در مجموعه آرشیو اخبار

جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی به لینک bihamta.faran.ac.ir مراجعه کنید

در مجموعه آرشیو اخبار

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان متقاضی دریافت وام کمک هزینه شهریه در ترم 2-96-95 می رساند، پس از مطالعه فایل ضمیمه که در انتهای اطلاعیه پیوست شده، به صفحه شخصی خویش مراجعه نموده و فرم مربوطه را در قسمت درخواست ها حداکثر تا تاریخ 96/11/28 تکمیل نمایند. لازم به ذکر است که ثبت نام فوق قطعی نبوده و به دلیل محدودیت بودجه و حجم تقاضاها، معاونت دانشجوئی پس از بررسی و تائید تقاضا، اسامی واجدین را اعلام می نماید که در این صورت دانشجویانی که وام شهریه دانشجویی به آنها تعلق می گیرد لازم است طی محدوده زمانی که اعلام می شود نسبت به ارائه مدارک مربوطه اقدام نمایند. بدیهی است در صورت عدم اقدام به موقع سایر افراد واجد شرایط در لیست ذخیره جایگزین خواهد شد. لازم به ذکر است پرداخت وام شهریه منوط به مساعدت و تأمین اعتبار لازم توسط صندوق رفاه دانشجویان دارد و این مؤسسه هیچگونه مسئولیتی در عدم پرداخت وام مذکور را ندارد. شایان ذکر است در صورت تعلق گرفتن وام به هر یک از دانشجویان، موعد پرداخت آن چند ماه بعد می باشد.خواهشمند است از تماس های غیر ضروری با امور دانشجویی خودداری فرمائید.

 

در مجموعه آرشیو اخبار

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۲۳۳ هزار داوطلب برای شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) نیمه‌متمرکز سال ۹۷ خبر داد و گفت: داوطلبان از اول تا سوم اسفند ماه فرصت دارند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب افزود: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۷ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور برای پذیرش در هفت گروه آزمایشی و ۲۴۶ کد رشته امتحانی ساعت ۲۴ روز گذشته شنبه ۱۱ آذرماه پایان پذیرفت.

وی افزود: بر اساس آمار نهایی گزارش شده تعداد تعداد ۲۳۳ هزار و ۳۹۱ داوطلب در آزمون دکتری ۹۷ ثبت نام کرده‌اند، داوطلبان از روز سه شنبه اول تا پنج شنبه سوم اسفند فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی ‌www.sanjesh.org نسبت به دریافت پرینت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

دکتر توکلی همچنین تاکید کرد: پس از برگزاری آزمون دکتری، نتایج‌آن بصورت کارنامه‌ای شامل نمرات خام، نمرات کل و غیره برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون تنظیم و در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. همچنین کارنامه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته نیمه اول شهریور ماه ۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۷ برای پذیرش در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور روز جمعه، ۴ اسفندماه ۹۶ در حوزه‌های امتحانی مربوط طی یک نوبت برگزار می‌شود.

در مجموعه آرشیو اخبار

فیلم سخنرانی دکتر وارث در سمینار آموزش 500 مدیر کلاس جهانی                                                                         

در مجموعه آرشیو اخبار

 

 

بسمه تعالی


دانشجوی گرامی


با سلام


نظر به اینکه براساس آئین نامه شماره 22354/و مورخ 91/03/02 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه تسهیلات به استعدادهای درخشان و برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر به لحاظ میانگین کل جزء 10 درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود قرار گرفته اید بدین لحاظ در اسرع وقت به مؤسسه مراجعه و نامه رتبه برتری خود را دریافت و جهت جایابی در دوره کارشناسی ارشد به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور مراجعه نمائید.

جهت اطلاع از اسامی، فایل های پیوست را دریافت نمایید.

 

 

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
96/04/26

در مجموعه آرشیو اخبار

قابل توجه دانشجویان گرامی : عطف به مصوبه مورخ 96/05/01 شورای محترم معاونین مؤسسه در خصوص تخفیف شهریه دانشجویان ممتاز هر رشته تحصیلی و درهر نیمسال تحصیلی بدین وسیله لیست اسامی دانشجویان رتبه برتر نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95  اعلام می گردد. جهت مشاهده لیست فایل پیوست را دریافت نمایید.

در مجموعه آرشیو اخبار

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ از روز پنج‌شنبه ۱۶ آذر خبر داد و گفت: این آزمون روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ۹۷ برگزار می‌شود.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ و همچنین بیست و سومین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز پنج‌شنبه ۱۶ آذرماه منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و در روز چهارشنبه، ۲۲ آذرماه پایان می‌پذیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: تمام متقاضیان ضرورت دارد طی مهلت در نظر گرفته شده، پس از مطالعه دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تأکید کرد: دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ همزمان با شروع ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت و اطلاعیه تکمیلی این سازمان در خصوص نحوه شرکت در آزمون فوق روز گذشته دوشنبه ۱۳ آذرماه جاری از طریق سایت سازمان منتشر می‌شود.

دکتر توکلی در پایان خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ در روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۶ و ۷ اردیبهشت‌ماه ۹۷ برگزار می‌شود.

در مجموعه آرشیو اخبار

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد مؤسسه میرساند ثبت نام نیمسال دوم سال تحصیلی جاری 97-96 از روز یکشنبه مورخ 96/11/15 لغایت روز جمعه مورخ 96/11/20 از طریق سایت مؤسسه انجام می پذیرد. ضمناً شروع ترم تحصیلی نیمسال دوم 97-96 طبق تقویم آموزشی مؤسسه از روز شنبه مورخ 96/11/21 خواهد بود.

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
96/11/03

در مجموعه آرشیو اخبار

بسمه تعالی

 


بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان ادامه تحصیل در دوره کارشناسی رشته های حقوق کد رشته 17481 و مدیریت مالی کد رشته 26488 که قبلاً در این مؤسسه برای مرحله تکمیل ظرفیت ثبت نام اولیه نموده می رساند پذیرش داوطلبان از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مورد تأیید قرارگرفته و مراتب به این مؤسسه اعلام گردیده است. لذا این قبیل پذیرفته شدگان می باید جهت تکمیل پرونده، ثبت نام قطعی و انتخاب واحد در روز سه شنبه مورخ مورخ 96/11/24 از ساعت 9 صبح لغایت 16 عصر در محل دفتر مرکزی مؤسسه واقع در میدان انقلاب- خیابان کارگرشمالی – نرسیده به خیابان نصرت کوچه مهر- پلاک 3 مراجعه نمایند. عدم مراجعه جهت ثبت نام قطعی و انتخاب واحد به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد.


مدارک مورد نیاز:
1- اصل گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی که تا تاریخ 96/11/30 اخذ شده باشد برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر مرکز پیش دانشگاهی با درج رشته تحصیلی و شهرستان محل اخذ پیش دانشگاهی به انضمام یک برگ تصویر آن.
2- ریز نمرات تأیید شده دوره پیش دانشگاهی به انضمام تصویر آن
3- اصل مدرک دیپلم متوسطه نظام جدید آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان یا هنرستان با درج شهرستان محل اخذ مدرک تحصیلی به انضمام یک برگ تصویر آن.
4- اصل کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید آموزش متوسطه با امضاء مدیر دبیرستان و ممهور به مهر دبیرستان محل اخذ مدرک دیپلم به انضمام تصویر آن.
5- اصل مدرک گواهینامه دوره چهاره ساله و یا شش ساله نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان به انضمام تصویر آن.
تبصره: داشتن ریز نمرات چهارساله و یا شش ساله نظام قدیم آموزش متوسطه الزامی است.
6- اصل مدرک دوره کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاه هها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرفته شدگان دارای مدارک مذکور با قید تاریخ اخذ مدرک کاردانی حداکثر تا تاریخ 96/11/30 مشخص شده باشد به انضمام تصویر آن.
7- اصل مدرک دوره کاردانی آموزشکده های فنی و حرفه ای وابسته به وزارت آموزش و پرورش برای پذیرفته شدگان دارای مدرک مذکور با قید تاریخ اخذ مدرک کاردانی حداکثر تا تاریخ 96/11/30 مشخص شده باشد به انضمام تصویر آن.
تبصره: مدرک کاردانی پیوسته بدون شرط معدل به جای مدرک پیش دانشگاهی ملاک عمل و قابل قبول می باشد. بدیهی است که دروس گذرانده شده دانش آموختگان دوره فوق طبق ماده 63 آئین نامه آموزشی دوره های کاردانی و کارشناسی طبق مصوبه جلسه 399 مورخ 76/02/14 قابل معادل سازی نمی باشد.
8- اصل شناسنامه و یک برگ تصویر آن از تمام صفحات.
9- اصل کارت ملی به انضمام یک برگ تصویر آن (پشت و رو)
10- دوازده (12) قطعه عکس 4×3 تمام رخ تهیه شده در سال جاری.
11- مدارکی که وضعیت نظام وظیفه آنها را (برای برادران) با توجه به یکی از بندهای مندرج در صفحه 35 دفترچه شماره یک راهنمای ثبت نام آزمون سراسری سال 1396 مشخص نماید. صفحه 35 دفترچه آزمون ضمیمه این اطلاعیه
می باشد.
12- رسید درخواست تأییدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی برای نظام جدید و یا دیپلم متوسطه نظام قدیم:
کلیه پذیرفته شدگان می بایست به همراه تصویر گواهی پیش دانشگاهی نظام جدید و یاتصویر گواهی دیپلم متوسطه نظام قدیم خود به دفاتر پیشخوان خدمات دولت محل سکونت خود مراجعه و درخواست تأییدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود را در فرم دفاتر خدمات دولت اعلام نمایند و رسید پستی را در زمان ثبت نام ارائه دهند کلیه پذیرفته شدگان حتماً نام رشته و مؤسسه محل تحصیل خود را بر روی پاکت ارسال تأییدیه تحصیلی درج نمایند: ضمناً در زمان درخواست تأییدیه تحصیلی آدرس مؤسسه را در برگ درخواست تأییدیه به شرح ذیل اعلام نمایند: تهران – میدان انقلاب- خیابان کارگر شمالی – نرسیده به نصرت- کوچه مهر پلاک3 کد پستی 1417964591
13- پذیرفته شدگانی که خواهان استفاده از تسهیلات سهمیه شاهد و جانبازان بالای 25% می¬باشند لازم است فرم مربوطه را که ضمیمه این اطلاعیه است تکمیل نموه و هنگام ثبت نام به مؤسسه ارائه نمایند.
14- اصل فیش بانکی مبلغ کامل شهریه (ثابت، شهریه متغیر، بسته آموزشی و بیمه دانشجویی) با توجه به رشته تحصیلی به حساب شماره 33373852/89 نزد بانک ملت شعبه چهار راه نصرت کد 67074 بنام مؤسسه آموزش عالی نورطوبی (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملت در سراسر کشور)
15- شهریه رشته ها به شرح ذیل می باشد:

الف- رشته مدیریت مالی:

شهریه ثابت ، متغیر، بسته آموزشی و بیمه دانشجوئی جمعاً به مبلغ 8,891,264 ریال

ب – رشته حقوق

شهریه ثابت ، متغیر، بسته آموزشی و بیمه دانشجوئی جمعاً به مبلغ 9,268,175 ریال

تذکرات مهم
1- پذیرفته شدگان در حین خدمت می باید قبل از ثبت نام جهت ترخیص از خدمت به دفتر مرکزی مؤسسه واقع در تهران – میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – نرسیده به خیابان نصرت – کوچه مهر – پلاک 3 مراجعه نمایند. بدیهی است ثبت نام این قبیل پذیرفته شدگان منوط به ارائه نامه ترخیص از خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا می باشد.
2- کلیه پذیرفته شدگان مکلفند تا تاریخ 96/11/23 نسبت به واریز شهریه کامل خود اقدام و فیش واریزی را به همراه سایر مدارک در روز ثبت نام ارائه نمایند.
3- طبق دستورالعمل ثبت نام سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرفته شدگانی که حداکثر تا تاریخ 96/11/30 
فارغ التحصیل شده باشند ثبت نام به عمل خواد آمد. در غیر اینصورت ثبت نام صورت نمی پذیرد.
4- نظر به اینکه پس از ثبت نام کلیه ارتباطات با دانشجویان گرامی از طریق پست الکترونیکی (Email) خواهد بود کلیه پذیرفته شدگان موظفند تا روز ثبت نام نسبت به ایجاد پست الکترونیکی خود اقدام و در روز ثبت نام آن را در فرم مربوطه (فرم نشانی) وارد نمایند.
5- ثبت نام از پذیرفته شدگان دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای و کار و دانش که فاقد مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی پیوسته می باشند امکان پذیر نیست.
6- کلیه پذیرفته شدگانی که قبلاً در مقاطع کارشناسی فارغ التحصیل شده اند ریز نمرات خود را جهت تطبیق واحدهای مشترک از دانشگاه محل تحصیل خود اخذ و در روز ثبت نام به مسئول آموزش مؤسسه تحویل نمایند تا اقدامات لازم در این خصوص معمول گردد.

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

96/11/11

در مجموعه آرشیو اخبار

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد موسسه که بنا به هر دلیلی طبق تقویم آموزشی موسسه از تاریخ 15/11/ 96 لغایت 20/11/96 موفق به ثبت نام نگردیده اند می رساند بنا به درخواستهای مکرر این قبیل دانشجویان شورای موسسه به جهت مساعدت با آنان با ثبت نام با تاخیر آنها از روز سه شنبه مورخ 96/11/24 لغایت روز جمعه مورخ 96/11/27 موافقت بعمل آورده است.لذا ثبت نام با تاخیر طی روزهای فوق الذکر از طریق سایت موسسه صورت می گیرد.بدیهی است مهلت اعلام شده تمدید نخواهد شد.


اداره آموزش موسسه آموزش عالی نور طوبی
96/11/21

صفحه1 از2