در مجموعه آرشیو اخبار

اطلاعیه


1- همراه داشتن کارت دانشجوئی برای حضور در جلسه امتحان الزامی می باشد. لذا دانشجویانی که کارت دانشجوئی آنها مفقود گردیده سریعاً درخواست صدور کارت دانشجویی المثنی خود را به آموزش مؤسسه ارسال نمایند تا نسبت به صدور کارت دانشجوئی المثنی برای آنها اقدام لازم صورت پذیرد. در غیر این صورت امکان حضور آنها در جلسه امتحان میسر نمی باشد.
2- کارت آزمون فقط برای اطلاع دانشجو از محل برگزاری امتحان هر درس و شماره صندلی محل استقرار دانشجو می باشد. لذا جهت دریافت کارت آزمون خود از روز یکشنبه مورخ 96/03/14  به سایت مؤسسه مراجعه و کارت آزمون خود را چاپ نمائید.
3- برای دروسی که طبق نظر اساتید محترم درس نیاز به کتاب قانون دارد از سوی مؤسسه به تعداد دانشجویان آن درس یا دروس، کتاب قانون تهیه شده و در جلسه امتحان در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت. لذا از آوردن کتاب قانون جداً خودداری نمائید.


دانشجویانی که به هر دلیلی در جلسه امتحان درس یا دروسی شرکت نمی نمایند طبق مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای آن درس یا دروس نمره صفر منظور خواهد شد. لذا پس از غیبت در هر امتحان، مستندات غیبت خود را به مؤسسه ارسال نمایید. تا در جلسه شورای آموزشی مؤسسه بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید شورای آموزشی، نسبت به حذف درس یا دروس، اقدام لازم به عمل آید.اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

 

 

مهلت ثبت‌نام متقاضیان پذیرش از طریق سهمیه استعدادهای درخشان در مقطع دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشگاه تهران تمدید شد.


به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام دانشگاه تهران، پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص پذیرش از طریق سهمیه استعدادهای درخشان در مقطع دکتری تخصصی برای سال تحصیلی ۹6-۹7به اطلاع می‌رساند، مهلت ثبت نام و ارسال مدارک متقاضیان سهمیه مذکور در سامانه جامع آموزش دانشگاه تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۶/ ۳/ ۹۶ با رعایت کلیه شرایط و مفاد مندرج در اطلاعیه‌های قبلی، تمدید شد.

در مجموعه اخبار ویژه

بر اساس تفاهم نامه منعقد شده میان مؤسسه آموزش عالی نورطوبی و صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1389 ، اداره رفاه دانشجویی موسسه نورطوبی به منظور تامین بخشی از شهریه دانشجویان گرامی این موسسه تاسیس گردید.
این اداره با بررسی و شناخت افراد کم بضاعت و نیازمند در هر ترم، در صورت دارا بودن شرایط لازم، نسبت به اعطا وام دانشجویی به آنان اقدام می نماید.
این موسسه مفتخر است اعلام نماید که تا کنون بیش از 2000 دانشجو توانسته اند از تسهیلات وام شهریه استفاده نمایند.


جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه نمایید.

در مجموعه آرشیو اخبار

 

 

بسمه تعالی

 

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد مؤسسه می رساند امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی جاری 96-95 از روز چهارشنبه مورخ 96/03/17  شروع و در روز جمعه
مورخ 96/04/02 به اتمام خواهد رسید.

 

 

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

بسمه تعالی

 

 

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد به انضمام کلیه دانش آموختگان مؤسسه می رساند اداره آموزش مؤسسه از روز چهارشنبه مورخ 96/03/17 لغایت شنبه مورخ 96/04/03 به علت برگزاری امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی جاری 96-95 تعطیل می باشد. 

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

بسمه تعالی

 

 

با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز میرساند، با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان، ساعت کاری موسسه در طول این ماه از ساعت 8:30 لغایت 14:30 می باشد. لذا از دانشجویان گرامی موسسه درخواست میگردد جهت انجام امور اداری در ساعات معین شده به محل موسسه مراجعه نمایند.

 

 

 

با تشکر
روابط عمومی موسسه

در مجموعه آرشیو اخبار

 

 

به گزارش پی اچ دی تست و بنابر اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور، داوطلبان دوره دکتری سال 96، برای شرکت در مرحله دوم آزمون (مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی) باید از 96/03/07 لغایت 96/03/16 ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش وآموزش کشور و واریز مبلغ 000 /330 ریال به حساب سازمان مذکور ، فرم مشخصات بررسی صلاحیت های عمومی را تکمیل و کدپیگیری دریافت نمایید .

عدم اقدام در این زمینه به معنای حذف از گزینش نهایی است .

در مجموعه آرشیو اخبار


آزمون زبان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جمعه ۵ خرداد ۹۶ برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه آزمون، بر روی سامانه آزمون MSRT قرار گرفت.

 

 کارت ورود به جلسه آزمون زبان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سامانه این آزمون منتشر شد.


به گزارش پایگاه خبری اختبار، داوطلبان می توانند با مراجعه به نشانی http://msrt-exam.saorg.ir، کارت خود را از بخش پروفایل، قسمت دریافت کارت، دریافت نمایند.
زمان دریافت کارت هر آزمون، سه روز قبل از آزمون است (از ساعت ۷ صبح ِ سه شنبه هفته ایی که آزمون برگزار می شود تا ۷ صبح روز برگزاری آزمون). در غیر این صورت به هیچ عنوان نمی‌توانند وارد محل برگزاری آزمون شوند و در روز برگزاری آزمون کارت برای داوطلبی صادر نخواهد شد.
شهرهای برگزارکننده آزمون MSRT خرداد ۹۶، تهران، تبریز، اهواز، اصفهان، ارومیه، اراک اردبیل، بابلسر، بیرجند، خرم آباد، رشت، زاهدان، سنندج، شیراز، کرمانشاه، کرمان، قم، قزوین، مشهد، همدان، یزد، ایلام خواهند بود.
زمان ورود داوطلبان به جلسه آزمون نیز از ساعت ۸/۱۵ تا ۹ و ساعت شروع آزمون ۹/۱۵ صبح می باشد.
آزمون زبان رأس ساعت ۹/۱۵ صبح جمعه آغاز خواهد شد.
نتایج، یک هفته تا ۱۰ روز بعد از برگزاری آزمون اعلام می شود و بعد از اعلام نتایج، داوطلبان می توانند کارنامه خود را از بخش پروفایل، قسمت دریافت کارنامه مشاهد و چاپ نمایند.

در مجموعه درباره ما

consulting

 

 

 

 هیئت امنا

 

1- حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی فرد 

2- دکتر غلامرضا زهتابیان، استاد دانشگاه تهران

3- دکتر حسن احمدی، استاد دانشگاه تهران

4- دکتر فرهاد وارث، مدرس سازمان مدیریت صنعتی

5- دکتر حمیدرضا ربیعی، استاد دانشگاه صنعتی شریف

6- دکتر عباس کریمی، استاد دانشگاه تهران

7- نماینده وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

8- نماینده استاندار تهران

در مجموعه درباره ما

سید محمدحسن ابوترابی‌فرد

دکتر حسن احمدی

دکتر غلامرضا زهتابیان

دکتر احمد شریفی زاده

دکتر سعید میرزایی

دکتر مسعود میرزایی

دکتر فرهاد وارث

صفحه1 از2