَعِ اللهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنکُمْ، وَالَّذِینَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ

 

دانش آموخته گرامی


ضمن تبریک به جنابعالی و آرزوی روزهای بهتر و موفقیت بیشتر برا شما در ادامه مراحل تحصیلی، به اطلاع می رساند روابط عمومی موسسه آموزش عالی نورطوبی در نظر دارد تا جشنی هرچند کوچک به افتخار موفقیت بزرگ شما برگزار نماید.
لذا به اطلاع شما می رساند که به همین منظور، جشنی در تاریخ 21 آذر ماه 1398 در محل دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار خواهد گردید.


هزینه شرکت در این مراسم برای هر نفر مبلغ 1/500/000 ریال و برای هر نفر همراه مبلغ 500/000 ریال می باشد.

در صورتی که متقاضی شرکت در این مراسم هستید، مبلغ مورد نظر را به شماره حساب 3337385289 به نام موسسه آموزش عالی نورطوبی نزد بانک ملت یا به شماره کارت 6104337885765824 واریز نموده و فیش واریزی خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.


نکته 1: در صورتی که در نظر دارید مبلغ را به شماره کارت موسسه واریز نمایید، با توجه به مشکلات به وجود آمده درسیستم پرداخت های الکترونیکی، به هیچ عنوان به صورت اینترنتی اقدام به انتقال وجه ننمایید و تنها از باجه های خودپرداز استفاده نمایید.
نکته 2: عنوان ایمیل ارسالی شما باید شماره دانشجویتان باشد. همچنین در متن ایمیل علاوه بر ذکر نام و نام خانوادگی خود، رشته تحصیلی و تعداد نفرات همراه خود را نیز قید نمایید.

لازم به ذکر است که شرکت در این مراسم، بر اساس لیست پیوست برای فارغ التحصیلان نمونه سال تحصیلی 98-97 رایگان بوده و تنها در صورت داشتن همراه باید هزینه همراه خود را پرداخت نمایند.

از تمام متقاضیان گرامی درخواست می گردد ظرف مدت یک هفته ایمیل خود را ارسال نمایند.

منتظر دیدار شما عزیزان هستیم.

 


با احترام
مدیر روابط عمومی موسسه آموزش عالی نورطوبی
بهناز زهتابیان

 

در مجموعه آرشیو اخبار

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی تقویم آموزشی مؤسسه برای نیمسال های اول و دوم سال تحصیلی 99-98 را اعلام کرد. بر مبنای این تقویم آموزشی نیمسال اول 99-98 از روز شنبه مورخ 30/ شهریور ماه آغاز می شود و تا روز چهارشنبه مورخ هجدهم دیماه ادامه خواهد داشت و امتحانات پایان ترم نیز طی دو هفته روزهای 21 دیماه تا چهارم بهمن ماه 98 برگزار خواهد شد.
*همچنین نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 از روز شنبه مورخ 19 بهمن ماه 98 آغاز می شود و تا تاریخ 21 خرداد ماه 1399 ادامه خواهد یافت. امتحانات نیمسال دوم نیز طی دو هفته از روز شنبه 24 خردادماه 99 تا 6 تیرماه 99 برگزار خواهد شد. برای دریافت تقویم آموزشی فایل های ذیل اطلاعیه را دانلود نمائید.


اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
98/04/24

جهت مشاهده تقویم آموزشی، فایل پیوست را دریافت نمایید.

در مجموعه آرشیو اخبار

به نام خدا

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي مختلف تحصيلي دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي در مرحله پذيرش صرفاً با اعمال سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال 1398 (رشته‌هاي بدون آزمون) هم اگنون بر روی وبسایت این سازمان موجود می باشد.

لذا باعرض  تبریک به کلیه پذیرفته شدگان در خواست می گردد جهت اطلاعات تکمیلی به لینک زیر مراجعه نمایند.

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=6267

 

 

با احترام

روابط عمومی موسسه آموزش عالی نورطوبی