در مجموعه آرشیو اخبار

به اطلاع متقاضیان وام شهریه دانشجویی که قبلا پیش ثبت نام انجام داده اند میرساند. به خاطر عدم تخصیص اعتبار لازم امکان پرداخت وام شهریه دانشجویی به کلیه متقاضیان فراهم نگردیده است. بر این اساس پرداخت وام صرفا به دانشجویان نامبرده در لیست ضمیمه امکان پذیر شده است.لازم است متقاضیان مذکور ترتیبی اتخاذ نمایند تا مدارک مورد نیاز ذیل را به صورت دستی و یا از طریق پست سفارشی حداکثر تا تاریخ 97/01/31 تحویل امور دانشجویی موسسه نمایند.


با توجه به محدودیت های زمانی برای ثبت نام نهایی متقاضیان در سایت صندوق رفاه، مهلت تعیین شده به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد و به مدارکی که بعد از تاریخ فوق الذکر ارسال گردد،ترتیب اثر داده نخواهد شد .


مدارک مورد نیاز:

 

 ب.دانشجویانی که قبلا وام دریافت نموده اند. ( ارسال از طریق فکس نیز امکان پذیر است
شماره فکس : 66958322 )
الف. دانشجویانی که تا به حال وام نگرفته اند.
 1.تکمیل فرم تعهد وام (فایل ضمیمه1)  .تکمیل فرم تعهد وام (فایل ضمیمه 1)
2.سند تعهد محضری که تعهد آن باید توسط ضامن معتبر صورت پذیرد.(فایل ضمیمه 2)

 

شایان ذکر است موعد واریز وام چند ماه دیگر می باشد که متعاقبا از طریق سایت اعلام خواهد گردید.خواهشمند است از تماس غیر ضروری با موسسه بپرهیزید.

در مجموعه آرشیو اخبار

پنجاه و یکمین جلسه کنسرسیوم دانشگاهای الکترونیکی کشور در روز دوشنبه 16 بهمن ماه با حضور اعضای اصلی جلسه دکتر سعید میرزایی از موسسه آموزش عالی نورطوبی، سرکار خانم بیات از موسسه فاران مهردانش، دکتر عرب یزدی از موسسه آموزش عالی ایرانیان، دکتر شعبانی نیا از موسسه آموزش عالی برخط، دکتر فرامرزیان از موسسه آموزش عالی رایانه ای تهران ، دکتر رحیم عبادی از موسسه آموزش عالی مهرالبرز و جناب آقای دکتر سید امید فاطمی رئیس مرکز آموزش های الکترونیکی دانشگاه تهران به عنوان میهمان ویژه این جلسه برگزار گردید.

در این جلسه،گزارشی از برنامه ها و بخش های مختلف دوازدهمین کنفرانس یادگیری الکترونیکی و جشنواره سامانه ای یادگیری الکترونیکی ارائه شد،که مقرر گردید با حضور فعال تمامی اعضای جلسه و موسسات این مراسم برگزار گردد.

جشنواره سامانه ای یادگیری الکترونیکی که در حاشیه برگزاری دوازدهمین کنفرانس یادگیری الکترونیکی با همکاری موسسه نورطوبی در سه محور سامانه های مدیریت یادگیری (LMS)، برنامه های کاربردی همراه (Mobile Apps)، نرم افزارهای کلاسهای مجازی (VC) برگزار می گردد که توسط تیم فنی متشکل از مسئولین فنی موسسات داوری خواهد شد؛ در انتهای مراسم اختتامیه کنفرانس مورخ 14 اسفند ماه به آثار منتخب در نمایشگاه کنفرانس به نمایش گذاشته خواهد شد و از برگزیدگان تقدیر می شود.

این کنفرانس در تاریخ 13 الی 15 اسفند ماه به میزبانی مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران در محل پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می گردد.

لازم به ذکر است امکان ثبت نام  دانشجویان محترم دانشگاه ها و موسسات عضو کنسرسیوم دانشگاه های الکترونیکی کشور با 50% تخفیف در این رویداد فراهم گردیده است.

قابل ذکر است که در انتهای این کنفرانس برای شرکت کنندگان گواهینامه صادر خواهد شد.

 در انتهای این جلسه نیز ضمن جمع بندی موارد مقرر گردید اتحادیه مراکز آموزش الکترونیکی دانشگاه های دولتی و با محوریت دانشگاه تهران و همکاری کنسرسیوم تشکیل و فعال گردد.

روابط عمومی موسسه آموزش عالی نورطوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

photo ۲۰۱۸ ۰۳ ۰۵ ۱۲ ۴۱ ۰۷

جشنواره یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران با حضور ریاست موسسه دکتر سعید میرزایی، معاونت فناوری و تولید محتوی دکتر فرهاد وارث و معاونت آموزشی دکتر مسعود میرزایی در میان استقبال گسترده شرکت کنندگان از غرفه موسسه آموزش عالی نورطوبی در حالی برگزار شد که از جدیدترین سیستم آموزشی الکترونیکی که به زودی در اختیار شما دانشجویان گرامی قرار خواهد گرفت، رونمایی شد.

امید است که در دوره های بعدی شاهد حضور هرچه بیشتر شما عزیزان باشیم.

 

روابط عمومی موسسه آموزش عالی نورطوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

از شما متقاضیان گرامی درخواست میگردد جهت مشاهده دستورالعمل و دریافت فرم های مورد نیاز خود، فایل های پیوست را دریافت نموده و به دقت مطالعه نمایید.

در مجموعه آرشیو اخبار

photo ۲۰۱۸ ۰۳ ۱۶ ۱۸ ۳۹ ۰۶

 

به همت هنرمند عزیز آقای مشتاق احمدی از دانشجویان رشته حقوق جزا و جرم شناسی موسسه و جمعی از دوستان ایشان در حمایت از کودکان زلزله زده کرمانشاه روز جمعه 96/12/25 اجرای موسیقی زنده در جمع شاد کودکان زلزله زده کرمانشاه برگزار شد.

از خداوند متعال، استواری گام هایشان در انجام امور خیر را مسالت داریم.

در مجموعه آرشیو اخبار

دستان پرنوازش بهار ، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد و زمین و درخت رازهای رنگارنگ و عطرآگین خویش را نثار نگاه ما می کنند .
اینک بهار تا دروازه هاى شهر رسیده و رستاخیز دوباره درگیتى دمیده و من در دعایی خاضعانه به درگاه مدبر هستی ، احسن الحال را برای شما آرزو میکنم .
در سال جدید خورشیدی، سبزی ، شادی ، کامیابی ، بهره وری ، اثربخشی فعالیت ها و بهروزیتان را از درگاه ایزد منان آرزومندم .
پیام نوروز این است.
دوست داشته باشید و زندگی کنید، زمان همیشه در اختیار شما نیست.


نوروز مبارک

 

سعید میرزایی
رئیس موسسه آموزش عالی نورطوبی