موسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی

جمعه, 09 مهر 1400 16:24

از امروز به مدت ۷ روز؛ ثبت نام بسته اینترنت رایگان دانشجویان و طلاب آغاز شد

By
امتیاز به این مطلب
(1 رای)

ثبت نام اینترنت رایگان ۳۰ گیگ ۶ ماهه دانشجویان از هفت مهرماه ۱۴۰۰ آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی نور طوبی  به نقل از خبرگزاری مهر، در فرایند پیش‌بینی شده، امکان فعال سازی بسته هدیه بر روی تلفن همراه دانشجویان و طلاب یا بر روی تلفن ثابت (ADSL) وجود دارد همچنین فقط یک بار امکان ثبت‌نام برای هر یک از متقاضیان وجود دارد.

بسته هدیه با حجم ۳۰ گیگابایت و برای بازه زمانی شش ماهه پیش‌بینی شده و پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، در حساب کاربری مربوط به تلفن همراه یا ثابت دانشجو منظور می‌گردد.

مهلت ثبت‌نام حداکثر ۷ روز و بر اساس رقم آخر کدهای ملی به شرح زیر است:

چهارشنبه ۱۴۰۰/۷/۷ - فقط کدهای ملی با رقم آخر ۰ و ۱ و ۲

پنج‌شنبه ۱۴۰۰/۷/۸ - فقط کدهای ملی با رقم آخر ۳ و ۴ و ۵

جمعه ۱۴۰۰/۷/۹ - فقط کدهای ملی با رقم آخر ۶ و ۷ و۸ و ۹

از روز شنبه ۱۴۰۰/۷/۱۰ تا پایان مهلت ثبت‌نام - امکان ثبت‌نام برای کلیه دانشجویان و طلاب.

دانشجویان و طلاب برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به اینجا مراجعه کنند.

در این طرح امکان فعال سازی بسته هدیه اینترنتی توسط اپراتورهای همراه و ثابت فراهم شده است. لذا جهت احراز هویت دانشجویان و طلاب، درج شماره تلفن همراه تحت مالکیت کد ملی اظهار شده در مراحل ثبت نام، الزامی می‌باشد.

هر کدملی صرفاً یک مرتبه حق ثبت‌نام در سامانه را دارد. لذا در انتخاب اپراتور و درج شماره تلفن همراه دقت نمایید. پس از تکمیل فرآیند ثبت‌نام، به هیچ وجه امکان تغییر اطلاعات وجود نخواهد داشت.

در صورتی که به‌دلیل عدم وجود اطلاعات پایه‌ای، ثبت نام با موفقیت انجام نشود، در آخرین مرحله ثبت نام، امکان ثبت اعتراض در سامانه پیش بینی شده است. بدیهی است جهت اخذ تایید، اعتراضات به صورت دوره‌ای در اختیار مراجع ذی‌ربط (وزارت عتف، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز حوزوی) قرار می‌گیرد و شایسته است که ذی‌نفعان، موضوع را از سازمان‌های مذکور پیگیری نمایند

خوانده شده 340 بار آخرین اصلاح در تاریخ جمعه, 09 مهر 1400 16:24