در مجموعه آرشیو اخبار

با ما همراه باشید در رونمایی از جدیدترین سیستم آموزشی الکترونیکی موسسه آموزش عالی نورطوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

علاقه مندان به شرکت در کارگاه های جشنواره میتوانند تا تاریخ چهارشنبه نهم اسفند ماه با مراجعه به سایت https://icelet2018.ut.ac.ir/cnf/workshop در موضوعات مورد علاقه خود ثبت نام کنند.

در مجموعه آرشیو اخبار

جهت مشاهده فایل پیوست را دانلود و به دقت مطالعه نمایید.

در مجموعه آرشیو اخبار

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از در نظر گرفتن مهلت مجدد برای ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: داوطلبان از 30 بهمن تا 3 اسفند فرصت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.

دکتر حسین توکلی ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: به منظور فراهم نمودن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 97دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد نشده‌اند، مهلت مجدد ثبت نام در این آزمون از سی بهمن ماه آغاز می‌شود و تا سوم اسفند ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند به اطلاعیه‌ای که همزمان با آغاز ثبت‌نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesg.org قرار می‌گیرد در روزهای ۳۰ بهمن تا ۳ اسفند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

دکتر توکلی خاطرنشان کرد: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ در ۶ گروه آموزشی و ۱۴۰ کدرشته شامل ۵۴ کدرشته علوم انسانی، ۱۷ کدرشته علوم پایه، ۲۴ کدرشته فنی و مهندسی، ۲۳ کدرشته کشاورزی و منابع طبیعی، ۱۳ کدرشته هنر و ۹ کدرشته دامپزشکی در روزهای پنجشنبه و جمعه ۶ و ۷ اردیبهشت ۹۷ برگزار خواهد شد.

در مجموعه آرشیو اخبار

روابط عمومی موسسه آموزش عالی نورطوبی جانباختن تنی چند از هموطنانمان در حادثه سقوط هواپیمای تهران -یاسوج را تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان ایشان از پیشگاه خداوند منان صبر جمیل و برای درگذشتگان علو درجات را آرزومندیم. روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

در مجموعه آرشیو اخبار

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد مؤسسه که بنا به هر دلیلی موفق به ثبت نام نگردیده اند می رساند به علت درخواست های مکرر این قبیل از دانشجویان، شورای مؤسسه به جهت مساعدت با آنان با ثبت -نام با تأخیر آنها از روز شنبه مورخ 96/12/05 لغایت دو شنبه مورخ 96/12/07 موافقت به عمل آورده است. لذا ثبت نام با تأخیر طی روزهای فوق الذکر از طریق سایت مؤسسه صورت می گیرد. بدیهی است مهلت اعلام شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.