در مجموعه آرشیو اخبار

اطلاعیه


1- همراه داشتن کارت دانشجوئی برای حضور در جلسه امتحان الزامی می باشد. لذا دانشجویانی که کارت دانشجوئی آنها مفقود گردیده سریعاً درخواست صدور کارت دانشجویی المثنی خود را به آموزش مؤسسه ارسال نمایند تا نسبت به صدور کارت دانشجوئی المثنی برای آنها اقدام لازم صورت پذیرد. در غیر این صورت امکان حضور آنها در جلسه امتحان میسر نمی باشد.
2- کارت آزمون فقط برای اطلاع دانشجو از محل برگزاری امتحان هر درس و شماره صندلی محل استقرار دانشجو می باشد. لذا جهت دریافت کارت آزمون خود از روز یکشنبه مورخ 96/03/14  به سایت مؤسسه مراجعه و کارت آزمون خود را چاپ نمائید.
3- برای دروسی که طبق نظر اساتید محترم درس نیاز به کتاب قانون دارد از سوی مؤسسه به تعداد دانشجویان آن درس یا دروس، کتاب قانون تهیه شده و در جلسه امتحان در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت. لذا از آوردن کتاب قانون جداً خودداری نمائید.


دانشجویانی که به هر دلیلی در جلسه امتحان درس یا دروسی شرکت نمی نمایند طبق مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای آن درس یا دروس نمره صفر منظور خواهد شد. لذا پس از غیبت در هر امتحان، مستندات غیبت خود را به مؤسسه ارسال نمایید. تا در جلسه شورای آموزشی مؤسسه بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید شورای آموزشی، نسبت به حذف درس یا دروس، اقدام لازم به عمل آید.اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

 

 

مهلت ثبت‌نام متقاضیان پذیرش از طریق سهمیه استعدادهای درخشان در مقطع دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشگاه تهران تمدید شد.


به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام دانشگاه تهران، پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص پذیرش از طریق سهمیه استعدادهای درخشان در مقطع دکتری تخصصی برای سال تحصیلی ۹6-۹7به اطلاع می‌رساند، مهلت ثبت نام و ارسال مدارک متقاضیان سهمیه مذکور در سامانه جامع آموزش دانشگاه تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۶/ ۳/ ۹۶ با رعایت کلیه شرایط و مفاد مندرج در اطلاعیه‌های قبلی، تمدید شد.

در مجموعه آرشیو اخبار

 

 

بسمه تعالی

 

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد مؤسسه می رساند امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی جاری 96-95 از روز چهارشنبه مورخ 96/03/17  شروع و در روز جمعه
مورخ 96/04/02 به اتمام خواهد رسید.

 

 

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

بسمه تعالی

 

 

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد به انضمام کلیه دانش آموختگان مؤسسه می رساند اداره آموزش مؤسسه از روز چهارشنبه مورخ 96/03/17 لغایت شنبه مورخ 96/04/03 به علت برگزاری امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی جاری 96-95 تعطیل می باشد. 

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

بسمه تعالی

 

 

با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز میرساند، با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان، ساعت کاری موسسه در طول این ماه از ساعت 8:30 لغایت 14:30 می باشد. لذا از دانشجویان گرامی موسسه درخواست میگردد جهت انجام امور اداری در ساعات معین شده به محل موسسه مراجعه نمایند.

 

 

 

با تشکر
روابط عمومی موسسه

در مجموعه آرشیو اخبار

 

 

به گزارش پی اچ دی تست و بنابر اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور، داوطلبان دوره دکتری سال 96، برای شرکت در مرحله دوم آزمون (مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی) باید از 96/03/07 لغایت 96/03/16 ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش وآموزش کشور و واریز مبلغ 000 /330 ریال به حساب سازمان مذکور ، فرم مشخصات بررسی صلاحیت های عمومی را تکمیل و کدپیگیری دریافت نمایید .

عدم اقدام در این زمینه به معنای حذف از گزینش نهایی است .

در مجموعه آرشیو اخبار


آزمون زبان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جمعه ۵ خرداد ۹۶ برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه آزمون، بر روی سامانه آزمون MSRT قرار گرفت.

 

 کارت ورود به جلسه آزمون زبان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سامانه این آزمون منتشر شد.


به گزارش پایگاه خبری اختبار، داوطلبان می توانند با مراجعه به نشانی http://msrt-exam.saorg.ir، کارت خود را از بخش پروفایل، قسمت دریافت کارت، دریافت نمایند.
زمان دریافت کارت هر آزمون، سه روز قبل از آزمون است (از ساعت ۷ صبح ِ سه شنبه هفته ایی که آزمون برگزار می شود تا ۷ صبح روز برگزاری آزمون). در غیر این صورت به هیچ عنوان نمی‌توانند وارد محل برگزاری آزمون شوند و در روز برگزاری آزمون کارت برای داوطلبی صادر نخواهد شد.
شهرهای برگزارکننده آزمون MSRT خرداد ۹۶، تهران، تبریز، اهواز، اصفهان، ارومیه، اراک اردبیل، بابلسر، بیرجند، خرم آباد، رشت، زاهدان، سنندج، شیراز، کرمانشاه، کرمان، قم، قزوین، مشهد، همدان، یزد، ایلام خواهند بود.
زمان ورود داوطلبان به جلسه آزمون نیز از ساعت ۸/۱۵ تا ۹ و ساعت شروع آزمون ۹/۱۵ صبح می باشد.
آزمون زبان رأس ساعت ۹/۱۵ صبح جمعه آغاز خواهد شد.
نتایج، یک هفته تا ۱۰ روز بعد از برگزاری آزمون اعلام می شود و بعد از اعلام نتایج، داوطلبان می توانند کارنامه خود را از بخش پروفایل، قسمت دریافت کارنامه مشاهد و چاپ نمایند.

در مجموعه آرشیو اخبار

ثبت‌نام چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی ۲۹ خرداد آغاز می‌شود
تاریخ برگزاری آزمون همزمان با آغاز ثبت‌نام اعلام خواهد شد
اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص زمان ثبت‌نام و برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶
پیرو اطلاعیه منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۶/۲/۲۶، بدین وسیله به اطلاع تمام داوطلبان متقاضی شرکت در چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر برای دستگاه‌های وزارت آموزش و پرورش، بانک سپه، بانک مسکن، سازمان حسابرسی، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان بنادر و دریانوردی، بانک صنعت و معدن، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، وزارت امور خارجه، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، بیمه مرکزی ایران، سازمان ملی بهره‌وری ایران، وزارت امور اقتصادی و دارایی، مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق و ۱۱ دستگاه اجرایی استان البرز (اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی استان – اداره کل حفاظت محیط زیست استان- اداره کل دامپزشکی استان- اداره کل راه و شهرسازی استان- اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان- اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان- اداره کل منابع طبیعی استان- اداره کل هواشناسی استان- استانداری استان- سازمان بهزیستی استان و مرکز پزشکی قانونی استان) می‌رساند که ثبت‌نام آزمون مذکور از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از تاریخ ۱۳۹۶/۳/۲۹ لغایت ۱۳۹۶/۴/۵ انجام می پذیرد.
ضمناً به اطلاع می رساند که شرایط ثبت‌نام، شغل و محل مورد تقاضا، ظرفیت‌های استخدامی به تفکیک واحدهای استانی و جنسیت مورد تقاضا، سن و شرایط عمومی و اختصاصی هریک از دستگاه های استخدام‌کننده و سایر اطلاعات مورد نیاز و همچنین تاریخ برگزاری چهارمین آزمون مشترک فراگیر در دفترچه راهنمای ثبت‌نام که همزمان با ثبت‌نام در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت، درج خواهد شد.

در مجموعه آرشیو اخبار

به نام خدا


مؤسسه آموزش عالی نورطوبی با افتخار اعلام می نماید:
از فهرست دعوت شدگان به مصاحبه آزمون متمرکز دکترای سال 1396 اسامی 24 تن از فارغ التحصیلان رشته های مختلف این مؤسسه به چشم می خورد.
این امر ممکن نبود مگر به همت دانشجویان عزیز و تلاش کلیه پرسنل مؤسسه.
با آرزوی موفقیت برای دانشجویان فوق الذکر، امید داریم نتیجه تلاش های صورت گرفته هر روز بهتر از دیروز باشد.


روابط عمومی موسسه