در مجموعه آرشیو اخبار

بسمه تعالی


اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری و پذیرش بدون آزمون (براساس سوابق) تحصیلی سال 1396

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی ضمن عرض تبریک، خیرمقدم و آرزوی موفقیت به کلیه پذیرفته شدگان آزمون سراسری و پذیرش بدون آزمون (براساس سوابق تحصیلی) سال 1396 به اطلاع می رساند ثبت نام از پذیرفته شدگان براساس کد رشته قبولی آنان مطابق جدول ذیل در روزهای شنبه  مورخ 96/7/01لغایت یکشنبه مورخ 96/07/02از ساعت 9 صبح الی 16 عصر در محل دفتر مرکزی مؤسسه واقع در میدان انقلاب- خیابان کارگر شمالی- نرسیده به نصرت – کوچه مهر پلاک 3 انجام می پذیرد. جهت مشاهده جزئیات ثبت نام فایل های ضمیمه را دانلود نموده و به دقت مطالعه نمایید.

در مجموعه آرشیو اخبار

اطلاعیه


بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد مؤسسه ورودی های سال 1395 و ماقبل آن که بنا به هر دلیلی طبق تقویم آموزشی مؤسسه از تاریخ 96/06/05 لغایت 96/06/11 موفق به ثبت نام نگردیده اند می رساند بنا به درخواست های مکرر این قبیل دانشجویان شورای مؤسسه به جهت مساعدت با آنان با ثبت نام با تأخیر آن ها از روز یکشنبه مورخ 96/06/26 لغایت چهارشنبه مورخ 96/06/30 موافقت به عمل آورده است. لذا ثبت نام طی روزهای فوق الذکر از طریق سایت مؤسسه صورت می گیرد. بدیهی است مهلت اعلام شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
96/06/25

در مجموعه آرشیو اخبار

اطلاعیه


بدین وسیله به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان دوره های کارشناسی ارشد سال 1396 که بنا به هر دلیلی در روزهای دوشنبه مورخ 96/06/20 لغایت چهارشنبه مورخ 96/06/22 موفق به ثبت نام نگردیده اند میرساند بنا به درخواستهای این قبیل پذیرفته شدگان شورای مؤسسه به جهت مساعدت با آنان با ثبت نام با تأخیر آنها در روزهای شنبه مورخ 96/07/01 لغایت یکشنبه مورخ 96/07/02 موافقت به عمل آورده است. لذا با همراه داشتن کلیه مدارک تحصیلی که در اطلاعیه ثبت نام اعلام گردیده در روزهای فوق الذکر جهت ثبت نام به مؤسسه مراجعه نمایند.

اداره آموزش مؤسسه
96/06/25

در مجموعه آرشیو اخبار

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل و دانش آموختگان مؤسسه می رساند به علت ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد سال 1396 مؤسسه از روز شنبه مورخ 96/07/01 لغایت روز یکشنبه مورخ 96/07/02 تعطیل خواهد بود.

در مجموعه آرشیو اخبار

مؤسسه آموزش عالی نورطوبی، ضمن عرض تبریک به دانشجویان گرامی پذیرفته شده در  آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1396، مقدم شما عزیزان را در این مؤسسه گرامی می دارد.

در مجموعه آرشیو اخبار

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مؤسسه ورودی های 1395 و ما قبل آن می رساند ثبت نام نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 از روز یکشنبه مورخ 96/06/05 لغایت شنبه مورخ 96/06/11 از طریق سایت موسسه انجام می پذیرد. لذا کلیه دانشجویان می بایست در تاریخ های اعلام شده فوق نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. شایان ذکر است ثبت نام در تاریخ های یاد شده انجام می پذیرد و مهلت مجدد برای ثبت نام دانشجویانی که در موعد مقرر اقدام به ثبت نام نکنند در نظر گرفته نخواهد شد.

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
96/04/26

در مجموعه آرشیو اخبار

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل و دانش آموختگان مؤسسه می رساند به علت ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود دوره کارشناسی ارشد سال 1396 مؤسسه از روز دوشنبه مورخ 96/6/20 لغایت روز چهارشنبه مورخ 96/06/22 تعطیل خواهد بود.

در مجموعه آرشیو اخبار

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی درباره مزیت‌های برگزاری آزمون مصاحبه دکتری به صورت استانی گفت: این اقدام باعث افزایش ارتقای کیفیت مصاحبه‌ها شده و نسبت به شیوه‌های گذشته دارای مزایای بیشتری است.

به گزارش ایسنا، دکتر مرتضی موسی‌خانی به مزایای برگزاری آزمون مصاحبه دکتری تخصصی به صورت استانی و غیر متمرکز اشاره کرد و گفت: این اقدام از این جهت که باعث ارتقای کیفیت آزمون مصاحبه دکتری شده است قابل تقدیر است. در دوره‌های گذشته به دلیل بالا بودن حجم داوطلبان دکتری که در یک بازه زمانی محدود مجبور بودند توسط تیم‌های متمرکز مصاحبه شوند، کیفیت این آزمون در حد مطلوب نبود.

وی در ادامه با بیان اینکه در شیوه برگزاری آزمون دکتری به صورت استانی مجریان دوره با استانداردهای آن دانشگاه داوطلب را مورد ارزیابی قرار می دهند، افزود: این یکپارچگی سبب می‌شود تا داوطلبان یک واحد، با استاندارد مشخص ارزیابی شوند. در گذشته از آن جایی که مصاحبه توسط چند گروه انجام می‌شد ممکن بود استاندارد یکنواختی برای انتخاب یک دوره از فارغ التحصیلان وجود نداشته باشد.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: شیوه به کارگرفته شده در مصاحبه امسال باعث می‌شود داوطلبانی که تمایل به ادامه تحصیل در واحد خود را دارند در همان واحد مصاحبه شوند و این امر باعث ایجاد یکنواختی در انتخاب داوطلبان شود.

وی همچنین گفت: در این شیوه گروه‌های مصاحبه کننده بدون در نظر گرفتن محدودیت زمانی به مصاحبه می‌پردازند، نکته دیگر اینکه نوع ارزیابی تغییر یافته است چرا که داوطلبی که تمایل به ادامه تحصیل در یک واحد را دارد توسط اساتید همان واحد مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

دکتر موسی‌خانی افزود: مزیت سوم روش فوق آن است که داوطلبان دیگر مجبور نیستند برای ادامه تحصیل به تهران سفر کرده و متحمل هزینه شوند و چهارمین مزیتی که می‌توان برای این طرح در نظر گرفت این است که در گذشته با توجه به محدودیت زمانی برخی از داوطلبان از شرکت در مصاحبه محروم می‌شدند. در شرایط فعلی این امکان برای داوطلبان بوجود آمده که اگر به هر دلیل نتوانند در مصاحبه شرکت کنند، در استان‌های دیگر حضور پیدا کنند.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: مزیت دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد، حالات روحی مصاحبه شونده‌هاست، ممکن است در یک مصاحبه داوطلب به علت وجود استرس تحت فشارهای روحی قرار بگیرد اما این امکان برای او وجود دارد که در مصاحبه‌های دیگر با شرایط روحی و آمادگی بیشتری حضور یابد.

در مجموعه آرشیو اخبار

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد سال ۹۶ تعداد ۴۱۹ هزار و ۲۸۶ داوطلب انتخاب رشته کرده‌اند.
حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت: مهلت انتخاب رشته برای آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۶ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی
(به جز دانشگاه آزاد) با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده روز گذشته، ۲۸ خردادماه پایان یافت.

وی افزد: براساس آمار اولیه گزارش شده تعداد ۴۱۹ هزار و ۲۸۶ داوطلب این آزمون انتخاب رشته کرده اند.
مشاور عالی سازمان سنجش تاکید کرد: ظرفیت پذیرش دانشجو برای آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۶ دانشگاه ها (به جز دانشگاه آزاد) باتوجه به ظرفیت های اعلام شده و براساس اطلاعیه های روز یکشنبه ۲۱ خرداد و پنج شنبه ۲۵ خردادماه تعداد ۱۶۹ هزار و ۶۵۵ نفر اعلام شده است.
توکلی به داوطلبان توصیه کرد: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته که علاقه‌مند به انتخاب رشته محل های دانشگاه آزاد هستند، ضرورت دارد باتوجه به اطلاعیه دانشگاه آزاد در مهلت مشخص شده به سایت آزمون این دانشگاه مراجعه و با مطالعه به دفترچه راهنما و اطلاعیه ها نسبت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی مورد علاقه خود با شرایط و ضوابط آن دانشگاه اقدام کنند.

در مجموعه آرشیو اخبار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج اولیه دوره‌های دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از از هم‌اکنون بر روی سایت این مرکز قرار داده شده است.

اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش در ارتباط با نحوه اعلام نتایج دوره دکتری تخصصی و چگونگی و زمان مصاحبه داوطلبان دعوت شده به این مرحله از طریق سامانه www.azmoon.com در دسترس داوطلبان قرار داده شده است.

صفحه1 از2