در مجموعه آرشیو اخبار

بارالها ! به سوی تو آمده ایم تا دریابی امان، در این بی سر و سامانْ بازار دنیا. به سوی تو آمده ایم تا از تو مدد جویم؛ یاری طلبیم و بخواهیم که مارا به خود وانگذاری؛ که ما پوچیم بی تو.

اکنون که در آستانه شروع ماه مهر هستیم و سال علم آموزی جدیدی پیش روست، از تو می خواهیم مارا یاری کنی تا در مسیری گام برداریم که مروّج علم و آیین تو باشیم.

یاری امان کن تا همواره در آموختن، حریص باشیم و در ترویج آموخته هایمان، سخی.
یاری امان ده تا بیاموزیم آنچه را تو می پسندی و دوری جوییم از آنچه ناپسند توست.

کمک مان کن قلم که در دست می گیریم، به یاد تو باشیم و آنچه می نگاریم، مورد رضای تو باشد. بر صفحه تاریک دلمان با قلم الهی ات نقشی بزن که تا زنده ایم، به اینکه موجودی مفید فایده در هستی بی پایانت بوده ایم، به خود ببالیم.

در این ماه مهر، از مهر بی کران خویش باز هم به ما ببخش و این آغازِ دوباره را برایمان آغازی مبارک رقم بزن
به لطف و کرمت، یا ارحم الراحمین!

در مجموعه آرشیو اخبار

بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان ورودی جدید مقاطع کارشناسی وکارشناسی ارشد مؤسسه می رساند همایش دانشجویان در روز جمعه مورخ 1396/07/14 (چهاردهم مهرماه) ساعت 8 صبح درسالن آمفی تئاتر دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران واقع در خیابان کارگر شمالی بالاتر از تقاطع جلال آل احمد روبروی کوی دانشگاه تهران برگزار می گردد.
ضمناً با توجه به اینکه کارت های دانشجویی و رمز عبور دانشجویان برای ورود به صفحه شخصی دانشجویی به منظور تحصیل در مؤسسه آموزش عالی نورطوبی وهمچنین بسته آموزشی درمحل برگزاری همایش به دانشجویان تحویل می گردد، بدین لحاظ حضور کلیه دانشجویان درهمایش الزامی می باشد . درضمن همراه داشتن برگ انتخاب واحدجهت دریافت بسته آموزشی الزامیست.

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نورطوبی