موسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

دانشجوی گرامی


لطفا اطلاعیه ذیل را کامل و با دقت مطالعه نمایید.


پیرو توافق صورت گرفته میان صندوق رفاه و بانک مهر ایران در زمینه پرداخت تسهیلات صندوق رفاه، بدین وسیله به اطلاع میرساند کلیه متقاضیان دریافت وام جهت ثبت نام وام شهریه لازم است به آدرس http://bp.swf.ir مراجعه نمایند.


الف) دانشجویانی که تا کنون از تسهیلات صندوق استفاده نکرده اند حداکثر تا تاریخ 98/07/30 به قسمت تشکیل پرونده مراجعه و اقدام به تکمیل اطلاعات درخواستی نمایند. پس از تایید اطلاعات ثبت شده توسط موسسه لازم است ظرف حداکثر یک هفته با ورود مجدد به سایت و انتخاب قسمت درخواست وام از منوی بالای صفحه و سپس انتخاب گزینه شهریه غیرانتفاعی بانک قرض الحسنه مهر ایران و همچنین انتخاب شعبه بانک مورد نظر اقدام به ثبت نام نهایی وام نمایند.


ب) دانشجویانی که از تسهیلات صندوق قبلا استفاده نموده اند با ورود به سایت و انتخاب قسمت درخواست وام از منوی بالای صفحه و سپس انتخاب گزینه شهریه غیرانتفاعی بانک قرض الحسنه مهر ایران و همچنین انتخاب شعبه بانک مورد نظر حداکثر تا تاریخ 98/07/30 اقدام به ثبت نام نهایی وام نمایند.


معاونت دانشجویی پس از بررسی و تایید اسامی متقاضیان وام، مجددا اسامی را به صندوق ارسال نموده که میتوانید از گزینه لیست درخواست های وام در انتظار تایید در پایین صفحه مشاهده نمایید.شایان ذکر است به دلیل تغییر در نحوه دریافت و پرداخت وام شهریه، سند تعهدهای قبلی فاقد اعتبار بوده و دانشجویانی که در سنوات گذشته از تسهیلات وام صندوق رفاه استفاده نموده اند نیز میبایست مجددا اقدام به تهیه سند تعهد مطابق درخواست بانک مربوطه نمایند.


تذکر1: جهت ثبت نام در سامانه صندوق رفاه حتما از مرورگر internet explore استفاده نمایید.


تذکر 2: به دلیل حجم بالای متقاضیان لطفا از تماس و پیگیری تلفنی بپرهیزید.معاونت دانشجویی حتی الامکان و با توجه به بودجه ابلاغ شده اسامی را تایید می نماید. اولویت با دانشجویانی است که زودتر اقدام به ثبت نام می نمایند و در نهایت اینکه پرداخت یا عدم پرداخت نهایی منوط به تایید صندوق رفاه و بانک مهر ایران میباشد و موسسه هیچگونه تعهدی بابت عدم پرداخت وام نخواهد داشت.

تذکر3: پس از تایید درخواست وام شما توسط دانشگاه، اطلاعات شما به بانک مربوطه ارسال گردیده و جهت ارائه مدارک مورد نیاز که در فایل ضمیمه ذیل قرار گرفته است میبایست منتظر پیام بانک از طریق پورتال صندوق رفاه یا پیامک باشید.

 

تذکر مهم:  دقت داشته باشید در هنگام انتخاب نیمسال درخواست وام، نيمسال دوم 97_98 را انتخاب نمایید، در غیر اینصورت وام شما ثبت نخواهد شد.

 

با تشکر

اموردانشجویی - شریفی

در مجموعه آرشیو اخبار

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی تقویم آموزشی مؤسسه برای نیمسال های اول و دوم سال تحصیلی 99-98 را اعلام کرد. بر مبنای این تقویم آموزشی نیمسال اول 99-98 از روز شنبه مورخ 30/ شهریور ماه آغاز می شود و تا روز چهارشنبه مورخ هجدهم دیماه ادامه خواهد داشت و امتحانات پایان ترم نیز طی دو هفته روزهای 21 دیماه تا چهارم بهمن ماه 98 برگزار خواهد شد.
*همچنین نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 از روز شنبه مورخ 19 بهمن ماه 98 آغاز می شود و تا تاریخ 21 خرداد ماه 1399 ادامه خواهد یافت. امتحانات نیمسال دوم نیز طی دو هفته از روز شنبه 24 خردادماه 99 تا 6 تیرماه 99 برگزار خواهد شد. برای دریافت تقویم آموزشی فایل های ذیل اطلاعیه را دانلود نمائید.


اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
98/04/24

جهت مشاهده تقویم آموزشی، فایل پیوست را دریافت نمایید.

در مجموعه آرشیو اخبار

به نام خدا

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي مختلف تحصيلي دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي در مرحله پذيرش صرفاً با اعمال سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال 1398 (رشته‌هاي بدون آزمون) هم اگنون بر روی وبسایت این سازمان موجود می باشد.

لذا باعرض  تبریک به کلیه پذیرفته شدگان در خواست می گردد جهت اطلاعات تکمیلی به لینک زیر مراجعه نمایند.

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=6267

 

 

با احترام

روابط عمومی موسسه آموزش عالی نورطوبی