در مجموعه آرشیو اخبار

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام آزمون سراسری سال 97 از اول بهمن خبر داد و گفت: این آزمون هشتم تیر ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا ضمن اعلام این مطلب،‌ اظهار کرد: آزمون سراسری سال 97 برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه (نوبت دوم)، مجازی، پردیس‌های خودگران دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی، پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی و همچنین کد رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: براساس برنامه زمانی اعلام شده ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری سال 97 از روز یکشنبه اول بهمن ماه جاری از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور، به نشانی www.Sanjesh.org آغاز و روز یکشنبه 8 بهمن ماه پایان می‌پذیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: کنکور سراسری سال 97 در روزهای پنجشنبه و جمعه، 7 و 8 تیر ماه سال آینده در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود.

در مجموعه آرشیو اخبار

با توجه به نامه شماره 79488 سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام و پذیرش دانشجو و با توجه به عدم تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی دوره کارشناسی این مؤسسه (رشته های حقوق و مدیریت مالی) بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته های فوق الذکر می رساند جهت ثبت نامه اولیه از روز یکشنبه مورخ 96/11/08 لغایت روز چهارشنبه مورخ 96/11/11 به دفتر مرکزی مؤسسه به آدرس: تهران -خیابان کارگر شمالی -نرسیده به خیابان نصرت- کوچه مهر- پلاک 3 مراجعه نمائید.


مدارک مورد نیاز:
1- اصل و یا گواهی مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.
2- اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.
3- اصل و یاگواهی مدرک پیش دانشگاهی با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.
4- گواهی اخذ مدرک کاردانی برای آن دسته از دارندگان مدرک دیپلم نظام جدید که فاقد مدرک پیش دانشگاهی می باشند.
5- اصل شناسنامه و 1 برگ کپی از تمام صفحات آن.
6- اصل کارت ملی و 1 برگ کپی از آن.
7- 12 قطعه عکس 4×3 تهیه شده در سال جاری (عکس پرسنلی).
8- مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول.


کلیه پذیرفته شدگان می بایست به همراه تصویر دیپلم نظام قدیم و یا گواهی پیش دانشگاهی خود، به ((دفاتر پیشخوان خدمات دولت)) مراجعه و تأییدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود را درخواست نمایند و رسید آن را در زمان ثبت نام به دانشگاه ارائه دهند. پذیرفته شدگان حتماً نام رشته و مؤسسه آموزش عالی یا مرکز و یا واحد آموزشی محل تحصیل خود را در فرم ((دفاتر پیشخوان خدمات دولت)) اعلام نمایند.

توضیحات:
1- همراه داشتن کارت بانکی با رمز دوم جهت خرید اینترنتی کارت اعتباری سازمان سنجش آموزش کشور در روز ثبت نام الزامی است.
2- شروع به تحصیل پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت از نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 خواهد بود.
3- آن دسته از داوطلبان که قبلاً در ردیف پذیرفته شدگان نهائی آزمون سراسری سال 1396 (مرحله شهریورماه) قرار گرفته اند چنانچه در این مرحله متقاضی ثبت نام و ادامه تحصیل می باشند و در یکی از مؤسسات ثبت نام نمایند. قبولی آنها در شهربور ماه لغو خواهد شد.
4- کلیه متقاضیان به شرط اخذ مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی یا کاردانی (فوق دیپلم) تا پایان نیمسال اول 97-96 (96/11/30 ) مجاز به ثبت نام و شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت می باشند. لازم به تأکید است در صورت عدم اخذ مدرک تحصیلی تا تاریخ 96/11/30 ثبت نام و اعلام قبولی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
96/10/18

در مجموعه آرشیو اخبار

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد مؤسسه بخصوص دانشجویان ورودی سال 1396 میرساند امتحانات پایان ترم نیمسال اول سال تحصیلی جاری 97-96 مؤسسه در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران واقع در خیابان کارگر شمالی – بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد – روبروی خوابگاه دانشگاه تهران برگزار می گردد.

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
96/10/13

در مجموعه آرشیو اخبار

جهت مشاهده برنامه امتحانات فایل های پیوست را دانلود و به دقت مطالعه نمایید.

در مجموعه آرشیو اخبار

به نام خدا

 

بدینوسله به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که تمایل به استفاده از پارکینگ دانشکده تربیت بدنی، در زمان امتحانات را دارند می رساند جهت استفاده از پارکینگ دانشکده می بایست اقدام به تهیه کارت پارکینگ به مبلغ 40000 ریال از طریق باجه نگهبانی نمایند.

 

با تشکر - اموردانشجویی مؤسسه

در مجموعه آرشیو اخبار

جهت مشاهده برنامه امتحانات فایل های پیوست را دریافت نمایید.

در مجموعه آرشیو اخبار

بنابر اطلاعیه رسمی ستاد برگزاری ازدواج دانشجویی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، ثبت نام بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی آغاز و تا دهم دی ماه ادامه خواهد داشت.
 علاقه مندان واجد شرایط می توانند با مراجه به سایت رسمی ستاد به آدرس  www.ezdevaj.nahad.ir نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.