در مجموعه اخبار

بسمه تعالی

ثبت نام بدون آزمون در مقطع کارشناسی در مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
از طریق سازمان سنجش آموزش کشور
مؤسسه آموزش عالی الکترونیکی غیرانتفاعی نور طوبی براساس قانون پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی مصوبه مورخ 92/06/10 مجلس شورای اسلامی به صورت بدون آزمون و صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی در رشته های حقوق و مدیریت مالی از متقاضیان تحصیل ثبت نام به عمل می  آورد. ثبت  نام به صورت اینترنتی و صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی (www.sanjesh.org) انجام می پذیرد. لذا کلیه متقاضیان تحصیل در مؤسسه آموزش عالی نور طوبی در مهلتی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد (همزمان با انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون سراسری در نیمه دوم مرداد ماه 1396) صرفاً با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما که از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترسی است، و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت  نام، نسب به ثبت  نام و انتخاب رشته در کد رشته  های مربوط به مؤسسه آموزش عالی نورطوبی اقدام نمایند. توضیحات کامل تر در این مورد در دفترچه راهنمای شماره 2 که همه ساله بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت درج شده است. شایان ذکر است برای ثبت نام اولیه که از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد نیازی به مراجعه حضوری به مؤسسه آموزش عالی نور طوبی نیست و پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان توسط سازمان سنجش، مرحله نهایی ثبت  نام و تشکیل پرونده در مؤسسه به صورت حضوری انجام گرفته و پذیرفته شدگان گرامی می  توانند در این مؤسسه شروع به تحصیل نمایند.

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی

در مجموعه اخبار

به نام خدا


مؤسسه آموزش عالی نورطوبی با افتخار اعلام می نماید:
از فهرست دعوت شدگان به مصاحبه آزمون متمرکز دکترای سال 1396 اسامی 24 تن از فارغ التحصیلان رشته های مختلف این مؤسسه به چشم می خورد.
این امر ممکن نبود مگر به همت دانشجویان عزیز و تلاش کلیه پرسنل مؤسسه.
با آرزوی موفقیت برای دانشجویان فوق الذکر، امید داریم نتیجه تلاش های صورت گرفته هر روز بهتر از دیروز باشد.


روابط عمومی موسسه

در مجموعه اخبار

اولین همایش دانشمندان یک درصد برتر دنیا با شعار "علم بدون مرز" تحت عنوان مدرسه تابستانی، 14 تا 16 شهریورماه امسال در دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل برگزار می‌شود.

داوود دومیری گنجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: با توجه به ضرورت ایجاد ارتباط تنگاتنگ بین دانشمندان یک درصد برتر دنیا با افراد نخبه و استعداد برتری که خواهان ارتقاء هستند، برای اولین بار همایش دانشمندان یک درصد برتر دنیا را برگزار می‌کنیم.

رئیس دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل افزود: این همایش تحت عنوان مدرسه تابستانی در دانشگاه فناوری‌های نوین آمل در تاریخ 14 تا 16 شهریورماه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: هدف اصلی برگزاری همایش دانشمندان یک درصد برتر دنیا برقراری ارتباط علمی با سراسر دنیا است، از این رو شعار این همایش "علم بدون مرز" انتخاب شده است.

دومیری گنجی با بیان اینکه دانشمندان سخنرانان ویژه این همایش هستند و ایده‌های خود را ارائه می‌کنند، گفت: برای دعوت از دانشمندان محدودیت کشور نداشتیم و حتی برای افراد دارنده جایزه نوبل نیز دعوت‌نامه ارسال کردیم.

رئیس دانشگاه فناوری‌های نوین آمل با اشاره به محورهای این همایش، اظهار کرد: فناوری‌های نوین در مهندسی، سلامت کشاورزی و علوم پایه از محورهای برگزاری این همایش است.

به گفته دومیری گنجی همایش دانشمندان یک درصد برتر دنیا پس از ایران در اوکراین و فرانسه برگزار خواهد شد.

در مجموعه اخبار

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی درباره مزیت‌های برگزاری آزمون مصاحبه دکتری به صورت استانی گفت: این اقدام باعث افزایش ارتقای کیفیت مصاحبه‌ها شده و نسبت به شیوه‌های گذشته دارای مزایای بیشتری است.

به گزارش ایسنا، دکتر مرتضی موسی‌خانی به مزایای برگزاری آزمون مصاحبه دکتری تخصصی به صورت استانی و غیر متمرکز اشاره کرد و گفت: این اقدام از این جهت که باعث ارتقای کیفیت آزمون مصاحبه دکتری شده است قابل تقدیر است. در دوره‌های گذشته به دلیل بالا بودن حجم داوطلبان دکتری که در یک بازه زمانی محدود مجبور بودند توسط تیم‌های متمرکز مصاحبه شوند، کیفیت این آزمون در حد مطلوب نبود.

وی در ادامه با بیان اینکه در شیوه برگزاری آزمون دکتری به صورت استانی مجریان دوره با استانداردهای آن دانشگاه داوطلب را مورد ارزیابی قرار می دهند، افزود: این یکپارچگی سبب می‌شود تا داوطلبان یک واحد، با استاندارد مشخص ارزیابی شوند. در گذشته از آن جایی که مصاحبه توسط چند گروه انجام می‌شد ممکن بود استاندارد یکنواختی برای انتخاب یک دوره از فارغ التحصیلان وجود نداشته باشد.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: شیوه به کارگرفته شده در مصاحبه امسال باعث می‌شود داوطلبانی که تمایل به ادامه تحصیل در واحد خود را دارند در همان واحد مصاحبه شوند و این امر باعث ایجاد یکنواختی در انتخاب داوطلبان شود.

وی همچنین گفت: در این شیوه گروه‌های مصاحبه کننده بدون در نظر گرفتن محدودیت زمانی به مصاحبه می‌پردازند، نکته دیگر اینکه نوع ارزیابی تغییر یافته است چرا که داوطلبی که تمایل به ادامه تحصیل در یک واحد را دارد توسط اساتید همان واحد مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

دکتر موسی‌خانی افزود: مزیت سوم روش فوق آن است که داوطلبان دیگر مجبور نیستند برای ادامه تحصیل به تهران سفر کرده و متحمل هزینه شوند و چهارمین مزیتی که می‌توان برای این طرح در نظر گرفت این است که در گذشته با توجه به محدودیت زمانی برخی از داوطلبان از شرکت در مصاحبه محروم می‌شدند. در شرایط فعلی این امکان برای داوطلبان بوجود آمده که اگر به هر دلیل نتوانند در مصاحبه شرکت کنند، در استان‌های دیگر حضور پیدا کنند.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: مزیت دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد، حالات روحی مصاحبه شونده‌هاست، ممکن است در یک مصاحبه داوطلب به علت وجود استرس تحت فشارهای روحی قرار بگیرد اما این امکان برای او وجود دارد که در مصاحبه‌های دیگر با شرایط روحی و آمادگی بیشتری حضور یابد.

در مجموعه اخبار

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مؤسسه ورودی های 1395 و ما قبل آن می رساند ثبت نام نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 از روز یکشنبه مورخ 96/06/05 لغایت شنبه مورخ 96/06/11 از طریق سایت موسسه انجام می پذیرد. لذا کلیه دانشجویان می بایست در تاریخ های اعلام شده فوق نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. شایان ذکر است ثبت نام در تاریخ های یاد شده انجام می پذیرد و مهلت مجدد برای ثبت نام دانشجویانی که در موعد مقرر اقدام به ثبت نام نکنند در نظر گرفته نخواهد شد.

اداره آموزش مؤسسه آموزش عالی نور طوبی
96/04/26