موسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی

در مجموعه آرشیو اخبار

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،حجت الاسلام والمسلمین سید محمد رضا فقیهی؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز ثبت نام دانشگاهیان جهت اعزام به عتبات عاليات خبر داد و گفت: ثبت‌نام از دانشگاهیان متقاضی اعزام به عتبات عالیات در هجدهمین دوره از امروز 25 آذر ماه در سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir آغازشد و تا 5 دی ماه ادامه خواهد یافت.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد رضا فقیهی اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته، دانشگاهیان مشتاق سفر زیارتی عتبات عالیات برای اعزام های بازه زمانیبهمن ۹۶تا اردیبهشت ماه 97 می توانند با مراجعه به سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیکنسبت به ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه کشی اقدام کنند.

وی افزود:تاریخ و نوع اعزام به صورت زمینی یا هوایی در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام شده و هر دانشگاهی می تواند 2 تاریخ برای شرکت در قرعه کشی انتخاب و ثبت نام کند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت نام در پنج گروه دانشگاهیان سراسر کشور شامل اساتید، متاهلین،دانشجویان دختر ،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه ها انجام می گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین فقیهی گفت در خصوص اعطای وام به زائرین دانشگاهی نیز گفت :با برنامه ریزی های انجام شده به زائرین دانشگاهی تسهیلات بانک ملت یا صندوق رفاه دانشگاهیان تعلق خواهد گرفت و زائرین می توانند برای سفر عتبات متقاضی دریافت این وام شوند.

گفتنی است؛جزئیات بیشتر در خصوص شرایط و چگونگی ارائه تسهیلات به دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات عالیات به زودی منتشر خواهد شد.

در مجموعه آرشیو اخبار

 

بسمه تعالی

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان دوره کارشناسی (رشته های حقوق و مدیریت مالی) میرساند حذف اضطراری نیمسال اول سال تحصیلی جاری
97-96 (حذف فقط یک درس مشروط بر اینکه تعداد واحدهای انتخابی از حداقل واحد 12 کمتر نگردد) طبق تقویم آموزشی مؤسسه از روز یکشنبه مورخ 96/09/26 لغایت روز سه شنبه مورخ 96/09/28 از طریق سایت مؤسسه انجام خواهد پذیرفت. ضمناً تاریخ حذف اضطراری به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
96/09/22

در مجموعه آرشیو اخبار

 

عرشيان امشب زمين را لاله باران می‌کنند
خاک را خوشبو تر از زلف نگاران می‌کنند

آفرينش فيض از ديدار احمد مي‌برد
کعبه امشب سجده بر خاک محمد مي‌برد


ميلاد پيامبر (ص) مبارک باد!

در مجموعه آرشیو اخبار

روز قلم های تیز ، روز فکر های خلاق
روز اندیشه های نو ، روز تو ، روز دانشجو مبارک

در مجموعه آرشیو اخبار

 

به اطلاع می رساند موسسه آموزش عالی نور طوبی در جهت آشنایی و درک بهتر درس پزشکی قانونی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی با همکاری سازمان پزشکی قانونی تهران در تاریخ 22 آبان ماه با همکاری و هماهنگی جناب آقای دکتر علی محمد علی محمدی ( متخصص پزشکی قانونی و مسمویت ها ) کارگاهی در این خصوص برگزار شد و موجب به وجود آمدن یک تجربه جدید عینی برای دانشجویان موسسه گردید.

لازم است از همکاری جناب آقای دکتر علی محمدی و سازمان پزشکی قانونی تهران تشکر نماییم .

در مجموعه آرشیو اخبار

 

به اطلاع می رساند موسسه آموزش عالی نور طوبی در جهت آشنایی و درک بهتر در جهت تحلیل و تفسیر سرفصل های درس حقوق جزای عمومی 1 به تدریس دکتر علیرضا میلانی در روزهای زوج ( آذر ماه سال 96 )، کارگاهی اینترنتی توسط استاد محترم درس در این خصوص را برپا کرده است . امید است که دانشجویان محترم از این فرصت بهره کافی را برده و تلاش خود را مبنی بر یادگیری بیشتر افزایش دهند

لازم است از همکاری جناب آقای دکتر علیرضا میلانی درجهت همکاری و وقتی که در اختیار قرار میدهند تشکر نماییم .

در مجموعه آرشیو اخبار

 

وقوع حادثه غمبار زمین لرزه در غرب کشور که باعث مصدومیت و جان باختن جمعی از مردم عزیزمان شد، موجب تاسف و تاثر گردید.


روابط عمومی مؤسسه نورطوبی این حادثه تلخ را تسلیت گفته و برای آن عزیزان سفر کرده علو درجات و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل را از خداوند سبحان مسئلت می نماید.