در مجموعه آرشیو اخبار

اطلاعیه


1- همراه داشتن کارت دانشجوئی برای حضور در جلسه امتحان الزامی می باشد. لذا دانشجویانی که کارت دانشجوئی آنها مفقود گردیده سریعاً درخواست صدور کارت دانشجویی المثنی خود را به آموزش مؤسسه ارسال نمایند تا نسبت به صدور کارت دانشجوئی المثنی برای آنها اقدام لازم صورت پذیرد. در غیر این صورت امکان حضور آنها در جلسه امتحان میسر نمی باشد.
2- کارت آزمون فقط برای اطلاع دانشجو از محل برگزاری امتحان هر درس و شماره صندلی محل استقرار دانشجو می باشد. لذا جهت دریافت کارت آزمون خود از روز یکشنبه مورخ 96/03/14  به سایت مؤسسه مراجعه و کارت آزمون خود را چاپ نمائید.
3- برای دروسی که طبق نظر اساتید محترم درس نیاز به کتاب قانون دارد از سوی مؤسسه به تعداد دانشجویان آن درس یا دروس، کتاب قانون تهیه شده و در جلسه امتحان در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت. لذا از آوردن کتاب قانون جداً خودداری نمائید.


دانشجویانی که به هر دلیلی در جلسه امتحان درس یا دروسی شرکت نمی نمایند طبق مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای آن درس یا دروس نمره صفر منظور خواهد شد. لذا پس از غیبت در هر امتحان، مستندات غیبت خود را به مؤسسه ارسال نمایید. تا در جلسه شورای آموزشی مؤسسه بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید شورای آموزشی، نسبت به حذف درس یا دروس، اقدام لازم به عمل آید.اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه اخبار ویژه

 

تعداد فارغ التحصیلان نور طوبی از مرز 2400 نفر گذشت.


موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی نور طوبی از سال تحصیلی 1386 تا کنون در رشته های تحصیلی مقاطع کارشناسی( حقوق و مدیریت مالی) و کارشناسی ارشد (مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک، اقتصاد و تجارت الکترونیک، مدیریت MBA در چهار گرایش، مدیریت کسب و کار (MBA) در چهار گرایش، حقوق خصوص، مدیریت شهری، برنامه ریزی شهری، طراحی شهری، الهیات و معارف اسلامی گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی، مدیریت پروژه و ساخت، مهندسی و مدیریت ساخت و رشته مدیریت صنعتی گرایش مدیریت پروژه) تعداد 2402 نفر دانش آموخته (فارغ التحصیل) داشته است . از این تعداد حدوداً 700 نفر دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد بوده اند که در این موسسه بصورت آموزشی- پژوهشی تحصیل نموده و با ارائه پایان نامه ها در زمینه های متنوع و کارآمد در حوزه کاری و رشته خود، فارغ التحصیل گردیده اند و ما مفتخریم که با حدود 700 جلد پایان نامه بزرگترین آرشیو را در بین موسسات آموزش عالی الکترونیکی ایران به خود اختصاص داده ایم .

در مجموعه آرشیو اخبار

 

 

مهلت ثبت‌نام متقاضیان پذیرش از طریق سهمیه استعدادهای درخشان در مقطع دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشگاه تهران تمدید شد.


به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام دانشگاه تهران، پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص پذیرش از طریق سهمیه استعدادهای درخشان در مقطع دکتری تخصصی برای سال تحصیلی ۹6-۹7به اطلاع می‌رساند، مهلت ثبت نام و ارسال مدارک متقاضیان سهمیه مذکور در سامانه جامع آموزش دانشگاه تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۶/ ۳/ ۹۶ با رعایت کلیه شرایط و مفاد مندرج در اطلاعیه‌های قبلی، تمدید شد.

در مجموعه اخبار ویژه

بر اساس تفاهم نامه منعقد شده میان مؤسسه آموزش عالی نورطوبی و صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1389 ، اداره رفاه دانشجویی موسسه نورطوبی به منظور تامین بخشی از شهریه دانشجویان گرامی این موسسه تاسیس گردید.
این اداره با بررسی و شناخت افراد کم بضاعت و نیازمند در هر ترم، در صورت دارا بودن شرایط لازم، نسبت به اعطا وام دانشجویی به آنان اقدام می نماید.
این موسسه مفتخر است اعلام نماید که تا کنون بیش از 2000 دانشجو توانسته اند از تسهیلات وام شهریه استفاده نمایند.


جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه نمایید.

در مجموعه اخبار ویژه

 

 

 

آيا مي دانيد که بدون آزمون ورودي (کنکور) مي توانيد مدرک کارشناسي معتبر و با کد تایید  وزارت علوم، تحقيقات و فناوري را به دست آوريد؟


مژده به شما متقاضيان دريافت مدرک دانشگاهي که زمان براي شما از اهميت زيادي برخوردار است.
لازم به ذکر است موسسه آموزش عالي غير انتفاعي مجازي نور طوبي براي شما عزيزان اين امکان را را فراهم نموده که تنها با استفاده از سوابق تحصيلي خود در دو رشته جذاب و کاربردي (حقوق و مديريت مالي) بدون هيچ گونه آزمون ورودي ، تحصیل کرده و مدرک دانشگاهي رسمی وزارت علوم، تحقيقات و فناوري را دریافت نمایید.
همچنين قابل ذکر است که آموزش در اين موسسه به صورت مجازی و از طريق مجموعه آموزشي که توسط اساتيد مطرح و برجسته دانشگاه هاي دولتي تهيه شده است مي باشد.
موسسه آموزش عالي نور طوبي در جهت کمک به عزيزان شاغل و ... که فرصت شرکت در کلاس هاي حضوري را ندارند ، با استفاده از تکنولوژي روز دنيا در فضاي سايبر، محيطي جذاب و بدون دغدغه براي تحصيل شما فراهم کرده است .
هدف ما آرامش ، صرفه جويي در زمان و هزينه شما مي باشد.

 

1 3

 

نحوه ثبت نام به چه صورت مي باشد ؟

چند سالي است که وزارت علوم، تحقيقات و فناوري براي دانشگاه هاي غير انتفاعي، پيام نور و ... پذيرش دانشجو بدون آزمون از طريق سوابق تحصيلي را در نظر گرفته است.
به طور معمول در مرداد ماه هر سال از طريق سايت  www.sanjesh.org  اطلاعيه اي در اين زمينه منتشر می شود که تنها ثبت نام از طريق سايت مذکور امکان پذير بوده و بعد از انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر ، با در نظر گرفتن شرايط از طريق وزات علوم اقدام به پذيرش شما عزيزان خواهد شد.

در مجموعه آرشیو اخبار

 

 

بسمه تعالی

 

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد مؤسسه می رساند امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی جاری 96-95 از روز چهارشنبه مورخ 96/03/17  شروع و در روز جمعه
مورخ 96/04/02 به اتمام خواهد رسید.

 

 

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

بسمه تعالی

 

 

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد به انضمام کلیه دانش آموختگان مؤسسه می رساند اداره آموزش مؤسسه از روز چهارشنبه مورخ 96/03/17 لغایت شنبه مورخ 96/04/03 به علت برگزاری امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی جاری 96-95 تعطیل می باشد. 

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

بسمه تعالی

 

 

با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز میرساند، با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان، ساعت کاری موسسه در طول این ماه از ساعت 8:30 لغایت 14:30 می باشد. لذا از دانشجویان گرامی موسسه درخواست میگردد جهت انجام امور اداری در ساعات معین شده به محل موسسه مراجعه نمایند.

 

 

 

با تشکر
روابط عمومی موسسه

در مجموعه آرشیو اخبار

 

 

به گزارش پی اچ دی تست و بنابر اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور، داوطلبان دوره دکتری سال 96، برای شرکت در مرحله دوم آزمون (مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی) باید از 96/03/07 لغایت 96/03/16 ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش وآموزش کشور و واریز مبلغ 000 /330 ریال به حساب سازمان مذکور ، فرم مشخصات بررسی صلاحیت های عمومی را تکمیل و کدپیگیری دریافت نمایید .

عدم اقدام در این زمینه به معنای حذف از گزینش نهایی است .

در مجموعه آرشیو اخبار


آزمون زبان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جمعه ۵ خرداد ۹۶ برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه آزمون، بر روی سامانه آزمون MSRT قرار گرفت.

 

 کارت ورود به جلسه آزمون زبان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سامانه این آزمون منتشر شد.


به گزارش پایگاه خبری اختبار، داوطلبان می توانند با مراجعه به نشانی http://msrt-exam.saorg.ir، کارت خود را از بخش پروفایل، قسمت دریافت کارت، دریافت نمایند.
زمان دریافت کارت هر آزمون، سه روز قبل از آزمون است (از ساعت ۷ صبح ِ سه شنبه هفته ایی که آزمون برگزار می شود تا ۷ صبح روز برگزاری آزمون). در غیر این صورت به هیچ عنوان نمی‌توانند وارد محل برگزاری آزمون شوند و در روز برگزاری آزمون کارت برای داوطلبی صادر نخواهد شد.
شهرهای برگزارکننده آزمون MSRT خرداد ۹۶، تهران، تبریز، اهواز، اصفهان، ارومیه، اراک اردبیل، بابلسر، بیرجند، خرم آباد، رشت، زاهدان، سنندج، شیراز، کرمانشاه، کرمان، قم، قزوین، مشهد، همدان، یزد، ایلام خواهند بود.
زمان ورود داوطلبان به جلسه آزمون نیز از ساعت ۸/۱۵ تا ۹ و ساعت شروع آزمون ۹/۱۵ صبح می باشد.
آزمون زبان رأس ساعت ۹/۱۵ صبح جمعه آغاز خواهد شد.
نتایج، یک هفته تا ۱۰ روز بعد از برگزاری آزمون اعلام می شود و بعد از اعلام نتایج، داوطلبان می توانند کارنامه خود را از بخش پروفایل، قسمت دریافت کارنامه مشاهد و چاپ نمایند.

صفحه1 از2