در مجموعه آرشیو اخبار

دوره‌های ۲۰۱ و ۲۰۲ و ۲۰۳ کارآموزی قضایی تهران،‌ ۱۰ تیر شروع می‌شود
مرکز آموزش معاونت منابع انسانی قوه قضائیه ضمن اعلام اسامی کارآموزان قضایی دوره‌های ۲۰۱ ، ۲۰۲ و ۲۰۳ مرکز تهران، زمان افتتاحیه و شرایط و مدارک جهت ثبت‌نام را به شرح ذیل اعلام کرد:
از داوطلبان محترم تصدی امر قضاء که برای شرکت در دوره‌های ۲۰۱ ، ۲۰۲ و ۲۰۳ کارآموزی قضایی مرکز آموزش تهران فراخوان شده‌اند تقاضا میشود در روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۴/۱۰ از ساعت ۹ صبح جهت تشکیل پرونده و شرکت در جلسه توجیهی به آدرس خیابان شریعتی، روبروی خیابان پلیس، جنب آتش نشانی، کوچه شهید احمدیان، بن‌بست آزادگان مراجعه نمایند. مدارک لازم جهت ثبت نام به شرح ذیل می‌باشد:
– ۶ قطعه عکس ۴*۳ رنگی جدید
– تصویر تمام صفحات شناسنامه خود و همسر (۲ سری)
– تصویر کارت ملی خود و همسر(۲ سری)
– تصویر گذرنامه خود و همسر (۲ سری)
– تصویر آخرین مدرک تحصیلی (۲ سری)
– تصویر کارت پایان خدمت (۲ سری)
– تصویر گواهی‌نامه آموزش‌های ICDL (مهارت‌های ۱ ، ۲ و ۷)
تذکر:
۱. کلاس‌های آموزشی دوره مطابق با برنامه‌ای که در جلسه توجیهی ارائه می‌گردد از ساعت ۱۴ بعد از ظهر مورخ ۹۶/۰۴/۱۰ تشکیل خواهد شد.
۲. عدم حضور در تاریخ یاد شده به منزله غیبت و انصراف از شرکت در دوره کارآموزی قضایی تلقی می‌شود.
۳. داشتن شماره حساب سیبای بانک ملی در زمان ثبت‌نام الزامی می‌باشد.

در مجموعه آرشیو اخبار

به نام خدا

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به اطلاع کلیه دانشجویان و مراجعین می رساند، موسسه آموزش عالی نورطوبی در روز چهارشنبه مورخ 96/04/07 تعطیل می باشد. لذا از شما تقاضا می گردد جهت انجام امور اداری خود از روز شنبه مورخ 96/04/10 به محل مؤسسه مراجعه نمایید.

 

روابط عمومی موسسه

96/04/04

در مجموعه آرشیو اخبار

بسمه تعالی

اطلاعیه در خصوص ترم تابستانی

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره کارشناسی مؤسسه که متقاضی ترم تابستانی 96-95 هستند می -رساند که مؤسسه ترم تابستانی برگزار نمی نماید. اما آن دسته از دانشجویانی که حداکثر 30 واحد درسی آنها جهت فراغت از تحصیل باقی مانده و با گذرانیدن (حداکثر 6 واحد) در ترم تابستانی سال جاری (96-95) و 24 واحد در ترم اول سال تحصیلی آتی 97-96 فارغ التحصیل می شوند، باید از روز شنبه مورخ 96/04/17 جهت درخواست و تکمیل فرم مهمانی در دانشگاه های دولتی و مراکز آموزش عالی تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شخصاً به اداره آموزش مؤسسه مراجعه نمایند.

 

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

96/04/04

 

در مجموعه آرشیو اخبار

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد:
جزئیات برگزاری مصاحبه‌های دکتری تخصصی سال ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی
پیرو انتشار اسامی دعوت‌شدگان به مصاحبه‌های دکتری تخصصی سال ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی، اطلاعیه حاوی جزییات مصاحبه‌های دکتری دانشگاه آزاد در سایت مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری اختبار، متن این اطلاعیه به شرح زیر است.
درخصوص فرایند مصاحبه توجه داوطلبان را به نکات ذیل معطوف می‌دارد:
1– ارزیابی اولیه داوطلبان به منظور بررسی احراز شرایط دعوت به مصاحبه براساس نمره کتبی اکتسابی در آزمون دکتری تخصصی سال ۹۶ در اولویت‌های چهل‌گانه انتخابی صورت گرفته است. در این حالت در صورتی که هر داوطلب در هر یک از انتخاب‌های چهل‌گانه خود حدنصاب نمره کتبی را کسب نموده باشد، برای انجام مصاحبه معرفی شده است. ملاک معرفی داوطبان دوره بدون آزمون کسب حدنصاب امتیاز حاصل از معدل برای دعوت به مصاحبه در رشته/محل‌های انتخابی می‌باشد.
2– در صورتی که داوطلب در یک رشته/گرایش در هر یک از واحدهای دانشگاهی سطح یک استان حائز شرایط دعوت به مصاحبه شده باشد تنها لازم است برای مصاحبه به واحد دانشگاهی (محل مصاحبه) که در کارنامه وی درج شده است مراجعه نماید. بدیهی است مصاحبه انجام شده در یک رشته/گرایش در هر استان ملاک پذیرش برای کلیه واحدهای دانشگاهی انتخابی فرد در سطح استان (در صورت احراز شرایط دعوت به مصاحبه) در آن رشته/گرایش خواهد بود.
3– داوطلبانی که در چند رشته/گرایش در یک استان دعوت به مصاحبه شده اند، لازم است برای هر رشته/گرایش مطابق زمان‌بندی اعلام شده از سوی واحد دانشگاهی مرکز استان برای مصاحبه مراجعه نمایند. بدیهی است نمره مصاحبه داوطلب در یک گرایش تنها برای همان گرایش معتبر می باشد.
4– داوطلبانی که در یک یا چند کد رشته/محل در استان تهران دعوت به مصاحبه شده اند لازم است جهت انجام فرآیند مصاحبه در هر رشته/گرایش به واحد دانشگاهی اعلام شده در کارنامه نتایج اولیه مراجعه نمایند.
5– جدول زمانی مصاحبه دکتری تخصصی در شهر تهران و مراکز استان‌ها به شرح ذیل می‌باشد. لازم به ذکر است که تاریخ و زمان دقیق مراجعه هر یک از دعوت‌شدگان به مصاحبه از طریق وب‌سایت واحد دانشگاهی محل انجام فرآیند مصاحبه علمی اعلام خواهد شد.

dr6– برگزاری مصاحبه‌های دوره دکتری باآزمون و بدون آزمون سال ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۸ تیرماه آغاز خواهد شد و تا ۶ مردادماه ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است که تاریخ و زمان دقیق مراجعه هر یک از دعوت شدگان به مصاحبه از طریق وب سایت واحد دانشگاهی محل انجام فرآیند مصاحبه علمی اعلام خواهد شد.
7– هر یک از داوطلبان دعوت شده به مصاحبه اعم از با آزمون و یا بدون آزمون لازم است در زمان مراجعه برای مصاحبه به واحد دانشگاهی فیش واریز هزینه مصاحبه به مبلغ ۷۰۰۰۰۰ ریال را به حساب سیبا شماره ۰۱۰۵۶۴۵۰۲۰۰۰۳ نزد بانک ملی شعبه دانشگاه آزاد اسلامی تهیه و قبل از حضور در جلسه مصاحبه به مسئول مربوطه تحویل نماید.
داوطلبانی که در بیش از یک رشته/گرایش و در یک یا چند استان دعوت به مصاحبه شده‌اند لازم است برای شرکت در جلسه مصاحبه هر رشته/گرایش/استان مبلغ ۷۰۰۰۰۰ ریال را به حساب فوق واریز و فیش مربوطه را در زمان حضور جهت فرآیند مصاحبه علمی ارائه نمایند.
8– عدم مراجعه فرد جهت مصاحبه در یک یا چند رشته/گرایش/استان، منجر به حذف انتخاب های متناظر در زمان گزینش علمی نهایی از فهرست انتخاب‌های فرد خواهد شد.
9- داوطلبان لازم است فرم اطلاعات اولیه را از طریق وب سایت واحد دانشگاهی محل مصاحبه تهیه و با دقت کامل تکمیل و در زمان حضور در جلسه مصاحبه تحویل گروه تخصصی مصاحبه‌کننده نمایند. کلیه سوابق پژوهشی و آموزشی فرد که در فرم مذکور درج می‌شود، صرفاً با ارائه اصل مدرک معتبر توسط گروه تخصصی قابل ارزیابی می‌باشد. لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می شود که کلیه مستندات مربوط به سوابق پژوهشی و آموزشی خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند.
10- از آنجایی که معدل و نمره پایان نامه درج شده در زمان ثبت نام در دوره بدون آزمون ملاک دعوت به مصاحبه داوطلبان قرار گرفته است، لذا داوطلبان این دوره لازم است اصل، تصویر مدرک فارغ التحصیلی و ریزنمرات تأیید شده خود را در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند. مطابق تذکر صفحه ۶ دفترچه راهنمای ثبت‌نام در این دوره ارائه اطلاعات نادرست توسط شخص داوطلب در زمان ثبت نام تخلف محسوب گردید و مطابق مقررات با وی برخورد خواهد شد.

در مجموعه آرشیو اخبار


صد و هجدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته در روز پنجشنبه ۱ تیر ماه ۱۳۹۶ در شهر تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی تست، سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه‌ای تاریخ و نحوه پرینت کار آزمون زبان تولیمو تیر ماه ۱۳۹۶ را به شرح زیر اعلام کرد:

صد و هجدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۴/۱ منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه ۹۶/۳/۳۰ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد تا داوطلبان بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، نام و نام‌ خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. بدیهی است که هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید، علاوه بر پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی یا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید.

توضیح: چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون هر گونه اشکالی در کارت ورودی خود مشاهده نمودند، می‌توانند در روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۳/۳۱ صبح از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

تذکر مهم: داوطلبانی که شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام خود را فراموش نموده‌اند، برای دریافت شماره پرونده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به سیستم پاسخگویی اقدام نمایند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه ننمایند.

۲- آدرس باجه‌های رفع نقص کارت:

دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران: ‌تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان های ۱۵ و ۱۶

ضمناً به اطلاع می‌رساند که واحد اطلاعات و پاسخگویی به سوالات در این باره از این تاریخ لغایت ۹۶/۴/۱ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان است؛ لذا داوطلبان گرامی به منظور پاسخگویی به سوالات خود می‌توانند به بخش پاسخگویی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و یا با شماره تلفن ۴۲۱۶۳- ۰۲۱۱ تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری خودداری نمایند.

در مجموعه مقررات عام

Rules Regulations

 

در راستای سهولت بخشی به فرآیند و چرخش کار مؤسسه و راهبری مطلوب دانشجو در بدو ورود و در ادامه راه، مختصر اطلاعاتی که مؤثر واقع می گردد تهیه و تنظیم گردیده است که ذیلاً به شرح آنها پرداخته می شود.


1- نحوه پذیرش دانشجو
این مؤسسه از طریق آزمون سراسری دانشجو می پذیرد. پس از اعلام اسامی قبول شدگان از طریق سازمان سنجش آموزش کشور، زمان و مکان مراجعه از طریق وبگاه مؤسسه برای ثبت نام اعلام می گردد. پذیرفته شدگان می بایست مطابق با زمان اعلام شده در مکان مذکور حاضر شده و با ارائه مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.


2- نظام آموزشی
این مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشجو می پذیرد و مشمول مقررات وزارت متبوع می باشد.


3- شیوه تحصیل
شیوه تحصیل در این دانشگاه به صورت مجازی (الکترونیکی) و از طریق پایگاه اطلاعاتی دانشگاه خواهد بود. به این ترتیب که به هر دانشجو پس از ثبت نام، یک نام کاربری (Username) و رمز عبور (Password) تخصیص داده می شود که دانشجو می تواند با مراجعه به سایت دانشگاه، دروسی را که در آن ترم، انتخاب واحد نموده، مشاهده نماید. در سیستم آموزش مجازی علاوه بر مشاهده درس و یادگیری، رفع اشکال نیز به صورت اینترنتی خواهد بود. حضور و غیاب دانشجو نیز از طریق سیستم مدیریت آموزشی (LMS) کنترل خواهد شد.
تعامل الکترونیکی بین استاد و دانشجو شیوه ای از کلاس داری خواهد بود. در این شیوه، امکان برقراری ارتباط بین استاد و دانشجو یا آموزشیار (کارشناس علمی) و دانشجو جهت رفع اشکال از طریق گفتگوی اینترنتی (Chat) و پست الکترونیک (e-mail) وجود داشته و امکان برگزاری بحث های گروهی (Discussion group) نیز از طریق اینترنت فراهم می باشد.


4- حضور دانشجو در جلسه معارفه و شرکت در کلاس های توجیهی
جهت توجیه دانشجویان جدیدالورود و آَشنا شدن آنان با شرایط و مقررات مربوطه، شیوه تحصیل، شیوه تدریس، نحوه تعامل استاد با دانشجو، برگزاری کلاس های حضوری، امتحانات میان ترم، حل تمرین، امتحان پایان ترم و مسائل مشابه در جلسه معارفه بیان می شود که در آغاز هر سال تحصیلی از سوی مدیریت مؤسسه برگزار می گردد. حضور کلیه پذیرفته شدگان در این جلسه الزامی است. برگزاری جلسات پرسش و پاسخ نیز بخشی از این برنامه خواهد بود.


5- شیوه ثبت نام در بدو ورود
ثبت نام در بدو ورود در مؤسسه به صورت حضوری می باشد و توسط خود فرد پذیرفته شده انجام می پذیرد. بدین صورت که پس از اعلام لیست اسامی پذیرفته شدگان از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مراتب قبولی کلیه پذیرفته شدگان و آدرس وبگاه مؤسسه و تاریخ ثبت نامی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردیده از طریق سیستم پیامک (SMS)مؤسسه به کلیه پذیرفته شدگان اعلام می گردد و اطلاعیه ثبت نام و مدارک مورد درخواست که از سوی سازمان سنجش که در دستورالعمل ثبت نام قید گردیده است جهت تهیه و ارائه برای کلیه پذیرفته شدگان اطلاع رسانی می گردد. در روز ثبت نام ضمن بررسی و اخذ کلیه مدارک تحصیلی از پذیرفته شده برای وی پرونده تشکیل می گردد و سپس پرینت برگ انتخاب واحد، کارت دانشجویی، نام کاربری (username) و رمز عبور (password) به دانشجو تحویل داده می شود. دانشجو از بدو ثبت نام با مراجعه به وبگاه مؤسسه می تواند دروسی را که انتخاب واحد نموده است را مشاهده و شروع به تحصیل نماید.


6- شیوه انتخاب واحدهای درسی در طول دوره تحصیلی
انتخاب واحد از نیمسال دوم تحصیل و در طول دوره تحصیلی به صورت آنلاین و به شرح ذیل صورت می پذیرد:
براساس تقویم آموزشی مؤسسه قبل از تاریخ ثبت نام در هر نیمسال تحصیلی واحدهایی که از سوی گروه های آموزشی رشته مربوطه برای آن نیمسال ارائه می گردد همراه با تاریخ امتحان هر درس و همچنین نام اساتید دروس بر روی وبگاه مؤسسه قرار می گیرد. دانشجو در روزهای ثبت نام طبق تقویم آموزشی به وبگاه مؤسسه مراجعه و از بین دروس ارائه شده دروس مورد درخواست خود را انتخاب و پس از پرداخت شهریه دروس (به صورت الکترونیکی و با کارت شتاب)، واحدهای خود را ثبت نهایی می نماید و هیچ نیازی به مراجعه حضوری به مؤسسه نمی باشد و پس از شروع نیمسال طبق تقویم آموزشی با مراجعه به وبگاه می تواند دروسی را که انتخاب کرده است را مشاهده و شروع به تحصیل نماید.


7- رشته های دایر فعلی مؤسسه
الف: دوره کارشناسی

1- رشته حقوق

2- رشته مدیریت مالی


ب: دوره کارشناسی ارشد

1- رشته مهندسی فناوری اطلاعات – گرایش تجارت الکترونیک

2- رشته مدیریت MBA شامل 4 گرایش : استراتژی، بازاریابی، توسعه سازمان و منابع انسانی و گرایش مدیریت مالی

3- رشته حقوق خصوصی

4- رشته برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری گرایش برنامه ریزی شهری

5- رشته برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری گرایش مدیریت شهری

6- رشته طراحی شهری

7- رشته حقوق جزا و جرم شناسی

8- رشته مدیریت پروژه و ساخت

9- رشته مهندسی عمران  گرایش مهندسی و مدیریت ساخت

10- رشته مهندسی صنایع گرایش مدیریت پروژه

11- رشته مدیریت صنعتی گرایش مدیریت پروژه

12- رشته اقتصاد و تجارت الکترونیک

13- رشته مدیریت کسب و کار (MBA) در 4 گرایش:  استراتژی، بازاریابی، رفتار سازمانی و منابع انسانی و گرایش مدیریت مالی

14- رشته مهندسی فناوری اطلاعات.

8- تقویم آموزشی و نیمسال بندی دروس
در اجرای سیاست های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر افزایش سهم مشارکت دانشگاه ها در برنامه ریزی های درسی، دانشگاه ها و مؤسسه های آموزش عالی اختیار دارند با رعایت مفاد آیین نامه ها و مقررات آموزشی شورای عالی برنامه ریزی آموزشی نسبت به تقویم آموزشی هر سال تحصیلی در شورای آموزشی دانشگاه با توجه به شرایط جغرافیایی و اقلیمی و بومی اقدام نمایند. بدیهی است رعایت مواردی چون اختصاص 16 هفته برای آموزش، 2 هفته امتحانات پایانی در هر نیمسال تحصیلی و سایر موارد مطرح در مقررات و آیین نامه های ابلاغ شده از سوی دانشگاه ها الزامی است. ضمناً هر سال تحصیلی دارای سه نیمسال تحصیلی به شرح ذیل می باشد:
نیمسال اول هر سال تحصیلی شروع نیمسال اول مهر (7/1) پایان نیمسال پانزدهم دی ماه (10/15/)
نیمسال دوم هر سال تحصیلی شروع نیمسال دهم بهمن(11/10/) پایان نیمسال پانزدهم خرداد( 3/15/)
نیمسال سوم تحصیلی (ترم تابستانی) شروع نیسمال اول مرداد(5/1/) پایان نیمسال پانزدهم شهریور(6/15/)
ضمناً نیمسال بندی دروس کارشناسی و کارشناسی ارشد توسط مدیران گروهای آموزشی گروه ذی ربط تهیه و تنظیم می گردد که در بدو ورود تحویل دانشجویان می گردد.


9- مدرسین
این مؤسسه از بهترین استادان دانشگاه های کشور و مدرسین خود بهره می برد و به همین دلیل سهم عمده ای از پذیرش شدگان مقاطع بالاتر در این مجموعه و سایر دانشگاه ها را به خود اختصاص داده است. تعداد این افراد همکار 128 نفر می باشد.

 

نکته : لازم به ذکر است جهت پیشبرد سریع امور شما مراجعین محترم و پاسخگویی جامع به سوالات دو دفترچه راهنما مخصوص سوالات و آیین نامه ها برای شما در این بخش قرار گرفته است. در صورتی که مطالب فوق پاسخگوی شما نبود می توانید دفترچه ها را دانلود نموده و مطالعه نمایید.

در مجموعه درباره ما

طرح جامع

 

 

نورطوبی پیشرو در آموزش های مجازی، هر زمان، هر مکان


چشم انداز مؤسسه:


1- پیشگام در به کار گیری تکنولوژی های نوین آموزش مجازی
2- به کارگیری سیستم های مجازی جهت جذب مستعدترین دانشجویان علاقه مند به تحصیل
3- توسعه دامنه آموزش های دانشگاهی در کلیه سطوح از جمله سطح خانواده
4- بهره مندی از مجرب ترین و زبده ترین مدرسان کشور
5- تلاش در جهت ارتقإ جایگاه علمی پژوهشی مؤسسه از طریق همکاری با دانشگاه های معتبر داخلی و بین المللی
6- ایفای نقش موثر در توسعه کمی و کیفی آموزش های عالی کشور
7- تحقق اهداف دانشگاه نسل سوم از طریق تربیت دانشجویان خلاق و کارآفرین به منظور ایجاد اشتغال پایدار

صفحه1 از3