در مجموعه آرشیو اخبار

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتیج کنکور سراسری 96 تا 15 مرداد خبر داد.
دکتر حسین توکلی با بیان اینکه نتیجه نهایی این آزمون نیمه دوم شهریور ماه از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع خواهد رسید گفت: برای شرکت در آزمون سراسری سال 96 تعداد 930 هزار و 208 داوطلب ثبت نام کرده اند که از این تعداد 548 هزار و 434 نفر زن و 381 هزار و 774 نفر مرد هستند. به عبارت دیگر 58.96 درصد زن و مابقی مرد هستند.
وی در ادامه افزود از میان داوطلبان آزمون سراسری سال 96، تعداد 148 هزار و 500 نفر داوطلب گروه علوم ریاضی و فنی بودند که از این تعداد 52 هزار و 531 نفر زن و 95 هزار و 969 نفر مرد هستند. تعداد 580 هزار و 570 نفر داوطلب گروه آزمایشی علوم تجربی هستند که از این تعداد 367 هزار 793 نفر زن و 212 هزار و 777 نفر مرد هستند، همچنین 184 هزار و 195 نفر داوطلب گروه آموزشی علوم انسانی هستند که از این تعداد 115 هزار و 466 نفر زن و مابقی مرد هستند. به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، از میان داوطلبان آزمون سراسری سال 96، تعداد 10 هزار و 675 نفر داوطلب گروه آزمایشی هنر هستند که 8 هزار و 49 نفر زن و 2 هزار و 626 نفر مرد هستند و تعداد 6 هزار و 268 نفر داوطلب گروه آزمایشی زبان های خارجی هستند که 4 هزار و 595 نفر زن و مابقی مرد هستند. همچنین آمار داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون سراسری سال 96 نسبت به سال 95 ( 860 هزار و 437 نفر) تعداد 69 هزار و 771 نفر بیشتر است که معادل 7.5 درصد رشد داشته است.

در مجموعه اخبار ویژه

بر اساس مصوبه مورخ 96/5/1 شورای معاونان مؤسسه، از مقالات دانشجویان و دانش آموختگان موسسه نورطوبی (حداکثر تا 2 سال بعد از فارغ التحصیلی) با در نظر گرفتن شرایط زیر حمایت مالی خواهد شد:
1- مقالات مورد نظر در ژورنال های معتبر علمی-پژوهشی، ISI و ICS چاپ شده باشد.
2- در مقالات مورد نظر می بایست آدرس مؤسسه نورطوبی درج شده باشد.
3- حمایت مالی مورد نظر فقط به نفر اول مقاله یا نویسنده مسئول تعلق می گیرد.
4- میزان حمایت مالی از ارائه دهندگان مقالات علمی-پژوهشی نشریات داخلی مبلغ 2 میلیون ریال و مقالات ISI مبلغ 3 میلیون ریال می باشد.
5- حمایت مالی مؤسسه شامل مقالاتی می گردد که نشریات آن ها جزو نشریات Black List نباشد.
6- این مصوبه از تاریخ تصویب (96/5/1) لازم الاجرا می باشد.

در مجموعه اخبار ویژه

بر اساس مصوبه مورخ 96/5/1 شورای معاونان موسسه، به آن دسته از دانشجویان ممتاز( نفرات اول هر ورودی) در هر نیمسال تحصیلی با در نظر گرفتن شرایط زیر، تخفیف شهریه  اعطا خواهد شد:
1- حداقل دانشجویان شاغل به تحصیل در آن دوره و نیمسال تحصیلی مورد ارزیابی در دوره کارشناسی 20 نفر وکارشناسی ارشد 10 نفر باشند.
2- در نیمسال مورد ارزیابی، دانشجویان کارشناسی میبایست حداقل 12 واحد و دانشجویان کارشناسی ارشد حداقل 8 واحد گذرانده باشند.
3- به دانشجویان رتبه اولی که حداقل معدل آن ها 17 باشد معادل 10 درصد، معدل بالای 18 معادل 15 درصد و معدل بالای 19 معادل 20 درصد تخفیف داده می شود.
4- ملاک ارائه تخفیف در هر نیمسال بر اساس ارزیابی نیمسال تحصیلی گذشته می باشد.
تبصره: در صورتیکه نمرات دانشجویان در زمان مقرر از سوی اساتید محترم به واحد آموزش برای ارزیابی نفرات برتر هر رشته اعلام نگردد، دانشجویان عزیز می بایست مطابق روال عادی، ثبت نام نموده و شهریه خود را به صورت کامل پرداخت نمایند. در این صورت پس از اعلام نمرات و مشخص شدن نفرات برتر هر رشته در هر ورودی و محاسبه میزان تخفیف، مبلغ مورد نظر به دانشجویان برتر مسترد خواهد شد.
5- این مصوبه از نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 لازم الاجرا می باشد.

در مجموعه آرشیو اخبار

بسمه تعالی

ثبت نام بدون آزمون در مقطع کارشناسی در مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
از طریق سازمان سنجش آموزش کشور
مؤسسه آموزش عالی الکترونیکی غیرانتفاعی نور طوبی براساس قانون پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی مصوبه مورخ 92/06/10 مجلس شورای اسلامی به صورت بدون آزمون و صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی در رشته های حقوق و مدیریت مالی از متقاضیان تحصیل ثبت نام به عمل می  آورد. ثبت  نام به صورت اینترنتی و صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی (www.sanjesh.org) انجام می پذیرد. لذا کلیه متقاضیان تحصیل در مؤسسه آموزش عالی نور طوبی در مهلتی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد (همزمان با انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون سراسری در نیمه دوم مرداد ماه 1396) صرفاً با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما که از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترسی است، و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت  نام، نسب به ثبت  نام و انتخاب رشته در کد رشته  های مربوط به مؤسسه آموزش عالی نورطوبی اقدام نمایند. توضیحات کامل تر در این مورد در دفترچه راهنمای شماره 2 که همه ساله بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت درج شده است. شایان ذکر است برای ثبت نام اولیه که از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد نیازی به مراجعه حضوری به مؤسسه آموزش عالی نور طوبی نیست و پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان توسط سازمان سنجش، مرحله نهایی ثبت  نام و تشکیل پرونده در مؤسسه به صورت حضوری انجام گرفته و پذیرفته شدگان گرامی می  توانند در این مؤسسه شروع به تحصیل نمایند.

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

بسمه تعالی

 

با سلام و احترام؛ بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان و مراجعین محترم می رساند، با توجه به مصوبه هیئت محترم دولت مبنی بر تعطیلی کلیه واحدهای دولتی و عمومی در روز شنبه مورخ 96/05/14، مؤسسه در این روز تعطیل می باشد. لذا از مراجعین محترم درخواست می شود جهت انجام امور اداری خود از روز یک شنبه به محل موسسه مراجعه نمایند.

 

روابط عمومی مؤسسه