موسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

جهت مشاهده برنامه امتحانات، فایل های زیر را دریافت کرده و به دقت مطالعه نمایید.

در مجموعه آرشیو اخبار

 

 

 

آيا مي دانيد که بدون آزمون ورودي (کنکور) مي توانيد مدرک کارشناسي معتبر و با کد تایید  وزارت علوم، تحقيقات و فناوري را به دست آوريد؟


مژده به شما متقاضيان دريافت مدرک دانشگاهي که زمان براي شما از اهميت زيادي برخوردار است.
لازم به ذکر است موسسه آموزش عالي غير انتفاعي مجازي نور طوبي براي شما عزيزان اين امکان را را فراهم نموده که تنها با استفاده از سوابق تحصيلي خود در دو رشته جذاب و کاربردي (حقوق و مديريت مالي) بدون هيچ گونه آزمون ورودي ، تحصیل کرده و مدرک دانشگاهي رسمی وزارت علوم، تحقيقات و فناوري را دریافت نمایید.
همچنين قابل ذکر است که آموزش در اين موسسه به صورت مجازی و از طريق مجموعه آموزشي که توسط اساتيد مطرح و برجسته دانشگاه هاي دولتي تهيه شده است مي باشد.
موسسه آموزش عالي نور طوبي در جهت کمک به عزيزان شاغل و ... که فرصت شرکت در کلاس هاي حضوري را ندارند ، با استفاده از تکنولوژي روز دنيا در فضاي سايبر، محيطي جذاب و بدون دغدغه براي تحصيل شما فراهم کرده است .
هدف ما آرامش ، صرفه جويي در زمان و هزينه شما مي باشد.

 

1 3

 

نحوه ثبت نام به چه صورت مي باشد ؟

چند سالي است که وزارت علوم، تحقيقات و فناوري براي دانشگاه هاي غير انتفاعي، پيام نور و ... پذيرش دانشجو بدون آزمون از طريق سوابق تحصيلي را در نظر گرفته است.
به طور معمول در مرداد ماه هر سال از طريق سايت  www.sanjesh.org  اطلاعيه اي در اين زمينه منتشر می شود که تنها ثبت نام از طريق سايت مذکور امکان پذير بوده و بعد از انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر ، با در نظر گرفتن شرايط از طريق وزات علوم اقدام به پذيرش شما عزيزان خواهد شد.

در مجموعه آرشیو اخبار

با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با اعلام رشته محل های جدید و برخی اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1396، خوشبختانه مجوز پذیرش دانشجو در رشته های کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و مهندسی فناوری اطلاعات به مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی مجازی نورطوبی اعطاء گردید. لذا ضمن تبریک به کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1396، مقدم شما عزیزان را در مؤسسه نورطوبی گرامی می داریم.

در مجموعه آرشیو اخبار

1 1

براساس مصوبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، داوطلبانی که به هر دلیل در آزمون سراسری سال جاری شرکت نکرده اند یا موفق به قبولی در رشته محل مورد نظر خود نشده اند می توانند با ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، درخواست تحصیل در دوره های کارشناسی، براساس ارزیابی مدارک تحصیلی خود را داشته باشند. سازمان سنجش آموزش کشور، پس از بررسی مدارک لازم، داوطلبان واجد شرایط را به مؤسسات آموزش عالی و دانشگاه ها معرفی می نماید تا پس از ثبت نام در دوره کارشناسی مورد نظر خود و گذراندن واحدهای درسی مصوبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (همان واحدهای دوره کارشناسی برای سایر دانشگاه های معتبر ایران) موفق به اخذ مدرک کارشناسی در رشته تحصیلی خود شوند و مدرک خود را که ممهور به مهر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و همچنین توسط وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری توشیح شده است، دریافت نمایند. این مدرک از طریق کد رهگیری تخصیص داده شده از سوی وزارت مذکور، قابل رهگیری در سراسر جهان است و از اعتبار مدرک دانش آموختگی سایر دانشگاه های معتبر ایرانی برخوردار است. بنابراین دانش آموختگان می توانند از این مدرک برای ادامه تحصیلی درمقاطع بالاتر (در دانشگاه های ایران یا خارج از ایران) استفاده نمایند. ارزش استخدامی این مدرک نیز همانند مدارک دانش آموختگی سایر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد.
داوطلبانی که از نظر نظام وظیفه، مشمول شناخته می شوند، در صورتی که قبلاً از معافیت تحصیلی استفاده نکرده باشند و یا باقی مانده فرصت معافیت تحصیلی آنها، برای اتمام دوره کارشناسی، کافی باشد، می توانند بدون مشکل به تحصیل بپردازند و از مزایای معافیت تحصیلی برخوردار شوند.
با توجه به اهمیت و ارزش دو دوره کارشناسی حقوق و مدیریت مالی در این مؤسسه، بسیاری از طالبان علم که در گذشته در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد یا حتی دکتری، تحصیل نموده اند تمایل به شرکت در این دوره ها دارند. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به این گروه از داوطلبان نیز اجازه تحصیل مجدد در این رشته ها را می دهد. در چنین شرایطی، تعدادی از واحدهای درسی که داوطلب در گذشته آنها را گذرانده است (البته با توجه به ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و آئین نامه های داخلی مؤسسه نور طوبی) قابل تطبیق بوده و این امر می تواند مدت زمان لازم برای دستیابی دانشجو به مدرک کارشناسی را کاهش دهد.
امکان تحصیل هم زمان در دو رشته مختلف در دو دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی از مزایای دیگر تحصیل در مؤسسه آموزش عالی نور طوبی است. این مسئله نقطه مثبتی برای افرادی است که تمایل دارند با تحصیل در دو رشته متفاوت، اطلاعات کاملی در مورد مسائل شغلی خود به دست آورند.

آموزش مجازی یکی از راه هایی است که متفکرین برای صرفه جویی در زمان، هزینه، ترافیک، استفاده بهینه از زمان و با تکیه بر پیشرفت های فناری و ارتباطات، اندیشیده اند. عدم نیاز به حضور دانشجو در زمان و محل مشخص ( به استثنای زمان آزمون ) عدم درگیری با مشکلاتی نظیر ترافیک و وسایل نقلیه عمومی، مطالعه دروس در زمانی که مطلوب دانشجو است و .... از دلایلی است که می توان برای این مسئله برشمرد.


روش کار:
1- ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org و اعلام داوطلبی برای ادامه تحصیل در یکی از دو رشته کارشناسی پیوسته حقوق یا کارشناسی پیوسته مدیریت مالی.
2- مراجعه به دفتر مرکزی مؤسسه آموزش عالی نور طوبی در تاریخ اعلام شده در سایت مؤسسه (به اطلاعیه های بعدی مراجعه فرمایید) و تکمیل مدارک و مراحل ثبت نام.
3- حضور در همایش آشنایی با رشته تحصیلی و نحوه آموزش مجازی در مؤسسه که تاریخ و محل آن متعاقباً اعلام خواهد شد.


مدارک لازم جهت ثبت نام:
1- شناسنامه و یک نسخه کپی از تمام صفحات آن؛
2- اصل کارت ملی معتبر و کپی پشت و روی آن (در صورتی که داوطلب در حال طی مراحل تعویض کارت ملی می باشد، ارائه اصل رسید مربوط به تعویض کارت ملی و یک نسخه کپی از آن، الزامی است؛
3- اصل مدرک دیپلم نظام قدیم یا نظام جدید،
4- اصل مدرک پیش دانشگاهی برای داوطلبانی که دوره دبیرستان خود را در نظام پیش دانشگاهی گذرانده اند؛
5- مدرکی که نشان دهنده معدل کتبی دیپلم داوطلب (اعم از نظام قدیم یا نظام جدید) باشد.
تبصره: در صورتی که داوطلب دارای مدرک دانش آموختگی در دوره ای بالاتر از دیپلم یا پیش دانشگاهی باشد به شرط تأیید این مدرک از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مدرک فوق می تواند جایگزین دیپلم و پیش دانشگاهی باشد ولی از آنجا که ملاک انتخاب دانشجو توسط سازمان سنجش آموزش کشور، معدل دیپلم وی است، ارائه اصل مدرک بند 5، الزامی است.
6- اصل مدرکی که نشان دهنده وضعیت داوطلب از نظر سازمان نظام وظیفه باشد و یک نسخه کپی از آن. داوطلبان مشمول خواهان استفاده از معافیت تحصیلی، باید نامه ای را از مؤسسه دریافت نموده و با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس +10 (حتماً در تهران) و ارائه نامه به آنها، مراحل درخواست استفاده از معافیت تحصیلی خود را آغاز نمایند.
7- رسید درخواست تأییدیه پیش دانشگاهی (برای فارغ التحصیلان نظام جدید) که مراحل اخذ آن همانند تائیدیه دیپلم است.
8- رسید درخواست تأییدیه دیپلم که داوطلب با مراجعه به دفاتر پست و ارائه کپی مدرک دیپلم  خود دریافت می نماید.
9- مدارکی که شاغلین نظیر شاغلین نیروهای نظامی و انتظامی و دانشجویان دوره های خاص (نظیر طلاب حوزه های علمیه) باید ارائه دهند.
10- 12 قطعه عکس 4×3


لطفاً برای اطلاع کامل از فهرست مدارک لازم ثبت نام، اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور را مطالعه فرمایید.
مؤسسه آموزش عالی نور طوبی موفقیت شما داوطلبان عزیز را از خداوند متعال، خواهان است و در طول دوره تحصیل شما تمامی تلاش خود را درارائه بهترین خدمات آموزشی به کار خواهد بست.

روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

ثبت نام بدون آزمون مقطع کارشناسی در مؤسسه آموزش عالی نور طوبی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور


مؤسسه آموزش عالی الکترونیکی غیرانتفاعی نورطوبی، براساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی مصوب 92/06/10 مجلس شورای اسلامی، بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی در در مقطع کارشناسی رشته های حقوق کد رشته 31947 و مدیریت مالی کد رشته 32465 از متقاضیان تحصیل، ثبت نام به عمل می آورد. ثبت نام به صورت اینترنتی و صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org طی روزهای دوشنبه مورخ 97/05/15 لغایت چهارشنبه مورخ 97/05/24 انجام می پذیرد. لذا کلیه متقاضیان تحصیل در مؤسسه آموزش عالی نور طوبی می توانند در مهلت تعیین شده، صرفاً با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنما که از طریق سایت سنجش قابل دسترسی است، و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در کد مربوط به مؤسسه آموزش عالی نور طوبی اقدام نمایند. توضیحات کاملتر در این مورد در دفترجه راهنمای مذکور که روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته درج شده است. شایان ذکر است، برای ثبت نام اولیه صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد، نیازی به تماس یا مراجعه حضوری به مؤسسه آموزش عالی نور طوبی نیست و پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان توسط سازمان سنجش در مرحله نهایی، ثبت نام نهایی در مؤسسه آموزش عالی نور طوبی انجام می گیرد که زمان ثبت نام نهایی و مدارک مورد نیاز در همان زمان از طریق سایت مؤسسه نور طوبی به اطلاع پذیرفته شدگان محترم خواهد رسید. اطلاعات کامل درباره رشته های تحصیلی و کادر علمی و آموزشی مؤسسه آموزش عالی نورطوبی از طریق سایت مؤسسه در دسترس متقاضیان قرار دارد. همچنین متقاضیان محترم می توانند در صورت نیاز، پرسشهای ضروری خود را از طریق پست الکترونیکی مؤسسه به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مطرح نموده و پاسخهای خود را از همان طریق دریافت نمایند.


اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
97/05/10

در مجموعه آرشیو اخبار

با توجه به نامه شماره 50132 مورخ 97/7/8 سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام و پذیرش دانشجو صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی و با توجه به عدم تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی دوره کارشناسی این مؤسسه (رشته های حقوق و مدیریت مالی) بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته های فوق الذکر می رساند جهت ثبت نام اولیه از روز دوشنبه مورخ 97/07/16 لغایت روزدوشنبه مورخ 97/07/30 به دفتر مرکزی مؤسسه به آدرس: تهران -خیابان کارگر شمالی -نرسیده به خیابان نصرت- کوچه مهر- پلاک 3 مراجعه نمائید.


مدارک مورد نیاز:


1- اصل و یا گواهی مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.
2- اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.
3- اصل و یاگواهی مدرک پیش دانشگاهی با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.
4- گواهی اخذ مدرک کاردانی برای آن دسته از دارندگان مدرک دیپلم نظام جدید که فاقد مدرک پیش دانشگاهی می باشند.
5- اصل شناسنامه و 1 برگ کپی از تمام صفحات آن.
6- اصل کارت ملی و 1 برگ کپی از آن.
7- 12 قطعه عکس 4×3 تهیه شده در سال جاری (عکس پرسنلی).
8- مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول.
9- کلیه پذیرفته شدگان می بایست به همراه تصویر دیپلم نظام قدیم و یا گواهی پیش دانشگاهی خود، به ((دفاتر پیشخوان خدمات دولت)) مراجعه و تأییدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود را درخواست نمایند و رسید آن را در زمان ثبت نام به دانشگاه ارائه دهند. پذیرفته شدگان حتماً نام رشته و مؤسسه آموزش عالی محل تحصیل خود را در فرم ((دفاتر پیشخوان خدمات دولت)) اعلام نمایند.

توضیحات:


1- کلیه متقاضیان می بایست حداکثر تا تاریه 31/06/97 دارای مدرک نظام قدیم (چهارساله) و یا پیش دانشگاهی باشند.
تبصره: نظر به اینکه شروع کلاسهای پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت از نیمسال دوم سال تحصیلی جاری 98-97 می باشد داوطلبانی که تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 (حداکثر تا تاریخ 97/1130) مدرک پیش دانشگاهی خود را اخذ می نمایند می توانند به طور مشروط شرکت نمایند و در شروع نیمسال دوم 98-97 پیش دانشگاهی خود را تحویل دهند در صورت عدم اخذ مدرک تحصیلی تا تاریخ 97/11/30 ثبت نام و اعلام قبولی کان لم یکن تلقی خواهد شد.
2- همراه داشتن کارت بانکی با رمز دوم جهت خرید اینترنتی کارت اعتباری سازمان سنجش آموزش کشور در روز ثبت نام الزامی است.
3- شروع به تحصیل پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت از نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 خواهد بود.
4- کلیه متقاضیان اعم از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1397 ثبت نام نموده اند و یا ننموده اند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت نمایند.

 

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
97/07/11