شنبه 7 اسفند 1395
صفحه اصلیورود دانشجوورود دانشجو ورود دانشجو آدرس : میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، بین خیابانهای ادوارد براون و نصرت، کوچه مهر، پلاک 3
بازگشت   اطلاعات در مورد شرایط انتقال
  < اطلاعات در مورد شرایط انتقال   < اطلاع رساني   < لینک های عمودی   < 

 

مؤسسه آموزش عالي الكترونيكي نور­طوبي اولین و بزرگترین دانشگاه اینترنتی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری ایران، آمادگي خود را براي پذيرش دانشجويان خارج از كشور شاغل به تحصيل در رشته هاي كارشناسي مديريت مالي و حقوق و كارشناسي ارشد حقوق خصوصي، مديريت شهري، مهندسي تجارت الكترونيك،‌مديريت MBA (با گرايش­هاي مالي، بازاريابي، استراتژي، منابع انسانی) و فقه و مباني حقوق اسلامي، اعلام مي دارد. اين مؤسسه با بهره گيري از اساتيد و كادر آموزشي مجرب و سيستم LMS پيشرفته يكي از پيشروان آموزش الكترونيك در كشور مي باشد كه تاكنون فارغ التحصيلاني را به جامعه علمي و حرفه­اي كشور عرضه داشته است. رشته هاي تحصيلي اين مؤسسه جزو معتبرترين و پر طرفدارترين رشته هاي دانشگاهي مي باشد كه از بازار كار تضمين شده اي برخوردار بوده و فارغ التحصيلان آن از جايگاه علمي و حرفه اي مناسبي برخوردار هستند.

شرايط انتقال دانشجويان شاغل به تحصيل درخارج از كشور به  مؤسسه آموزش عالي نور طوبي:

1-شاغل به تحصيل در يكي از دانشگاه­ها يا مؤسسات آموزش عالي معتبر خارج از كشور (مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری ایران)

2- نداشتن منع قانوني براي ادامه تحصيل از نظر مقررات آموزشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري

3-داشتن مدارك تحصيلي مقاطع قبلي، مورد تأييد مراجع ذيصلاح

4- گذراندن حداقل 12 واحد درسي اصلي با ميانگين كل حداقل 12 از 20 يا معادل آن براي متقاضيان دروه كارشناسي.

5- گذراندن حداقل 6 واحد درس اصلي (غير از واحد­هاي جبراني) با ميانگين كل حداقل 14 از 20 يا معادل آن براي متقاضيان كارشناسي ارشد.

نحوه تقاضاي انتقال:

دانشجويان متقاضي واجد شرايط بايستي فرم اولیه تقاضاي انتقال که به صورت  PDF در آدرس  http://www.nooretouba.ac.ir/pdf/register.pdf  می باشد را دانلود نموده و پس از تکمیل نمودن به همراه اسکن گواهی اشتغال به تحصیل و ریز نمرات به آدرس transfer@nooretouba.ac.ir ارسال نمایند.

در صورت تایید اولیه در شورای آموزشی دانشگاه سایر مدارک مورد نیاز به متقاضی اعلام خواهد گردید و متقاضیان می بایست اطلاعات و مدارک مورد نیاز به همراه یک میلیون (1,000,000) ریال هزینه تشکیل پرونده را حداکثر تا يك ماه قبل از شروع هر نيم سال تحصيلي برای دانشگاه ارسال نمایند. در غیر این صورت انتقال آن ها برای نيم سال بعدی مقدور خواهد بود.

نکته 1:  تقاضا فقط براي همان مقطع تحصيلي كه دانشجو در دانشگاه مبدأ مشغول به تحصيل بوده و يا مقاطع تحصيلي پائين­تر انجام مي­شود.

نکته 2:  در صورتي كه رشته تحصيلي دانشجو در مؤسسه وجود نداشته باشد تقاضا براي انتقال به رشته­هاي مشابه يا مرتبط قابل انجام است.

شهريه:

شهريه تحصيلي دانشجويان انتقالي برابر شهريه دانشجويان پذيرفته­شده از طريق آزمون ورودي دانشگاه­هاو مراكز آموزش عالي دریافت می گردد که برای دانشجویان ورودی سال تحصیلی 1390 - 1391به شرح زیر می باشد:

کلیه هزینه ها به ریال      می باشد

کارشناسی

کارشناسی ارشد

حقوق، MBA، فقه

کارشناسی ارشد

تجارت الکترونیک و مدیریت شهری

هزینه ثبت نام شامل: کیف، کارت دانشجویی و کتابخانه الکترونیک  بر روی یک فلش 16GB

650,000

750,000

750,000

هزینه ثابت هر ترم تحصیلی

1,500,000

2,750,000

3,250,000

هزینه متغیر هر واحد درسی

عمومی

پایه

تخصصی

550,000

605,000

88,000

110,000

132,000

هزینه هر واحد پایان نامه،  پروژه و سمینار

 

 

پایان نامه(حقوق)

پروژه (MBA)

سمینار

پایان نامه

پروژه

سمینار

1,100,000

1,100,000

550,000

1,650,000

-

605,000

 

   همچنین بسته به مقطع و رشته تحصیلی، برای تخصیص امکاناتی شامل عضویت در مجامع علمی و سایر موارد مشابه، هزینه هایی از دانشجویان اخذ خواهد گردید.

   ارزشيابي و معادل سازي واحدهاي درسي:

1-در دوره های كارشناسي حداكثر 70 درصد واحد هاي اصلي، برای دانشجويان انتقالي  كه آن دروس را در دانشگاه مبدأ با حداقل نمره 12 گذرانده اند، معادل سازي خواهد شد.

2-در دوره های كارشناسي ارشد حداكثر 70 درصد واحد هاي اصلي، برای دانشجويان انتقالي كه آن دروس را در دانشگاه مبدأ با حداقل نمره 14 گذرانده اند، معادل سازي خواهد شد.

3-هر 20 تا 24 واحد معادل سازي شده درمقطع كارشناسي و هر 12 تا 14 واحد معادل سازي  شده درمقطع كارشناسي  ارشد يك ترم تحصيلي تلقي شده و دانشجو موظف به پرداخت شهريه ثابت و متغير آن ها خواهد بود.

4-سنوات دانشجوي انتقالي صرفاً متناسب با واحد هاي معادل سازي شده وي محاسبه و منظور مي گردد و ميانگين نمرات واحدهاي معادل سازي شده آنها نيز در ميانگين كل منظور مي شود.

 


جستجو