موسسه آموزش عالی الکترونیکی نور طوبی

اطلاعیه مهم وام شهریه

دانشجوی گرامی


لطفا اطلاعیه ذیل را کامل و با دقت مطالعه نمایید.
پیرو توافق صورت گرفته میان صندوق رفاه و بانک مهر ایران در زمینه پرداخت تسهیلات صندوق رفاه، بدین وسیله به اطلاع میرساند کلیه متقاضیان دریافت وام جهت ثبت نام وام شهریه لازم است به آدرس http://bp.swf.ir مراجعه نمایند.
الف) دانشجویانی که تا کنون از تسهیلات صندوق استفاده نکرده اند حداکثر تا تاریخ 97/08/29 به قسمت تشکیل پرونده مراجعه و اقدام به تکمیل اطلاعات درخواستی نمایند. پس از تایید اطلاعات ثبت شده توسط موسسه لازم است از تاریخ 09/05/ 97 ظرف حداکثر یک هفته با ورود مجدد به سایت و انتخاب قسمت درخواست وام از منوی بالای صفحه و سپس انتخاب گزینه شهریه غیرانتفاعی بانک قرض الحسنه مهر ایران و همچنین انتخاب شعبه بانک مورد نظر اقدام به ثبت نام نهایی وام نمایند.
ب) دانشجویانی که از تسهیلات صندوق قبلا استفاده نموده اند با ورود به سایت و انتخاب قسمت درخواست وام از منوی بالای صفحه و سپس انتخاب گزینه شهریه غیرانتفاعی بانک قرض الحسنه مهر ایران و همچنین انتخاب شعبه بانک مورد نظر حداکثر از تاریخ 97/09/05 ظرف یک هفته اقدام به ثبت نام نهایی وام نمایند.
معاونت دانشجویی پس از بررسی و تایید اسامی متقاضیان وام، مجددا اسامی را به صندوق ارسال نموده که میتوانید از گزینه لیست درخواستهای وام در انتظار تایید در پایین صفحه مشاهده نمایید.شایان ذکر است به دلیل تغییر در نحوه دریافت و پرداخت وام شهریه، سند تعهدهای قبلی فاقد اعتبار بوده و دانشجویانی که در سنوات گذشته از تسهیلات وام صندوق رفاه استفاده نموده اند نیز میبایست مجددا اقدام به تهیه سند تعهد مطابق درخواست بانک مربوطه نمایند.
تذکر1: جهت ثبت نام در سامانه صندوق رفاه حتما از مرورگر internet explore استفاده نمایید.
تذکر 2: به دلیل حجم بالای متقاضیان لطفا از تماس و پیگیری تلفنی بپرهیزید.معاونت دانشجویی حتی الامکان و با توجه به بودجه ابلاغ شده اسامی را تایید مینماید.و در نهایت اینکه پرداخت یا عدم پرداخت نهایی منوط به تایید صندوق رفاه و بانک مهر ایران میباشد و موسسه هیچگونه تعهدی بابت عدم پرداخت وام نخواهد داشت.
تذکر3: پس از تایید درخواست وام شما توسط دانشگاه، اطلاعات شما به بانک مربوطه ارسال گردیده و جهت ارائه مدارک مورد نیاز که در فایل ضمیمه ذیل قرار گرفته است میبایست منتظر پیام بانک از طریق پورتال صندوق رفاه یا پیامک باشید.

با تشکر
امور دانشجویی - شریفی