موسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

به نام خدا

مؤسسه آموزش عالی نورطوبی، ضمن عرض تبریک به دانشجویان گرامی پذیرفته شده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397، مقدم شما عزیزان را در این مؤسسه گرامی می دارد. ما مفتخریم که با بروزترین تکنولوژی های آموزشی در راستای ارتقای سطح علمی و آموزشی در خدمت شما عزیزان باشیم. از این جهت، دستورالعمل ثبت نام و فرم های مورد نیاز به پیوست این اطلاعیه در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. امید است بتوانیم با ارائه خدمت به شما عزیزان، گامی موثر در راستای اجرای رسالت خویش در سیستم آموزشی ایران عزیز برداریم. لذا از شما عزیزان درخواست میگردد اطلاعیه پیوست را دریافت نموده و به دقت مطالعه نمایید. در صورت هرگونه ابهام و یا سوال می توانید با شماره تلفن های ذکر شده در سایت موسسه تماس حاصل فرمایید. کلیه کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

 

با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما

روابط عمومی موسسه آموزش عالی نورطوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

به نام خدا

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی های 1396 و ما قبل آن که بنا به هردلیلی طبق تقویم آموزشی مؤسسه از تاریخ 97/06/04 لغایت 97/06/11 موفق به ثبت نام نگردیده اند می رساند بنا به درخواست های مکرر این قبیل دانشجویان شورای مؤسسه به جهت مساعدت با آنان با ثبت نام با تأخیر آنها از روز شنبه مورخ 97/06/24 لغایت روز سه شنبه مورخ 97/06/27 موافقت به عمل آورده است. لذا ثبت نام طی روزهای فوق الذکر از طریق سایت مؤسسه صورت می گیرد. بدیهی است مهلت اعلام شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.


اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
97/06/20

در مجموعه آرشیو اخبار

به نام خدا

مؤسسه آموزش عالی نورطوبی، ضمن عرض تبریک به دانشجویان گرامی پذیرفته شده در آزمون کارشناسی  سال 1397، مقدم شما عزیزان را در این مؤسسه گرامی می دارد. ما مفتخریم که با بروزترین تکنولوژی های آموزشی در راستای ارتقای سطح علمی و آموزشی در خدمت شما عزیزان باشیم. از این جهت، دستورالعمل ثبت نام و فرم های مورد نیاز به پیوست این اطلاعیه در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. امید است بتوانیم با ارائه خدمت به شما عزیزان، گامی موثر در راستای اجرای رسالت خویش در سیستم آموزشی ایران عزیز برداریم. لذا از شما عزیزان درخواست میگردد اطلاعیه پیوست را دریافت نموده و به دقت مطالعه نمایید. در صورت هرگونه ابهام و یا سوال می توانید با شماره تلفن های ذکر شده در سایت موسسه تماس حاصل فرمایید. کلیه کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

 

با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما

روابط عمومی موسسه آموزش عالی نورطوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

اطلاعیه
بدینوسیله به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان دوره های کارشناسی ارشد سال 1397 که بنا به هر دلیل در روزهای دوشنبه مورخ 97/06/19 لغایت سه شنبه مورخ 97/06/20 موفق به ثبت نام نگردیده اند میرساند بنا به درخواستهای این قبیل پذیرفته شدگان، شورای مؤسسه به جهت مساعدت با آنان با ثبت نام با تأخیر آنها در روزهای یکشنبه مورخ 97/07/01 لغایت دوشنبه مورخ 97/07/02 موافقت به عمل آورده است. لذا با همراه داشتن کلیه مدارک که در اطلاعیه قبلی ثبت نام اعلام گردیده در روزهای فوق الذکر جهت ثبت نام به مؤسسه مراجعه نمایند. شایان ذکر است پذیرفته شدگانی که مدرک کارشناسی آنها ناپیوسته می باشد می باید علاوه بر ارائه مدرک کارشناسی الزاماً مدرک کاردانی خود را که در آن معدل قید شده باشد نیز ارائه نمایند.

اداره آموزش مؤسسه
97/06/22

در مجموعه آرشیو اخبار

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مؤسسه ورودیهای 1396 و ماقبل آن میرساند ثبت نام نیمسال اول سال تحصیلی
97-98 از روز یکشنبه مورخ 97/06/04 لغایت روز یکشنبه مورخ 97/06/11 از طریق سایت مؤسسه انجام می پذیرد. لذا کلیه دانشجویان می بایست در تاریخهای اعلام شده فوق نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. بدیهی است ثبت نام در یک مرحله صرفاً در تاریخ های یاد شده فوق انجام می پذیرد و مهلت مجدد برای ثبت نام دانشجویانی که در موعد مقرر اقدام به ثبت نام نکنند در نظر گرفته نخواهد شد.

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
97/05/14

در مجموعه آرشیو اخبار

1 1

براساس مصوبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، داوطلبانی که به هر دلیل در آزمون سراسری سال جاری شرکت نکرده اند یا موفق به قبولی در رشته محل مورد نظر خود نشده اند می توانند با ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، درخواست تحصیل در دوره های کارشناسی، براساس ارزیابی مدارک تحصیلی خود را داشته باشند. سازمان سنجش آموزش کشور، پس از بررسی مدارک لازم، داوطلبان واجد شرایط را به مؤسسات آموزش عالی و دانشگاه ها معرفی می نماید تا پس از ثبت نام در دوره کارشناسی مورد نظر خود و گذراندن واحدهای درسی مصوبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (همان واحدهای دوره کارشناسی برای سایر دانشگاه های معتبر ایران) موفق به اخذ مدرک کارشناسی در رشته تحصیلی خود شوند و مدرک خود را که ممهور به مهر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و همچنین توسط وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری توشیح شده است، دریافت نمایند. این مدرک از طریق کد رهگیری تخصیص داده شده از سوی وزارت مذکور، قابل رهگیری در سراسر جهان است و از اعتبار مدرک دانش آموختگی سایر دانشگاه های معتبر ایرانی برخوردار است. بنابراین دانش آموختگان می توانند از این مدرک برای ادامه تحصیلی درمقاطع بالاتر (در دانشگاه های ایران یا خارج از ایران) استفاده نمایند. ارزش استخدامی این مدرک نیز همانند مدارک دانش آموختگی سایر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد.
داوطلبانی که از نظر نظام وظیفه، مشمول شناخته می شوند، در صورتی که قبلاً از معافیت تحصیلی استفاده نکرده باشند و یا باقی مانده فرصت معافیت تحصیلی آنها، برای اتمام دوره کارشناسی، کافی باشد، می توانند بدون مشکل به تحصیل بپردازند و از مزایای معافیت تحصیلی برخوردار شوند.
با توجه به اهمیت و ارزش دو دوره کارشناسی حقوق و مدیریت مالی در این مؤسسه، بسیاری از طالبان علم که در گذشته در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد یا حتی دکتری، تحصیل نموده اند تمایل به شرکت در این دوره ها دارند. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به این گروه از داوطلبان نیز اجازه تحصیل مجدد در این رشته ها را می دهد. در چنین شرایطی، تعدادی از واحدهای درسی که داوطلب در گذشته آنها را گذرانده است (البته با توجه به ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و آئین نامه های داخلی مؤسسه نور طوبی) قابل تطبیق بوده و این امر می تواند مدت زمان لازم برای دستیابی دانشجو به مدرک کارشناسی را کاهش دهد.
امکان تحصیل هم زمان در دو رشته مختلف در دو دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی از مزایای دیگر تحصیل در مؤسسه آموزش عالی نور طوبی است. این مسئله نقطه مثبتی برای افرادی است که تمایل دارند با تحصیل در دو رشته متفاوت، اطلاعات کاملی در مورد مسائل شغلی خود به دست آورند.

آموزش مجازی یکی از راه هایی است که متفکرین برای صرفه جویی در زمان، هزینه، ترافیک، استفاده بهینه از زمان و با تکیه بر پیشرفت های فناری و ارتباطات، اندیشیده اند. عدم نیاز به حضور دانشجو در زمان و محل مشخص ( به استثنای زمان آزمون ) عدم درگیری با مشکلاتی نظیر ترافیک و وسایل نقلیه عمومی، مطالعه دروس در زمانی که مطلوب دانشجو است و .... از دلایلی است که می توان برای این مسئله برشمرد.


روش کار:
1- ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org و اعلام داوطلبی برای ادامه تحصیل در یکی از دو رشته کارشناسی پیوسته حقوق یا کارشناسی پیوسته مدیریت مالی.
2- مراجعه به دفتر مرکزی مؤسسه آموزش عالی نور طوبی در تاریخ اعلام شده در سایت مؤسسه (به اطلاعیه های بعدی مراجعه فرمایید) و تکمیل مدارک و مراحل ثبت نام.
3- حضور در همایش آشنایی با رشته تحصیلی و نحوه آموزش مجازی در مؤسسه که تاریخ و محل آن متعاقباً اعلام خواهد شد.


مدارک لازم جهت ثبت نام:
1- شناسنامه و یک نسخه کپی از تمام صفحات آن؛
2- اصل کارت ملی معتبر و کپی پشت و روی آن (در صورتی که داوطلب در حال طی مراحل تعویض کارت ملی می باشد، ارائه اصل رسید مربوط به تعویض کارت ملی و یک نسخه کپی از آن، الزامی است؛
3- اصل مدرک دیپلم نظام قدیم یا نظام جدید،
4- اصل مدرک پیش دانشگاهی برای داوطلبانی که دوره دبیرستان خود را در نظام پیش دانشگاهی گذرانده اند؛
5- مدرکی که نشان دهنده معدل کتبی دیپلم داوطلب (اعم از نظام قدیم یا نظام جدید) باشد.
تبصره: در صورتی که داوطلب دارای مدرک دانش آموختگی در دوره ای بالاتر از دیپلم یا پیش دانشگاهی باشد به شرط تأیید این مدرک از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مدرک فوق می تواند جایگزین دیپلم و پیش دانشگاهی باشد ولی از آنجا که ملاک انتخاب دانشجو توسط سازمان سنجش آموزش کشور، معدل دیپلم وی است، ارائه اصل مدرک بند 5، الزامی است.
6- اصل مدرکی که نشان دهنده وضعیت داوطلب از نظر سازمان نظام وظیفه باشد و یک نسخه کپی از آن. داوطلبان مشمول خواهان استفاده از معافیت تحصیلی، باید نامه ای را از مؤسسه دریافت نموده و با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس +10 (حتماً در تهران) و ارائه نامه به آنها، مراحل درخواست استفاده از معافیت تحصیلی خود را آغاز نمایند.
7- رسید درخواست تأییدیه پیش دانشگاهی (برای فارغ التحصیلان نظام جدید) که مراحل اخذ آن همانند تائیدیه دیپلم است.
8- رسید درخواست تأییدیه دیپلم که داوطلب با مراجعه به دفاتر پست و ارائه کپی مدرک دیپلم  خود دریافت می نماید.
9- مدارکی که شاغلین نظیر شاغلین نیروهای نظامی و انتظامی و دانشجویان دوره های خاص (نظیر طلاب حوزه های علمیه) باید ارائه دهند.
10- 12 قطعه عکس 4×3


لطفاً برای اطلاع کامل از فهرست مدارک لازم ثبت نام، اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور را مطالعه فرمایید.
مؤسسه آموزش عالی نور طوبی موفقیت شما داوطلبان عزیز را از خداوند متعال، خواهان است و در طول دوره تحصیل شما تمامی تلاش خود را درارائه بهترین خدمات آموزشی به کار خواهد بست.

روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

به نام خدا


بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد به انضمام کلیه دانش آموختگان مؤسسه می رساند اداره آموزش مؤسسه از روز دوشنبه مورخ 97/06/19 لغایت سه شنبه مورخ 97/06/20 به علت ثبت نام دانشجویان جدید الورود تعطیل می باشد.


اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
97/06/14

در مجموعه آرشیو اخبار

ضمن آرزوی توفیق الهی برای کلیه داوطلبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 و با این امید که قبول شدگان عزیز بتوانند با حضور مؤثر خود در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، در جهت ارتقاء سطح علمی خود و اعتلای کشور عزیزمان ایران تحصیل نمایند، به اطلاع می رساند مؤسسه آموزش عالی نور طوبی آمادگی خود را برای پذیرش شما عزیزان در رشته های تحصیلی ذیل دارد:


1- رشته مهندسی صنایع گرایش مدیریت پروژه
2- رشته مهندسی عمران گرایی مدیریت ساخت
3- رشته مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک
4- رشته مهندسی فناوری اطلاعات
5- رشته مدیریت پروژه و ساخت
6- رشته مدیریت صنعتی گرایش مدیریت پروژه
7- رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی بین الملل
8- رشته مدیریت کسب و کار (MBA) با 4 گرایش شامل گرایش های استراتژی، بازاریابی، رفتار سازمانی و منابع انسانی و گرایش مالی
9- رشته طراحی شهری
10- رشته برنامه ریزی شهری
11- رشته مدیریت شهری
12- رشته اقتصاد و تجارت الکترونیک
13- رشته حقوق خصوصی
14- رشته جزا و جرم شناسی


شایان ذکر است این مؤسسه در هر یک از رشته های فوق الذکر به تعداد 40 نفر دانشجو پذیرش می نماید. ضمناً با توجه به اینکه تحصیل در این دانشگاه به صورت مجازی می باشد، امکان ادامه تحصیل برای آن دسته از داوطلبانی که شاغل می باشند و فرصت حضور در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی روزانه را ندارند مهیا است.

 

روابط عمومی موسسه آموزش عالی نورطوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

به نام خدا


دانشجویان عزیز ورودی مهر ماه 1396
با توجه به اشتباه واحد تولید محتوا در درج شماره تلفن واحدهای مختلف مؤسسه در صفحه 15 راهنمای استفاده از سایت و نرم افزار مشاهده دروس، لطفاً برای اطلاع از شماره تلفن های صحیح به منوی تماس با ما مراجعه فرمایید.


با عرض معذرت از مشکلی که برای شما به وجود آورده ایم و با آرزوی موفقیت برای شما


مدیر تولید محتوا
سید شهاب الدین ناظم زاده

در مجموعه آرشیو اخبار

به نام خدا

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره کارشناسی میرساند براساس تصمیم شورای آموزشی مؤسسه در سال تحصیلی 97-96 ترم تابستانی در این مؤسسه برگزار نمی گردد.

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

97/04/17

صفحه1 از2